Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sym Hd 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    M-ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,
    Birkaç aydır 2. motor olarak scooter arıyorum.En uygun geleni ise sym hd 200.Malum 2. motor olacak.Bu yüzden hem az yaksın,çok pahalı olmasın,büyük tekerlekli olsun,su soğutma olsun,çin malı olmasın,atak olsun ve şehir içi iyi kaçsın hatta şehir dışına doğru da kullanabileyim istiyorum.En mantıklı seçenek bu gibi geliyor bana ama bakalım.3900 ytl civarı kampanya fiyatı var.Beni bu makinanın çekişi,benzin sarfiyatı,güvenirliği konusunda bilgilendirebilecek kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar var ise çok sevinirim...(Ayrıca boyum 1.82 m. kilom 95 kg ama göbeksiz olanından ) Altımda ufak kalmaz değil mi? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlarım...
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı M-ottoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Birkaç aydır 2. motor olarak scooter arıyorum.En uygun geleni ise sym hd 200.Malum 2. motor olacak.Bu yüzden hem az yaksın,çok pahalı olmasın,büyük tekerlekli olsun,su soğutma olsun,çin malı olmasın,atak olsun ve şehir içi iyi kaçsın hatta şehir dışına doğru da kullanabileyim istiyorum.En mantıklı seçenek bu gibi geliyor bana ama bakalım.3900 ytl civarı kampanya fiyatı var.Beni bu makinanın çekişi,benzin sarfiyatı,güvenirliği konusunda bilgilendirebilecek kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar var ise çok sevinirim...(Ayrıca boyum 1.82 m. kilom 95 kg ama göbeksiz olanından ) Altımda ufak kalmaz değil mi? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlarım...

HD200 SYM nin en güzel modellerinden biridir
    Bence al ve keyfini sür.
    kısa ve uzun mesafeli yolculuklara kesinikle ayak uydurur ve rahatsız etmez.
    Resmi max sürati 114km/s gibi. Km gösterhgesi gayet hassatır!
    Yakıt sarfiyatı: 100km de yakl. 4lt. yapılan sürate göre sarfiyat değişecektir tabi!
    1.90mt lik kişiler dahi gayet rahat ve kasmadan seyahat edebilir!
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HD200 SYM nin en güzel modellerinden biridir
    Bence al ve keyfini sür.
    kısa ve uzun mesafeli yolculuklara kesinikle ayak uydurur ve rahatsız etmez.
    Resmi max sürati 114km/s gibi. Km gösterhgesi gayet hassatır!
    Yakıt sarfiyatı: 100km de yakl. 4lt. yapılan sürate göre sarfiyat değişecektir tabi!
    1.90mt lik kişiler dahi gayet rahat ve kasmadan seyahat edebilir!
    Mesai harcayıp cevap yazdığın için teşekkür ederim dostum...Düşündükçe ısınıyorum bu motora...
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bencede o paraya alınabilecek güzel bir motor.Son süratide yeterli.Al gitsin.Yada 2.el bir Dylan al honda dylan.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    abi bence ikinci motor olarak bunu alma. küçük bir scooter al. HD200 ile GV250 arasında trafikte kıvraklık olarak pek fark yoktur. performansları arasında da dağlar kadar fark yoktur. rahatlık olarak HD200 biraz daha rahattır. yani demek istediğim birbiri arasında çok fark olmayan iki motor almak yerine, birbirinden farklı iki motora sahip olursan daha çok motor zevki tadarsın bence.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Bencede Honda Dylan 150 al

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bence ikinci motor olarak bunu alma. küçük bir scooter al. HD200 ile GV250 arasında trafikte kıvraklık olarak pek fark yoktur. performansları arasında da dağlar kadar fark yoktur. rahatlık olarak HD200 biraz daha rahattır. yani demek istediğim birbiri arasında çok fark olmayan iki motor almak yerine, birbirinden farklı iki motora sahip olursan daha çok motor zevki tadarsın bence.
    Bence bayağı fark var ama her görüşe saygılıyımdır
    Tarzım çok basittir.....

Motosikleti
    Bence bayağı fark var ama her görüşe saygılıyımdır
    tabi ki çok fark var ama kolaylıkları ve zorlukları çok farklı değil. hani bir tane büyük makinen vardır onunla performans veya gösteriş veya uzun yol veya herneyse o ihtiyacını karşılarsın, bir de küçük scooter alıp bakkala çakkala giderken büyük makineyle uğraşmazsın. ama bu iki makinenin trafikteki kıvraklığı da birbirine yakın, ağırlıkları da, performansları da.. tabi bu benim görüşüm, M-ottoman almak istiyorsa eminim ne istediğini iyi araştırmıştır. sadece ben de bir ara burgman400 ve zealsun zs150-19 cruiser ile benzer bir duruma düşmüştüm de onun için dedim. bence hd200 şahane bir scooter. bagajı da büyük, performansı da iyi.. hani şu seçeneği de hatırlatmak istemiştim: "gv250'yi satıp, üzerine de HD200'ün parasını ekleyip bir kawasaki ER6 almak" er6'nın yakıt sarfiyatı sakin kullanımda gv250'den düşük bile olabilir. (abartmış da olabilirim)

Arkadaşlar, değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.Kararımı Sym'den yana kullanacağım ama bu fiyat konusu kafamı karıştırdı.Bu motosiklet 3900 ytl kampanya fiyatı ile galerilerde satışta fakat markanın distribütörlüğünü alan Motoran firması motosiklet için sitesinde 5580 ytl diyor.Aradaki fark 1680 ytl.Bu farkın sebebi nedir acaba? Model farkı mı var yoksa başka birşey mi? Bir de Sym markası ve almayı düşünen bizler açısından,servisi,yedek parçası ve montajı ile Türkiye'de Motoran firması şemsiyesi altına girmesi bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı olacaktır sizce?

Motosikleti
    ben bir parça için motoran firmasını aradım izmir'de. inanılmaz ilgili davrandılar. ellerinde tüm parçaların mevcut olduğunu falan söylediler ve tavırları oldukça yerindeydi. bana ilgili bir firma gibi geldi.

Arkadaşlar, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 2. motorum sym hd 200 oldu. Çok az kullanabilmeme rağmen çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Kullandıkça izlenimlerimi size aktarırım. Sağlık problemim yüzünden daha tadına varamadım,hevesim kursağımda kaldı (Belimde ameliyat derecesinde 2 adet fıtık olduğunu öğrendim ve fizik tedavi alıyorum.Bu yüzden maalesef rüzgara hasret kaldık ama bu günler de geçecek inşallah)

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Geçmiş olsun kardeş. En kısa zamanda iyileşir motorunun tadını çıkarırsın inşallah.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Geçmiş Olsun

Arkadaşlar, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 2. motorum sym hd 200 oldu. Çok az kullanabilmeme rağmen çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Kullandıkça izlenimlerimi size aktarırım. Sağlık problemim yüzünden daha tadına varamadım,hevesim kursağımda kaldı (Belimde ameliyat derecesinde 2 adet fıtık olduğunu öğrendim ve fizik tedavi alıyorum.Bu yüzden maalesef rüzgara hasret kaldık ama bu günler de geçecek inşallah)
    Merhaba,
    Öncelikle geçmişolsun kardeşim
    Umarın belindeki rahatsızlık yakın zamanda ve ameliyatsız iyileşir...
    SYM HD 200'ünde hayırlı olsun inşallah güzel günlerde kullanmak nazip olur
    Tarzım çok basittir.....

Motosikleti
    mondial150ZAT
    kardesım kesınlıkle hd yı alma .benim sana tavsiyem sym de joyride 200.hem goruntu bakımından klas hemde sogutma sıstemınde sıvıya ilave olarak fan devreye gırıyor.sccoter lar ıcınde joy rıde 10 numara

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş. En kısa zamanda iyileşir motorunun tadını çıkarırsın inşallah.
    İnşallah dostum ama biraz problem çıkacak herhalde.İyi dileklerin için çok teşekkür ederim

Merhaba,
    Öncelikle geçmişolsun kardeşim
    Umarın belindeki rahatsızlık yakın zamanda ve ameliyatsız iyileşir...
    SYM HD 200'ünde hayırlı olsun inşallah güzel günlerde kullanmak nazip olur
    Teşekkür ederim...İnşallah...Ayrıca yönlendirici ve karar vermeme yardımcı olan mesajların için sana ayrıca tekrar teşekkür ederim.

Alıntı deal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım kesınlıkle hd yı alma .benim sana tavsiyem sym de joyride 200.hem goruntu bakımından klas hemde sogutma sıstemınde sıvıya ilave olarak fan devreye gırıyor.sccoter lar ıcınde joy rıde 10 numara
    Sağol dostum ama aldım artık.Biraz geç olsa da zaman ayırıp yorum yazdığın için sağolasın

Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı deal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HD200'ü alma demen biraz ürkütücü olmuş bir an HD200 de çok vahim birşey var sandım.....
    Elbette Joyride 200 daha gösterişli ama HD 200 ile aynı motor'a sahipler mamfi HD200 daha atak,yaklaşık 1hp daha güçlü ve tork eğrisi daha yüksek

İnşallah dostum ama biraz problem çıkacak herhalde.İyi dileklerin için çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim...İnşallah...Ayrıca yönlendirici ve karar vermeme yardımcı olan mesajların için sana ayrıca tekrar teşekkür ederim.

Sağol dostum ama aldım artık.Biraz geç olsa da zaman ayırıp yorum yazdığın için sağolasın
    Hayırlı uğurlu olur inşallah...kazasız belasız kullanmak nasip olsun
    Güzel ve akılcı bir tercih yapmışsın bana göre...
    Tarzım çok basittir.....

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hayırlı olsun arkadaş.sağlıcakla bin ..kaç liraya aldınız acaba..bende alacağım bir yerde buldum Gri renk 3.300 lira 2006 model hiç kullanılmamış sıfır..karar veremiyorum...

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaş.sağlıcakla bin ..kaç liraya aldınız acaba..bende alacağım bir yerde buldum Gri renk 3.300 lira 2006 model hiç kullanılmamış sıfır..karar veremiyorum...
    Teşekkür ederim dostum.Herşey dahil 4200 ytl'ye mal oldu.Ben belimdeki problemim yüzünden çok kullanamadım.Ama biraz turlayınca insan anlıyor ne kadar kaliteli olduğunu.İvmelenmesi çok çok iyi ve iri birisi olmama rağmen sanki maxi-scooter kullanıyormuşum gibi hissettiriyor bana.Kardeşim biniyor şimdilik Bu arada şerefsizler benim motorlara yoklama çekmişler.Allah razı olsun son anda apartman görevlisinin feryadına uyandıkta yedirmedik o itlere.Bıçak sallamışlar adamcağıza.Bakalım takipteyiz inşallah yakalanacaklar!!!

HD200'ü alma demen biraz ürkütücü olmuş bir an HD200 de çok vahim birşey var sandım.....
    Elbette Joyride 200 daha gösterişli ama HD 200 ile aynı motor'a sahipler mamfi HD200 daha atak,yaklaşık 1hp daha güçlü ve tork eğrisi daha yüksek

Hayırlı uğurlu olur inşallah...kazasız belasız kullanmak nasip olsun
    Güzel ve akılcı bir tercih yapmışsın bana göre...
    Özer tekrar teşekkür ederim sana...

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    M-ottoman kardeşim son durumun nedir?? Bu sağlık sorununu çözebildin mi? Yeni motor alıp da binememek nasıl bir zulümdür. Allah sabır versin Güzel haberlerini bekliyoruz. Bu arada kardeşim kullanıyor demişsin onun izlenimleri nasıl motor hakkında yakıtı, performansı, yol tutuş ve konforu, özelliklede kasısli stabilize yollarda normal vitesli motorlar kadar iyi mi?

Arkadaşlar hala kampanya şeklinde satılan bi yer yok mu ötv indirimide var. hala sıfırları 6000 tl ikinci el 3500 tlden az değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)