Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat işlemi için neresi yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Merhaba arkadaşlar.2 hafta önce noter satışı yaptığım motorumun ruhsatını da üstüme alıcam.ama nerede yapılır bilmiyorum.
    Aksaray fatih fındıkzade çapa çevresinde neresi var gidip yaptırabileceğim.
    Bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.kendim uğraşmaya vaktim yok yarın sakaryaya okula döneceğim.muameleciye vereceğim.
    Yardımlarınız için teşekkürler
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Kendiniz yapmayacaksanız en yakın trafik müşafirliğine müraacat edip vekalet verin onlar sizin adınıza tüm işlemleri ücreti mukabilinde yaparlar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.2 hafta önce noter satışı yaptığım motorumun ruhsatını da üstüme alıcam.ama nerede yapılır bilmiyorum.
    Aksaray fatih fındıkzade çapa çevresinde neresi var gidip yaptırabileceğim.
    Bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.kendim uğraşmaya vaktim yok yarın sakaryaya okula döneceğim.muameleciye vereceğim.
    Yardımlarınız için teşekkürler
    Vaktim yok derken...
    Aslında senden vakit aldığıda yok!
    Herhangibir muamelecide Ek-1 doldurt 10 TL
    Noter satışı, Noter satışının fotokopisi, kimliğinin aslı ve fotokopisi, Senin adına yeni sigorta poliçen ve Ek-1 ile git, 46-56 öyle bişey olması lazım bağlı olduğun trafiğe yatır, işlemin en fazla 30 dk o da abartı. Sonra kimliğinin fotokopisini vereceğin biride olabilir, yada 1 hafta sonra git sen al. Aynı zamanda ruhsatın çıkınca noter satışının bir fotokopisi ile beraber herhangi bir nakil vasıtaları vergi daireleri şubeleri sicil servisine başvur aldığın aracı üzerine kayıt ettir. Ruhsat işini muameleciye versende emin ol vergi dairesi işini yapmayacak, yine sen uğraşacaksın, hiç gerek yok tüm işlemini kendin yap. Artık bu işler çok basit oldu. Yazı gözünü korkutmasın sadece bir kaç saatini alıyor bu işlemler, tecrübe ile sabittir. Kolay gele, seçim senin...
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaktim yok derken...
    Aslında senden vakit aldığıda yok!
    Herhangibir muamelecide Ek-1 doldurt 10 TL
    Noter satışı, Noter satışının fotokopisi, kimliğinin aslı ve fotokopisi, Senin adına yeni sigorta poliçen ve Ek-1 ile git, 46-56 öyle bişey olması lazım bağlı olduğun trafiğe yatır, işlemin en fazla 30 dk o da abartı. Sonra kimliğinin fotokopisini vereceğin biride olabilir, yada 1 hafta sonra git sen al. Aynı zamanda ruhsatın çıkınca noter satışının bir fotokopisi ile beraber herhangi bir nakil vasıtaları vergi daireleri şubeleri sicil servisine başvur aldığın aracı üzerine kayıt ettir. Ruhsat işini muameleciye versende emin ol vergi dairesi işini yapmayacak, yine sen uğraşacaksın, hiç gerek yok tüm işlemini kendin yap. Artık bu işler çok basit oldu. Yazı gözünü korkutmasın sadece bir kaç saatini alıyor bu işlemler, tecrübe ile sabittir. Kolay gele, seçim senin...
    ben işlemleri bilmediğimden muameleciye veririm dedim ama dediklerin mantıklı teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendiniz yapmayacaksanız en yakın trafik müşafirliğine müraacat edip vekalet verin onlar sizin adınıza tüm işlemleri ücreti mukabilinde yaparlar
    hmm trafik müşavirliği yapıyorsa tamam.yarın bi konuşayım bildiğim bi yer var.ona göre ya ben yaparım ya onlara veririm
    burak beykurt

Motosikleti
    tiger 150
    sana bir tavsiye kendin yapıcaksan sabah 7 de git sıra numarası al işlemlerın gişeler acıldıktan sonra 1 saat sürmez.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı istila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bir tavsiye kendin yapıcaksan sabah 7 de git sıra numarası al işlemlerın gişeler acıldıktan sonra 1 saat sürmez.
    tamam da bunu nerde yapacam? hangi kurumda onu bilmiyorum
    burak beykurt

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ruhsatının üst tarafında hangi trafik şubeye bağlı olduğu yazılıdır.istanbul beşiktaş,eminönü,pendik v.s gibi.neresi yazılıysa oraya gideceksin...

Motosikleti
    gt250comet
    ruhsatta verildiği il/ilçe kısmında yazan ilçedeki emniyette yapılıyor, gerekli işlemler emniyetin önünde büfe-fotokopici gibi yer oluyor bu ek1 işlerini flan halleden 10dklık iş, onlarla birlikte ruhsatı emniyete veriyorsun, tarih veriyorlar gidip alıyorsun

Motosikleti
    tiger 150
    bu konuyu ben açmıstım bi oku istersen . http://www.motosiklet.net/forum/moto...islemleri.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler