Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 KM mi? Mondial 100 UKH mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Değerli Abilerim Ablalarım ben 16 yaşındayım ve motor alacağım fakat şu 2 motor arasında fiyatlarından dolayı kararsızlık yaşıyorum motora olan hayranlığım 5.sınıftan beri var ve genellikle vitesli vitessiz motorları sürdüm fakat vitesli motorlar daha bir başka oluyor şuanda evdekilerinde katkısıyla bi motor alacağım sizce hangisini seçmeliyim Mondial 100 KM mi? Mondial 100 UKH mi ? şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,

Hoşgeldin

Cevap veriyorum: ikisi de değil

Bu mesajımı bir yere kaydet, nasıl olsa bizim tavsiyelerimizi dinlemeyip bu motorlardan birini alacaksın. alıp sadece bir kaç ay kullandıktan sonra yazışalım ve neden ikisi de değil dediğimi anlatayım.

Hayırlısı olsun
    Poturdak

hoş bulduk

şimdi anlatırsan sevinirim öyle 1-2 ay binmek için almıyorum okulada motorla gidip gelmeyi düşündüğüm için lise4 e kadar idare edecek bir motor seçmeye çalışacağım niye bunlar değil vede bu motorlar dışında hangi motorları tavsiye edersiniz uygunundan

100km kayışlı ,ukh daha tutuluyor. Km daha iyi görünüyor o yüzden ikisini de alma.

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    1.cisi yaşın ufak ve polis gördugu yerde hem motora el koyar
    2.ciside altından kalkamıyacağın bi caza yersın ( 1000 tlye yaklaşık )

ben 18 yaşındayım daha yeni kursa yazıldım ehliyetin gelmesını beklıorum

samsunda genelde bizim okulla ev arasında çevirme olmadığı için bide ara sokaklardan gittiğim için sorun olmaz ondan şuan uygun ve tavsiye etceğiniz bi motor varmı

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    SALCANO 18 vites bisiklet öneririm bak.
    Yada POCKET bike...
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    ya kardeş ne mondial i ya ben yamaha crypton la üstünden geçiyorum hepsinin mondial lerin çoğu motorcularda yapılmayı bekliyo kaçbintanesi..ama benim motoru tamirde gören yok!!
    10 sene yürürüm yine mondial e binmem...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

mettoxine katılıyorum zaten mondial in 0'ıı 2milyar civarında hele 2.el ise tabiri caizse motoru satsan kurtaramıyon.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:22 ----------

Alıntı muharebe55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samsunda genelde bizim okulla ev arasında çevirme olmadığı için bide ara sokaklardan gittiğim için sorun olmaz ondan şuan uygun ve tavsiye etceğiniz bi motor varmı
    aynı şey bende de söz konusu...eğer ark güzel motoru yoksa havanı bile atarsın cc küçük ama marka gibilerinden..arkadaşta asya var 150 lik beni geçiyo ama dandik olduğunu kenidde biliyo..yıkattırmaya bi gittik..alarmın devresi bozuldu soketine mi ne su kaçmış))motoru baya bi yürütmüştük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.cisi yaşın ufak ve polis gördugu yerde hem motora el koyar
    2.ciside altından kalkamıyacağın bi caza yersın ( 1000 tlye yaklaşık )

ben 18 yaşındayım daha yeni kursa yazıldım ehliyetin gelmesını beklıorum
    polisler 52 yaşındaki babama ehliyet soruyolar kask+ruhsat fln ama hiçbişeyin olmazsa bile kask ve ruhsat yanında olsun daima insaflı polisse gönderiyo başıma gelmişti..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

kardeşim alacaksan sıfırını al ben 2-3 gün sonra lacağım ve motor çin malı değil aydın nazillide üretilio ve uğur üretio şasede made in turkey yazıo ben buna inanıyorum temiz kullanırsan her motor güzel ama ben tavsiye ederim bende senin yasındaymm bende 2 motor arasında kaldım ama 100 ukh lacagım ( ama sıfır lacağım )

Motosikleti
    Alıntı serhat5860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim alacaksan sıfırını al ben 2-3 gün sonra lacağım ve motor çin malı değil aydın nazillide üretilio ve uğur üretio şasede made in turkey yazıo ben buna inanıyorum temiz kullanırsan her motor güzel ama ben tavsiye ederim bende senin yasındaymm bende 2 motor arasında kaldım ama 100 ukh lacagım ( ama sıfır lacağım )
    hor kullanmazsan tabi ölede sen hiç bir motor tamircisine gittin mi??bide onda orjinallik sorunu da yok bütün yan sanayileri tak sanki orjinal kabul ediyo motor

ben motoru temiz kullanacağım amacım ne hava atmak nede artislik taslamak beni götürsün getirsin yeter zevkimi alim o kadar ondan dolayı bu motorlardan birini seçmeye çalışıyorum hem uygun hem de sürmesini biliyorum bana max 1milyar 900 TL ye kadar önerebileceğinz motor varmı scooter istemiyorum vitesli olcak!

Motosikleti
    o zmn 100 ukh mi ne vitesli olanı al scooter olan 5 para etmez kayışlı bide

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeşim. en iyi çinli cup mondi 100ukh. otomatik şanzımanları salla scooter gibi bişey alma. benim var 13bin kilometrede. hiç bir sorun çıkarmıyor.... kimden nereden alıyolar millet motorları anlamıyorum. insan gibi binin yağını eksik etmeyin mondi 100ukh sorun çıkartmıyoooo... eğer sorun varsa kendinizde arayın. 2008de sıfır aldığım motor şu an 13bin 250 küsür. günübirlik konya alanya gezisi bile yaptım 2 kişi ile. al buda şu an ki resmi... 250 km önce castrol 20-40 yapını koydum. sıfırını çalıştır gel birde bunu çalıştır bir fark varsa gel yüzüme tükür.....

Uploaded with ImageShack.us

bu kadar kişinin yorumlarından sonra senin yorumun çok güzel geldi motorunda güzelmiş yorumun için teşekkürler

mondial 100 ukh vitesliğ olduğu için km den hem hızlı hemde az yakar.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şimdi baktımda motor yan kapak arka pegler peg tutucuları, sele filan kymco activ ile aynı titreşimide aynıdır büyük ihtimal

cub herzaman iyidir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Merhaba inşallah bende yaza bi motor alıcam bende 16 yasındayım mondial ile türkiye turu yapan abimiz sitede de cıktı.Bakarsan bağ olur bakmassan dağ olur

yorumlar için teşekkürler daha fazla yoruma ihtiyacım var fakat şuanki aklımdaki alacağım motor 100Ukh olmuştur yorumlardan sonra tekrar değerlendirme yapabilirim herkeze teşekkür ediyorum

Motosikleti
    resme baksana adam motora bakmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler