Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tecrübeli arkadaşlar ve yamaha kullanıcıları yardım bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

sevgili motosiklet tutkunları...
    2 ay önce ikinci el dragstar 650 aldım ve yeni yeni uzun gezilere çıkmaya başladım...
    Cumartesi günü yaklaşık 150 km yol yaptıtan sonra benzin almak için durduğumda arka lastğin üzerine yağ akmış olduğunu gördüm.Nereden geldiğini ve ne olduğunu tam anlayamadım...yaklaşık 20 km yolum kalmıştı ve tedirgin olarak geldim...
    Eve gelince baktım yağ akışı devam etmiş...
    Bu sabah baktığımda tekerin yanına avuç içi kadar yağ damlamış ve sanırım akıntı durmuş...
    Sevgili dostlar şimdi sizlere soruyorum;
    1. Motora ne olmuş...
    2. Önemli bir hasar mı....
    3. Herhangi bir tamirciye gidene kadar birşey olurmu...
    4. Ankara da (benim acemi olduğumu düşünürseniz) yamahaya bakan ve beni kazıklamayacak nereye gidebilirim...

Yardımlarınız için teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    panik yapma!
    sağ tarafında otomatik pilot tuşu var, şimdi onu devreden çıkarıp motoru güvenle indireceğiz

şaka!

hangi semttesiniz? gimatta metin usta var. işçiliği temiz ve nisbeten azıcık pahalı olabilir. yakınsan gelir bakarım ben balgattayım.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    KARDEŞ MOTOR ESKİSİ GİBİ ÇALıŞIYORMU....bide korkma öle ufak tefek şelere bakmak içi almıyorlar para sorunu sölerler ilk önce sonra derler para kazanmak için bu sorun devam ederse motor bozulur fln ..allahtan yağ damlatmış milletin motoruna neler oluyo??
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

dün normal çalışıyordu bugün hiç çalıştırmadım.dün bir sorun yokmuş gibi geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:21 ----------

motor şu an etimesgutta ama ben çalışıyorum işteyim...
    teklifin için sağol...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Diferansiyelin yağ kaçırıyor olabilşir. Eğer böyle bi durum varsa motoru hareket ettirme, şaft difransiyelinde 2 vida var biri krom biri normal tapa, ikisini de bir kontrol et..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler