Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Mrb arkadaşlar ben hyosung almayı düşünüyorumda 5-6 milyar para vercezde o motora değermi bilgi verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda afrika twin 1999
    dostum gv 650 vardı. güzel motorsikletler fakat granaj ve aksesuarları çok zayıf. motor kısmı çok güzel. ama dış dizaynında biraz daha çalışmaları gerek..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Emin can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar ben hyosung almayı düşünüyorumda 5-6 milyar para vercezde o motora değermi bilgi verirseniz sevinirim
    arkadaşım hyosung alcam demişsin ama hangi modelini istiyorsun ve kaç cc olacak önce onları yaz ben de sana en ince ayrıntısına kadar anlatayım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Model GT 250 R
    Tipi Super Sport
    Üretim Yılı 2008
    Motor Hacmi 126 - 250 cm3
    Motor Gücü 26 - 50 arası
    Silindir Sayısı Çift Silindir

Motosikleti
    dostum dikkat ettiysen eğer benim resimdeki gt650 comet
    250 r ile arasında (cc farkını saymazsak) sadece grenaj ve gösterge farkı var
    kullanım olarak her iki motor da çok güzeldir inanamayacağın kadar keyif alırsın şimdi bazıları çıkıp yaf ona para verilirmi filan diyecek ama inan verdiğin paraya değecek bir motodur
    eğer ikinci el alacaksan ve niyetin 250 cc ise kesinlikle 2008 ve 2009 larına 5 liradan fazla verme (sıfırı 8 binlira)
    benim yeterince deneyimim var diyorsan eğer yani 600 lük makineyi çok kullandı veya çok süper sport kullandım diyosan sana 650 lik al derim ki 2006 modelini çok rahat 6 binliraya alırsın
    ha şimdi ne sorun çıkarır nasıl sağlammıdır dersen ben çok 250 gördüm kullanıcıları çok kötü olduğundan dolayı makinelerin tamamı her 5 veya 10 günde bir arıza veriyordu tabi bunun tamamı kuyllanıcıdan kaynaklanıyordu her forumda okursun krank problemlidir diye ben buna katılmıyorum krank ancak ve ancak kullanıcı hatasından bozulur
    ben van da yaşıyorum o yüzden naked motor aldım niye diyecek olursan krenajlı motorun gösterge ve krenajları sadece 4500 lira burda biri gelip bir tekmeyle kıracak ben yine o parayı vermek zorunda kalacam diye almadım ama tavsiye ederim kesinlikle bu motoru

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Benim bir önceki motorum hyo 250 gtr'dı..
    Çok kaliteli değil ama sürüş tecrübesi edinmek için uygun bir motor..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Peki bana hyodan başaka 6milyarı geçmicek bi motor tavsiye edermsiniz ama yarış tipli olursa sevinirim

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bende hyosung RX 125 cros var.
    o söylediğin paranın yarısına vereyim sana
    Son sahibi oldum,elime yapıştı çıkmıyor motor
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Bnm alcağım motor hem güsel gösterişli olsun hem basınca gitsin öyle bişi arıom

Motosikleti
    Alıntı Emin can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bnm alcağım motor hem güsel gösterişli olsun hem basınca gitsin öyle bişi arıom
    dostum motor tecrüben nedir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum motor tecrüben nedir?

ben cevap vereyim, her bahse varım, sıfırdır. çünkü motorun ne olduğunu henüz üzerine hiç çıkmadığı için bimiyordur. "gösterişli olsun, basınca gitsin" ibaresinden ben bunu çıkardım.

neyse konunun cevabına gelirsek, hyosung iyidir, güzeldir. benim eski motorum da GT250R'dı. hiç de öyle her yerde yazıldığı gibi sorunları filan yoktur. basınca da gider de gittiği gibi durmuyor meret. benim tek derdim frenleri ve orjinal lastiklerinin yol ve viraj tutuşsuzluğuydu.

Motosikleti
    gt250comet
    @Emin can arkadaşın konusunu baltalıyacağım kusura bakamasın =)
    benim motoru 2006 gt250comet ile takas etsem (üzerine 2000tl istiyor) uygun olur mu?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Emin can arkadaşın konusunu baltalıyacağım kusura bakamasın =)
    benim motoru 2006 gt250comet ile takas etsem (üzerine 2000tl istiyor) uygun olur mu?
    alacağın comet'e göre değişir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Yooo motor tecrübem az deilde artık sıkıldım ybr ve mondial kullanmaktan bundan sonra biras söyle havalı motor kullanmak istiyorum Eğer motor kullanırken gaza basmayı biliosan frene basmayıda biliceksin kural bu

aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    arkadaşlar öbür topice soru yazdım pek cevap alamadım tecrübeli motorcu abilerimden kardeşlirimden yardım istiyorum ben cbf 150 kullanıyorum 2 kişi uzun yola cıkınca kimi yerde motorun hızı 90 sana dik rampada 70 kadar düşüyo 2 kişi bayır aşağı buldukmu 110 anca cıkıyo uzun süreli yokuş aşşağı 120 an ca oluyo içim bayıldı cbf 150 sürmekten bende hoysung 250 comet almak istiyom ancak 2.el alabilirim bütce meselesi neyse alırken özellikle dikkat etmem seyler nelerdir birde olurda krank kırarsam yada teknik arıza yaşarsam kanuni servislerinde sorunumu en kısa zamanda hallederlermi yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım

kardeşim ben kanuni seyhan 125t kullanıyordum ondan gt250r a geçtim 29 hp ne olacak fark yoktur derken basınca kendime geldim tork çok yüksek manyak bi alet görğnüş 10 numara yanımda r6 duruyor o sade benmki kırmızı siyah millet bana bakıyor granaj kasa motor bana göre çok sağlam biraz son hız düşük 160 km/h birde tiger var alt devirlerde ses racing motor gibi yükseldikce bozuluyor tabi kısaca pişman olmazsın 5500 temiz bi alet al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler