Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Otopark arıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sevgili dostlar..

İstanbul / Güngören ve yakın çevrelerde Uygun fiyatta bildiginiz kapalı otopark varmı? Ben çok araştırdım ama kimse 100 TL'den aşşağı ağız açmıyor. Ben geçen sene 45 TL'ye bırakıyordum aylık abonman ücreti olarak, şuan o otopark bir tekstil firmasının deposu olmuş, artık oraya bırakma şansım yok, ama nasıl olmuşta 1 yıl içinde bu kadar zam gelmiş anlamış değilim. Yaşadığım semt lüks bi semtte değil. Bu çevrede uygun fiyatta bi otopark bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar..

İstanbul / Güngören ve yakın çevrelerde Uygun fiyatta bildiginiz kapalı otopark varmı? Ben çok araştırdım ama kimse 100 TL'den aşşağı ağız açmıyor. Ben geçen sene 45 TL'ye bırakıyordum aylık abonman ücreti olarak, şuan o otopark bir tekstil firmasının deposu olmuş, artık oraya bırakma şansım yok, ama nasıl olmuşta 1 yıl içinde bu kadar zam gelmiş anlamış değilim. Yaşadığım semt lüks bi semtte değil. Bu çevrede uygun fiyatta bi otopark bilen varsa lütfen beni bilgilendirsin.
    ben mecidikyeköy'ün göbeğinde (talebin çok, otopark alanının az olduğu yerde) 40 tl ye bırakıyorum aylık. piyasa hakkında fikrin olsun diye yazıyorum.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mecidikyeköy'ün göbeğinde (talebin çok, otopark alanının az olduğu yerde) 40 tl ye bırakıyorum aylık. piyasa hakkında fikrin olsun diye yazıyorum.
    Sağolasin üstadim, teşekkür ederim..

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Ben de 40 tl bırakıyorum 100 tl arabalar bırakıyor bence biraz daha araştır.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    2010 un güngöreninde kapalı otopark yok mu
    HONDA

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupanın orta yerinde

ah be arkadaşım sen bana sorsana aylık 45 tl ye bırakıyorum kapalı otopark a,ilgi hastanesi nin ordayım bende, komşuymuşuz da haberimiz yokmuş

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be arkadaşım sen bana sorsana aylık 45 tl ye bırakıyorum kapalı otopark a,ilgi hastanesi nin ordayım bende, komşuymuşuz da haberimiz yokmuş
    Canım komşum benim
    Hangi otoparka birakiyorsun,
    Ev alma komşu al demişler,
    Seviyorum seni komşum

otopark ağzımızın içinde

ilgi hastanesi nden izzet istikametine doğru giderken, bahadır peynirciliği geçince sağ daki ilk erkek berberine sırt ını ver, karşı çapraz sokakta 10 mt ilerde hemen, niye uzaklarda arıyonki , senin ev nerde ?

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupanın orta yerinde

Selam Sinan.Bende GOP'tayım bi sco için 80 lira istiyorlar; motorun sınıfına göre de fiyatlar değişiyor burada

Mithatpaşa tarafında tanıdıklarım vardı; konuşma arasında sormuştum fiyatlar için baya uygun demişlerdi. Umarım işini halledebilirsin.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgi hastanesi nden izzet istikametine doğru giderken, bahadır peynirciliği geçince sağ daki ilk erkek berberine sırt ını ver, karşı çapraz sokakta 10 mt ilerde hemen, niye uzaklarda arıyonki , senin ev nerde ?

Çok sağol tarkan, bende köy içindeki habaş otoparka sormuştum, adam ağzını 100 tl'den açınca hiç pazarlık bile yapmadım, çünkü biliyorum pazarlık yapsam en fazla 90'a düşürecekti, ve 90 tl bile fazla benim için.

Ben güneştepe'de oturuyorum, gülü seven dikenine katlanır, biraz yürüyeceğiz artık. Bu arada havalar düzelsin bi organizasyon yapalım, nasıl olsa yakınız, buradan bağirsam oradan duyarsın

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    100 TL çok yaa.

bizim burda araba 120 TL, motosiklet 80 TL civarı.

geçen sene CBR125'i aldım otoparka gittim 80 dedi. sonra bi tanıdıkla gittik aynı yere aylık 40'a anlaştık. otopark kapalı. boş olduğu zaman yıkama takımını kullanıp motorumu kendim yıkayabiliyorum.

tanıdık olsun/olmasın 50 TL'ye kadar düşmeleri gerekir.

AN 125 i bina altı kapalı otoparka 45 tl ye bırakıyorum , heryerde sevgili otopark çılarımız tutturabildiğine para belirliyor demekki baksanıza, 70-80 li rakamları bende duymuştum sağdan soldan

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 TL çok yaa.

bizim burda araba 120 TL, motosiklet 80 TL civarı.

geçen sene CBR125'i aldım otoparka gittim 80 dedi. sonra bi tanıdıkla gittik aynı yere aylık 40'a anlaştık. otopark kapalı. boş olduğu zaman yıkama takımını kullanıp motorumu kendim yıkayabiliyorum.

tanıdık olsun/olmasın 50 TL'ye kadar düşmeleri gerekir.

Motorun zaten işgal ettiği yer ne kadar ki? 4 tane motorun işgal ettiği yer bi araba ile eş değer, neye göre fiyat veriyorlar bunlar? cc'ye göre desem kaçtane otoparkçı motordan anlar ki Çok büyük para götürüyo adamlar..

bende bi kaç yere sordum ama çatısı tenekeden yerler içime sinmedi hiç, olmuşken kapalı rüzgar yağmur soğuk almıycak biyer olsun diye şimdiki yeri buldum , eee benim suzuki m değerlidir eşşek yüküyle para verdim alırken , şaka bir tarafa da kışın motorun biyeriyle oynaşmak istesen açık yerlerde kase yi dondurur insan, olmuşken mutlaka bina altı vs tam kapalı otopark olması bence süper bi olay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:40 ----------

Çok sağol tarkan, bende köy içindeki habaş otoparka sormuştum, adam ağzını 100 tl'den açınca hiç pazarlık bile yapmadım, çünkü biliyorum pazarlık yapsam en fazla 90'a düşürecekti, ve 90 tl bile fazla benim için.

Ben güneştepe'de oturuyorum, gülü seven dikenine katlanır, biraz yürüyeceğiz artık. Bu arada havalar düzelsin bi organizasyon yapalım, nasıl olsa yakınız, buradan bağirsam oradan duyarsın
    habaş otopark ı dediğin yer , köyiçine varmadan soldaki 2-3 klinik mercedes inin durduğu, kocaman açık otopark mı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:44 ----------

avrupa yakası bi mangal düzenleyelim bizde, organizasyon sağlam olsun ama, maltepe sahilindekinin 10 katı katılım olsun, hatta mangal az gelir kuyu kebabı yaparız, anca yeter yüzlerce avrupa yakası Motosiklet.net cisine

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Sevgili dostlar..

100 tl diyeni İstanbul'a gelince birlikte sevelim

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 tl diyeni İstanbul'a gelince birlikte sevelim
    Sadece sevecekmiyiz

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Sadece sevecekmiyiz
    Başka Şeylerde yaparız tabi

Motosikleti
    Regal Raptor 150dd
    Ben 25 TL Veriyorum O bile Gözüme Çok Geliyo

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VriteStone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 25 TL Veriyorum O bile Gözüme Çok Geliyo
    ben 20TL veriom bazen 2ayda bir veriyom unutuyorum hatta otoparkta hemen yakında gerçi brandayla örtüyom bide..otopark desen koskoca tarla mübarek ama 1 m2 kapalı yeri yok
    Tekerimiz iki ama gözümüzü dört açalım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler