Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

bir bayana motosiklet yardım arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatis matis hikaye.... Bu kesin bizim Aye....
    aye ne ise öğrenmek istiyorum.
    potansiyel manyak ettiniz beni. iki günde
    hiç birşeye inanmıyorsunuz..

ayrıca cahillik böle bişe işte, tek gözü gören bile körler içinde kral sanıo kendini...burdakilerin bazılarına diyorum....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

o motoru alacağım ve buraya resimleri koyacağım ...
    inşallah bir ay içinde önce şu ehliyeti halledeyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tabiki kaza yapmayacağım anlamına gelmez.ki özellikle erkeklerin bayanlara karşı tutumu en basit hatada buna kim veriyor arabayı diyorlar.
    gerçi bana şuana kadar laf atan fln hiç olmadı ama bundan sonra olabilir. sopa gezdireyim yanımda .. vites değiştirme olayını biraz anlatırmısınız izledimama orda bir demir parçası var ve adam ugraşıyor ancak vitesi düşürürken nasıl yapıcas peki.
    o parça iniyormu kalkıyormu nasıl .yani.
    çok basit motorlar dururken vitese takıp çıkarmak zor olur durmağa yakın vitesi istediğiniz konuma alırsınız durunca problem yaşamamak için bunu bilmeyen o demir parcasıyla uğraşa uğraşa kırarlar güzel gözlemlemişin (uğraşan arkadaş dururken vitesi boşa almaya çalışıyordur)

bilmeyen arkadaşlar da öğrensin

Motosikleti
    arkadaşlar
    motor alırken evraklara fln nekadara para harcayacağmı yazarmsınız.
    ehliyeti toplam 325 dediler.
    ayrıca okulun ki scooter çok büyük nasıl binicem bn ona ya:S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:20 ----------

ayrıca motor sınavları ağustosta imiş cnm sıkıldı.
    birde egsoz mudur nedir ondan taktırmak istiyorum ses için:D
    acaba fiyatları neakdar bunların.
    biri dalga geçmeden yardımcı olabilrmi son sorularım ztn bunlar

bu ses için demi

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Bence önce motosiklet eğitimi al,sonra ehliyet al sonrada bütçe ve tarzına göre motosiklet ve korumaları(mont,kask,dizlik vs)al,bu kadar basit

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    600 cc den aşağı istediği sesi alamayacak arkadaş ve küçük bir motorla da başlasa tez zaman da büyüteceğine eminim potansiyel var hırs için de aşırı diyebilirim hakkında hayırlısı olur inş ve evet resimdeki egzoz ses için ama sadece egzozla ses olmuyor silindir de önemli
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Fotoğraftaki ekzoz Yoşi, onu taktıracağına git motor al :D Motor parasıır o be Hani bütçen 3500 se sadece ekzoz alır artık kendin bağırırsın ses için bisiklet sürerken .Bu arada ben de kıllanmaya başladım sorulardan söylemeden edemeyeceğim. Adeta bilen biri alga geçiyormuş gibi sorular.

Ya da şöyle söyleyeyim o bütçeyle alacağın motora bunu takarsan emin ol çok alay eden olur. Ben ederm yani
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Fiyat normal. İşin ustalığına varınca devir patlatması yaparsın. Bütün bakışlar sana döner. Mesela malüm bir 4 tekerlekli araç sana yol vermez itina ile verdiği anda yolumuz açıksa 6 dan 5 e alınır gaz açılır. 4 silindirden gelen hoarrrrrrrlama sesi 4 tekerin içini seyyar tuvalete döndürü çünkü içindeki herkes altına etmiştir. (Lastik sıcak yolun açık ve düz ise). ŞEhir içinde ise 1. vitesde gaz açılır 30Km ile motor sesi yıkar ortalığı. Egsoza ihtiyacında olmaz. Performans egsoz ile sessiz gezmek isteyince çözümün olmaz. Herşeyin orjinali daha bi güzeldir. Motoru derd etme benimki 207 kilo kuru ağırlığı ama hareket edince kuş gibi hafif olur. Motorsikletle bütünleşmek esastır. Ahengini yakalayınca kuş gibi süzülürsün. Yani tek beden olacaksın. Sen beyin o organların. Şimdi sana hayal gelecek ama bi zaman gelince Deathan dediydi dersin .
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

wolf05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetix Asya 150t1 Yuki lbt-8 Mondial 150Zat
    ılk once hosgeldın ablacım merhaba adım ÜMİT ben senin yernde olsam pembe bir tane honda todey alırdım en guzeli o senın ıcın anneme aldım tepe tepe kulanıyor ama sonra satık kolay satıldı .

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc den aşağı istediği sesi alamayacak arkadaş ve küçük bir motorla da başlasa tez zaman da büyüteceğine eminim potansiyel var hırs için de aşırı diyebilirim hakkında hayırlısı olur inş ve evet resimdeki egzoz ses için ama sadece egzozla ses olmuyor silindir de önemli
    galiba gerçekten sevdimsizi ;)
    DEATHAN gerçekten çok güldüm yazdıklarınıza
    tuvalet fln
    ben 51-kiloyum ağırlık dert birazda başıma.

ÜMİT ARKADAŞIM bn pembe membe almam, bn ağır renkleri arabada seviyorum, kalitede öyle renkler hoş durmuyor
    mesela jeepte pembe fln gördüm ama düşünmek istemiyorum.
    ağır azam birşey olsun.
    bana tam bir fiyat çıkaran olmadı arkadaşlar ama.
    3.500 var
    ve buna kurs ücreti 325
    kıyafetler okadar pahalıya gelmes ya 750 tutmaz sanki araştırdım biraz indirimdekilerden alırım:D
    ayrıca buna işte üstüne geçirme ruhsat fln nekadar para ayırım ona göre motor alim.
    dandik bişe denk geliyormuş bide.
    bukadar araştırmaya bu motor derim ozaman.
    AYRICA BİR ÖNEMLİ SORUM DAHA OTOMOTİK MOTOR YOKMU SCOOTERLARDAN HARİÇ

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    vespa... bir bayana çok yakışır.... Race üstünde de bir bayan çok estetik durur ama özellikle İSTANBUL'da sıkıntı yaratabilir....
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

Motosikleti
    Alıntı mahoretti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vespa... bir bayana çok yakışır.... Race üstünde de bir bayan çok estetik durur ama özellikle İSTANBUL'da sıkıntı yaratabilir....
    ALLAH BİN KERE KORUSUN.
    ama onlara binmem.
    bence bayanada hiç yakışmıyor anca böle tın tın tın giden olursa olur.
    oda uzun yolda nasıl gidicek.
    ben şu racingler galiba onlara bayılıyorum.
    3,500 tlye o modellerde bişe bakıyorum estetik olmalı.
    hem bayana hem erkeğe yakışıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:03 ----------

bizim okul müdürü, bana gel araba alalım diyor ısrarla sana, motor istemiyor öğrencilerinden birinin kolunun içine demirmi ne takmışlar sana olursa çok vicdan azabı çekerim iyor:S
    düşün diyor, şimdi eğitmen arıyor bana.

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    eğitim için diğer topicte sana bir tavsiyem oldu.

3500 civarı alabileceğin "ÖRNEK" racing makine modelleri

http://www.sahibinden.com/honda_cbr_...XQQdisplayitem

bu da biraz iddialı ama öneri işte....
    http://www.sahibinden.com/besiktasin...XQQdisplayitem
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

Motosikleti
    Alıntı mahoretti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim için diğer topicte sana bir tavsiyem oldu.

3500 civarı alabileceğin "ÖRNEK" racing makine modelleri

http://www.sahibinden.com/honda_cbr_...XQQdisplayitem

bu da biraz iddialı ama öneri işte....
    http://www.sahibinden.com/besiktasin...XQQdisplayitem
    çok teşekkür ederim ya.
    peki böle modellere racing modellerimi diyor.
    gerçekten çok güzelmiş.
    kırmızı baştaki super.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:19 ----------

3.500 var
    ve buna kurs ücreti 325
    kıyafetler okadar pahalıya gelmes ya 750 tutmaz sanki araştırdım biraz indirimdekilerden alırım:D
    ayrıca buna işte üstüne geçirme ruhsat fln nekadar para ayırım ona göre motor alim.

Motosikleti
    VN 800
    bu iş böyle olmaz.
    herkes kendi tarzını kendi modelini hatta kendi motorunu anlatıyor kabaca.
    eğer motor alacaksan gider bayiye alırsın. orada zaten sana yardımcı olurlar. şimdi burda sana kriterlerin içinde 10-15 motor tavsiye ettiler. ee ne oldu yardımcı olabildilermi. hayır. hala kararsızsın. motor mu almak istiyosun. GİT VE AL. bu kadar basit. günlerce yazışmaya gerek yok...

Motosikleti
    Alıntı AKUSTİK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iş böyle olmaz.
    herkes kendi tarzını kendi modelini hatta kendi motorunu anlatıyor kabaca.
    eğer motor alacaksan gider bayiye alırsın. orada zaten sana yardımcı olurlar. şimdi burda sana kriterlerin içinde 10-15 motor tavsiye ettiler. ee ne oldu yardımcı olabildilermi. hayır. hala kararsızsın. motor mu almak istiyosun. GİT VE AL. bu kadar basit. günlerce yazışmaya gerek yok...
    hayır kararsız değilim,burda en çok tavsiye edileni alacağım.
    çünki burdakilerin çoğu motor hakkında kendilerini geliştirmiş ve motordan anlayan insanlar ben bayiye gideceğim, bir kere candan davransalarda burda herkez yürekten çok ilgileniyor bunca soruya bıkmadan usanmadan cvp veriyor.
    önce burda araştırır sonra gider öyle alırım ben.
    benm düşüncemde bu.
    HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BÜTÜN MSJLAR İÇİN.

orda bana bir kişi yardımcı olucaksa burda yüz kişi yardım ediyor, önce birşeyleri öğrenmem gerekiyor tarzımı belirlemek için

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat normal. İşin ustalığına varınca devir patlatması yaparsın. Bütün bakışlar sana döner. Mesela malüm bir 4 tekerlekli araç sana yol vermez itina ile verdiği anda yolumuz açıksa 6 dan 5 e alınır gaz açılır. 4 silindirden gelen hoarrrrrrrlama sesi 4 tekerin içini seyyar tuvalete döndürü çünkü içindeki herkes altına etmiştir. (Lastik sıcak yolun açık ve düz ise). ŞEhir içinde ise 1. vitesde gaz açılır 30Km ile motor sesi yıkar ortalığı. Egsoza ihtiyacında olmaz. Performans egsoz ile sessiz gezmek isteyince çözümün olmaz. Herşeyin orjinali daha bi güzeldir. Motoru derd etme benimki 207 kilo kuru ağırlığı ama hareket edince kuş gibi hafif olur. Motorsikletle bütünleşmek esastır. Ahengini yakalayınca kuş gibi süzülürsün. Yani tek beden olacaksın. Sen beyin o organların. Şimdi sana hayal gelecek ama bi zaman gelince Deathan dediydi dersin .
    En güzeli de, kendini çoktandır sağır ettiğin için milletin yağdırdığı sunturlu küfürleri duymazsın
    [B]J şimdi asker[/B]

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    çok teşekkür ederim ya.
    peki böle modellere racing modellerimi diyor.
    gerçekten çok güzelmiş.
    kırmızı baştaki super.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:19 ----------

3.500 var
    ve buna kurs ücreti 325
    indirimdekilerden alırım demiş ya :D:D:D:D:D:d valla bu bu mesajdan sonra heralde bayan olmadığını idda eden olmaz :D:D neyse zaten 6 sayfa cevap verilmiş kazasız belasız kullanırsın inş. motoru arabayla sakın karıştırma diyim başka bişi demiyim ii forumlar herkeşe

Motosikleti
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirimdekilerden alırım demiş ya :D:D:D:D:D:d valla bu bu mesajdan sonra heralde bayan olmadığını idda eden olmaz :D:D neyse zaten 6 sayfa cevap verilmiş kazasız belasız kullanırsın inş. motoru arabayla sakın karıştırma diyim başka bişi demiyim ii forumlar herkeşe
    evet sitenin başındaki reklamlara baktım orda varya, yüz tlye fln.
    e herhalde her zaman aynı montu kasketi takacak değiliz ya, mevsimsel alacağız fazla para vermeye ne gerek var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:59 ----------

Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli de, kendini çoktandır sağır ettiğin için milletin yağdırdığı sunturlu küfürleri duymazsın

küfür eden AHLAKSIZLAR, kendilerine baksınlar önce, toplumun trafik ahlakını bozuyorlar. aslında şu kasketin altına kulaklık takmakta güzel birşey olsa gerek.

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    evet sitenin başındaki reklamlara baktım orda varya, yüz tlye fln.
    e herhalde her zaman aynı montu kasketi takacak değiliz ya, mevsimsel alacağız fazla para vermeye ne gerek var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:59 ----------

küfür eden AHLAKSIZLAR, kendilerine baksınlar önce, toplumun trafik ahlakını bozuyorlar. aslında şu kasketin altına kulaklık takmakta güzel birşey olsa gerek.
    ya bayanların şu özelliğine hastayımm yaa gerçekten harikasınız ben motorla kaza yaptım 5-6 metre kadar yerde sürüklenip bi arabaya çarptım montumun sağ tarafı çamur içindeydi yaklaşık 2 hafta o şekilde giydim :D:D:D:D:D

Motosikleti
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bayanların şu özelliğine hastayımm yaa gerçekten harikasınız ben motorla kaza yaptım 5-6 metre kadar yerde sürüklenip bi arabaya çarptım montumun sağ tarafı çamur içindeydi yaklaşık 2 hafta o şekilde giydim :D:D:D:D:D
    ama şimdi oldumu yaniii........
    hemde iki hafta insan bi yıkar demi.
    yok yazın yelek kışın mont bence.
    aslında galiba israfcıyız

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler