Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet uyumlu mini müzik seti (hafıza kartı ve cep telefonu + usb uyumlu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    selam arkadaşlar dün çarşıda işlerimi hallettikten dikkatimi mini müzik seti çekti, küçük boyutlarda olan bu ürün motosiklet için ideal ve özellikleri (hafıza kartı+usb+cep telefonu uyumlu) olup nokia cep telefonlarında bulunan bataryalarla çalışmaktadır, ben aldım ve motoruma bağladım seside mükemmel çift hoparlörü var şarkı değiştirmek için tuşları durdurma tuşu kulaklıkla dinleme özelliğide bulunuyor, ama ben sesi dışarıya vermeyi sevdiğim için şehir içinde düşük hızda giderken dinlemesi çok zevkli oluyor ve çok dikkat çekici oluyor insanların gözü sizde oluyor.
    fotolar aşağıdadır buyrun

buda motora bağlandığıktan sonraki duruşu ben sabit tutturmak için gidonun üzerine koydum, gergi lastiği kullandım sağlam oldu.

bu arada fiyatı 50tl bulamayan arkadaşlara yardımcı olurum, özel msj atabilirler.
    içinde şarj cihazı, her telefona uygun uç takımı ve deri kılıfı vardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpermiş valla... teşekkürler

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    çok dikkat çekici oluyor insanların gözü sizde oluyor.
    O esnada iclerinden yada dislarindan ne dediklerini cok merak ediyorum
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

cihantemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN125
    hocam pm attım ama bir bakarsan ?
    cihARN 125 MOtorum Ve Benim Tek İsmimiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O esnada iclerinden yada dislarindan ne dediklerini cok merak ediyorum
    kötü birşey dediklerini düşünmüyorum, dün akşam kordonda yaşlı bir adam geldi çok hoşuna gittiğini söyledi güzel olmuş dedi

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Motosiklette sonradan eklenen müzik sistemleri hiç hoşuma gitmiyor nedense
    Touring motorların bir çogunda fabrika çıkışlarında var müzik sistemi, oda zaten adı üstünde ''Touring = Gezici'' uzun yollarda büyük keyif veriyor. Ama böyle sistemler nedense bana çok basit geliyor Fakat gergi lastiği yerine bi aparat uydurursan çok daha güzel olucak bence. Ama yinede yaratıcılığından ötürü tebrik ederim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette sonradan eklenen müzik sistemleri hiç hoşuma gitmiyor nedense
    Touring motorların bir çogunda fabrika çıkışlarında var müzik sistemi, oda zaten adı üstünde ''Touring = Gezici'' uzun yollarda büyük keyif veriyor. Ama böyle sistemler nedense bana çok basit geliyor Fakat gergi lastiği yerine bi aparat uydurursan çok daha güzel olucak bence. Ama yinede yaratıcılığından ötürü tebrik ederim
    ya tabi basit bir sistem ama, şarjlı olduğu için motorun aküsünden falan elektirik almıyor ayrıca motorun orasına burasına hoparlör takma gereğide olmuyor hem çok kullanışlı, alan kişiler illede motora bağlamak zorunda değil yanında götürebilir oturduğu yerde çalabilir, her motorcuda bulunması gereken bir müzik sistemi bence bu arada gergi lastiğini söküp daha şık bir aparat yapıcam

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    bağlantı konusunu halledersen güzel birşey olabilir. yeni (ve acemi) bir motorcu olarak müzik dinlemeden nasıl sürüş yapacağımı merak ediyorum böyle bir çözüm işime yarayabilir belki!
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Zamanında baya aramıştım böyle bişi Bunun markası nedir ? Nerlerde satılır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında baya aramıştım böyle bişi Bunun markası nedir ? Nerlerde satılır
    ben cep telefonu bayisinden satın aldım. Markasımı bilmiyorum ama üzerinde hip-hop yazıyor

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorda müzik seti olmaz abi kusura bakmayın ama komik duruyo (benim görüşüm tabi)

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    taksimde bir eleman görmüştüm iki tane hayvani kolonu bir de enteresan bir müzik sistemi kurmuş, sırf elemanın müzik zevki hoşuma gitti diye arkasına takılmış hatta istek yapmıştım.

sonra bi parkta da gördüm benzeri birşeyi adam sesini sonuna kadar açmış arabesk takılıp resmen sofra kurmuşlardı.

demem odur ki bakış açısına göre sistem değişir. ritmi ve müziği hissetmek için yavaş gitmek gerekir.
    benim tavsiyem iyi bir çift kulaklık ve mp3 çalar. etraftakilerin dinlemesi ya da dinlememesi umrumda değil. bir yerde durup gruba da dinletmek isterseniz x-mini diye bir hoparlör aldım avuçiçi kadar ama yeterince tatminkar aha da linki.
    http://www.mymemory.co.uk/iPod-Speak...peaker---Black
    can't be worried about that shit. life goes on man.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    cihaz tek başına güzelmiş ama açıkçası ben de ön yargılıyım motosiklette harici müzik sistemine. genelde her tarafı neonlu apache sccoterlarında resmen otomobil teybi ve hoparlörlerinden oluşan ve de ankaralı namık taşan müzik sistemleri gördüğümüzden o kefeye konmaktan korkuyoruz

gerçi, yumurta topuk ayakkabı giyip bmw lt'ye binen ağzında sigara motorun cd çalarında oyun havaları çalarak dolaşan adam da tanıyorum farklı bi tarz aslında ))
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Gezide mangalda güzel aksesuar olur ama yolda bunu açıp gitmek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihaz tek başına güzelmiş ama açıkçası ben de ön yargılıyım motosiklette harici müzik sistemine. genelde her tarafı neonlu apache sccoterlarında resmen otomobil teybi ve hoparlörlerinden oluşan ve de ankaralı namık taşan müzik sistemleri gördüğümüzden o kefeye konmaktan korkuyoruz

gerçi, yumurta topuk ayakkabı giyip bmw lt'ye binen ağzında sigara motorun cd çalarında oyun havaları çalarak dolaşan adam da tanıyorum farklı bi tarz aslında ))

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    @halilihsan
    üstad o ürünleri bilmiyorum.
    linkini verdiğim ürün 4 gb lık bir mp3 çalar ile aynı fiyatta idi, lazımdı aldım. kesinlikle pişman etmez. şarjlı bir meret meizu var bende ikisinin sesini de sonuna kadar açınca hoparlör masada dans ediyor.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    gg'den buldum ancak ne kadar ses veriyor ve ses kalitesi nasıl?

http://elektronik.gittigidiyor.com/M...r_W0QQkatZZdcd

çok iyi birşey beklemiyorum ama 6 000 devirde giderken sesini duymayacaksam ve de iron maiden dinlerken bass ve davulları zırıl zırıl verecekse almak istemiyorum.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    goldmasterın mobile-10 diyebir cihazı var 30 tl ye almıştım ben sesi yüksek ve kaliteli
    fakat dışarıda ve özellikle internetde daha çok çinden gelen daha basit cihazlar satılıyor
    daha önceki mesajlarda bahsedilen bir çok cihazdan farkı ise kart girişinin bulunmaması telefon mp3 çalar ipod tarzı cihazlara bağlanıyor olması

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    teşekkürler, link verebilir misiniz?

şarjı nasıl? hafıza olayı yok mu? bağlantı nasıl motora?

baktım da sizinki salt hoparlör ve şekli itibariyle zor monte edilir gibi duruyor motora

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler