Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fikirlerinizi Söylermisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RacingHaRd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    S.a. Abiler ve arkadaşlar Bu benim eski motorum.Şimdi 2009 YBR ALDIM.Ama bu motoru satmak istemiyorum.Paraya ihtiyacım yok.Sadece biraz dikkat çekici olsun istiyorum.OLAĞAN DIŞI VEYA ESARENGİZ HER TÜRLÜ FİKİRE AÇIĞIM VE UYGULARIM elimde 500 YTL den fazla para var.Motorsikleti Boydan Boya Değiştirmek istiyorum.
    BEĞENMESENİZ BİLE FİKRİNİZİ SÖYLERMİSİNİZ ?
    OLAĞANDIŞI FİKİRLER OLABİLİR
    [IMG][/IMG]
    Çoğu yeri değişti zaten.
    Motorun üzerinde olan veya Elimde olan parçalar.
    17 - 17 ön ve arka tekerlek.Bisan Cantları.
    Xenon 6000 K Tek h4 ampül
    Seger çift set 4 korna.
    RAMZEY CONFORT model mobilyetin ön çamurluğu
    fren debriyaj ve gidon üzerindeki elektronik kontol takozları(Hepsi nikelaj)
    orjinal zincir muhafazasını söktüm hangi motorunki uyar ve güzel durur bilmiyorum.
    ŞİMDİ GELELİM BOYAYA.
    BU HAFTA İÇİ KOMPLE BOYAYA VERECEM. DEPO , YAN GRENAJLAR , YENİ ÇAMURLUK(Ramzey Confort) , ve ÖN AMORTİSÖR KAVALLARI.BOYANACAK YERLERİN ÜZERİNDEKİ BÜTÜN DESENLERİ SÖKECEM.SADE OLSUN
    SİZCE BAŞKA NERELERİ BOYATABİLİRİM VE KRIMIZININ HANGİ TONU olsun ?
    BEN ESKİ YBR KIRMIZISINI DÜŞÜNÜYORUM.(KAN KIRMIZISI)
    FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.Şimdiden Teşekkürler
    (DeaD By RacingHaRd)
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Zevk senin ama stop ve fardaki o siyahlıklar neyse onları sökersen iyi olur..
    Sitedeki herkes daha fazla nasıl görünürüm diye uğraşırken senin böyle bişey yapman tuaf olmuş
    Aynaları takarsan daha güzel olur.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sevgili kardeşim Allah kazadan beladan saklasın motorun çok temiz görünüyor. Bence bu güzelliği hiç bozma...

Fakat o stoplardaki ve ön farın üzerindeki bantmıdır nedir onu çıkart yalnız...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    şuan ybr en varsa sahibinden ne king egsoz yaz ücgen egsoz var ondan al tak....alt sakal tak alt sakalı da sahibinden de bulabilirsin

s.a hemşerim. hayırlı olsun ybr de. bir pazar görüşelim zorkuna doğru gezeriz

deneriz motoları istersen bbakalım geçebilecekmi benim 150liği ne dersin

RacingHaRd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    YBR üzerinde Değişiklik yapacak bişe yok ya.Ön düzeni alçalttım sadece.Aynalar felan herşey orjinal.öyle duruyo.
    Bide şu an görünen ön far ve arka stoptaki siyah şey yok.XENON VAR ÜZERİNDE ZATEN
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    dostum bencede cok temiz motorun var hic orjinalligini bozma derim.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    hocam yanlış anlama ama harcama paranı, bırak cebinde kalsın. illa harcayasın varsa, ekipmanı güzelleştir. ne bileyim kaskını sat üzerine ekle daha iyi bi kask al. montunu da öyle, dizliğini de vs vs..
    yok zaten iyi onlar dersen eksik olanları al. ne bileyim bi bot yada pantolon..

yok onlar da tastamam dersen.. illa harcamam lazım dersen, yazık o motora para dökme, yarın bi gün ikisini de satıp daha iyi bişi alırsın; bırak orjinal halde kalsın.. satılığa çıkar iyi bedel ettiğine inandığın anda sat, o parayı da elindekine ekle bankaya koy..

yok illa değişiklik istersen..
    benim öyle bi motosikletim olsaydı, o arkadaki sele demirini atardım.
    mat siyah elciklerin rengine çevirirdim motosikleti böylece şase ile aynı renk olurdu.. aynalar da aynı renkte olurdu -ve takardım- .
    çamurluklara yaylara egsoza dokunmazdım önce parlak parlak nasıl durduğuna bi bakardım.
    o kadar rahatsızsın madem, göstergeyi sök at, farı değiştir ama üzerine o acayip bantı yapıştırma..
    yine de yapma derim. yazık. ne yapsan boşa gidecek çünki.. ama keyif senin binen sensin para senin.. bendeki öneri buraya kadar..

ha nutmadan, elcikler ve manet kombinasyonunu beğendim. dokunma derim. o yüzden motosiklet siyah mat ile parlak grenajlı halde kalsın derim. yine de sen bilirsin..

tabi bunları yapacaksan o motosiklet üzerinde yazıdır sticker dıretikettir hepsini çöpe gönder.. yada çöpe atma sakla.. bu daha doğru olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler