Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Artçı olamıyorum !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerek yok.. boş bir yolda, kısa bir mesafe için, seyirlik güzel bir manzara varsa ve 20-30 ile gidiliyorsa birinin arkasına binebilirim.

aksi şartlarda tüm bu saydığın huzursuzlukları ben de yaşıyorum. kaldı ki trafiği de kontrol edip bişi yapamıyor olmak sinir ediyor insanı.

çaresi şu.. kendi motosikletine bineceksin.

eğer rahatsız olursan da, kimsenin vebalini almamak için kimseyi arkana da bindirmeyeceksin..
    Mz bulalım gene artcım ol..... Aklıma geldi.....

Hava da iyi soğuktu haaa...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla tek senin arkana bindim kendi isteğimle.

bir kere de zorunluluktan muratın arkasına..

ben sana resim göndereceğim şu kalabalık geçsin bi.

bir yandan telefonlar bilgisayarım çalındı onlarla uğraşıyorum, bir yandan ehliyet kimlik çıkratmaya uğraşıyorum, bir yandan iş bir yandan okul...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bende artçı olduğum zaman ürküyorum en güzel artçı olmamak artçım olduğundada virajlarda başarısız oluyorum aslında en güzeli metehan abinin dediği gibi artçı olma artçda olma

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    tek cevap veriyorum.

sürücünün kendinden iyi olmağını düşündüğün için bu korku oluyor arkada bunu sadece kendini alıştırarak bişey olmaz çünkü oo profesyonel bir surucu diyerek kendine güven vereceksin ozaman hiç birşey kalmaz.
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Adrenelini bende severim. Ama sadece Akileos'a (Temel'e)artcı olurum.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bu olay kesinlikle güven meselesi isterseniz deneyin görün,mesela nasıl sürdüğünü bilmediğiniz bir arkadaşınızın arkasına oturduğunuzda illaki tedirgin olursunuz,rahat edemezsiniz,fakat nasıl kullandığını bildiğiniz ve motoru trafikte,uzun yolda veyahut neresi olursa olsun kurallara uygun bir şekilde,güvenli kullanan bir başka arkadaşınızın arkasına oturduğunuzda gayet rahat olursunuz ve yola bakıp tedirgin olmayıp,aksine çevreyi izlersiniz ve keyif alırsınız.DENEYİN GÖRÜN.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet biraz acayip gelecek ama bu da motosiklet fobisi gibi birşey oldu bende . Kimsenin arkasnda yolculuk yapamıyorum arkadaslar . Ne bileyim asırı hız yapıyor, dikkatsiz kullanıyor , şehiriçi gazı sonuna kadar açıyor. Arkada adrenalin yaşayan ben oluyorum. Kontrol bende olmayınca motosiklete binemiyorum.Ben kullanırken sorun yok.
    Benim gibi sorun yasayan arkadaslar var mı? Ya da yok mu bunun bi hal çaresi
    bu psikolji bende de böyle...hep geriliyorum artcıyken...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Aynı sorun bendede var.. Çocukken babama baya bi artçı örtçü(böyle bir şey var mı bilmiyorum ama pilotun önünde )oldum. Herşey çok güzeldi..Taa ki motor kullanmaya başlayasıya kadar. O gün bugündür kendimin kullanmadığı motora binmiyorum. Artçı olacağım tek insanda babamdır. Gerisine güvenemiyorum. Artçı almayada hiç sıcak bakmıyorum ama. Bi talihsizlik yaşamıştık geçen sene arkadaşımla. O gün bugündür artçısız devam..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bendede var.. Çocukken babama baya bi artçı örtçü(böyle bir şey var mı bilmiyorum ama pilotun önünde )oldum. Herşey çok güzeldi..Taa ki motor kullanmaya başlayasıya kadar. O gün bugündür kendimin kullanmadığı motora binmiyorum. Artçı olacağım tek insanda babamdır. Gerisine güvenemiyorum. Artçı almayada hiç sıcak bakmıyorum ama. Bi talihsizlik yaşamıştık geçen sene arkadaşımla. O gün bugündür artçısız devam..
    Bir hikaye anlatayım okuyorsa kulakları çınlasın..MT eski üyelerden Bülent (niki bilovi) ilk fazeriyle beni 4.Levent Goldun önünden aldı Seyrantepeye gidecektik...evimiz ordaydı şimdi o taşındı neyse...abi bir sürüyor motora lanet ettirdi..olm düşücem yok..çimdikliyom yok...beraber düşcez ona yanıyorum tutamadım rahatsız makina bağırıyorum yok...1 hafta konuşmadım...ama .pneliğine yapıyor yani sert kullanıp beni çıldırttı...

şimdi yeni fazer aldı rahatsız hadi gel turlayalım diyor...olm ben senle wcye gitmem ne turlaması...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    ne demiş şair
    Elveda meyhaneci artık kalamıyorum
    Bir başkayım bu akşam artçı olamıyorum

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demiş şair
    Elveda meyhaneci artık kalamıyorum
    Bir başkayım bu akşam artçı olamıyorum
    sonradan edit: yeni kurallarca suç işlemişim. cezamı çekmeye razıyım.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    aynı ben ,10 km hız ile bile gitse yada ne bilim motor çalışır vaziyette olsa arkada olsam yinede tırsıyorum o yüzden artçı olmam hiç

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Hepinize tek tek cevap veremedim kusra bakmayın.Çok güzel cevaplar geldi. O degerli yorumlarınız icin hepinize tek tek teşekkür ediyorum sağolun , varolun ...

Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 1-2 kez artcı oldum motor arızası yuzunden sehir dısında tur amaçlı gezerken korkudan ziyade arkada hiçbişi yapmadan oturmak daha zor...2 kere içim gecmiş dusuodum...zor zanaat artcı olmak...o günden beri artcı ile gidiyorsam surekli kontrol ederim uyumasın diye durterim...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler