Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Artçı olamıyorum !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı mügeyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence artçı olmak daha çok adrenalin sağlıyo kontrol sende olmadığı için daha bi heyecanlı
    Adrenalin yaşamayı seviyosan sorun yok
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    valla dostum bende aynen baskasinin kullandigi motora binmiyorum.bide ss lerin arka kismi yuksektedirya virajlarda her an dusucem gibi oluyor.
    RIDE or DIE

Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adrenalin yaşamayı seviyosan sorun yok
    hııı seviyorum bence sende sev hem adrenalin sevmeyen motorcu olmazki

Benim gibi kullanan olursa artçı olabilim belki ama kimsenin sürüşüne güvenmem,otomobilde bile artçı oldu mu işgilleniyorum motosiklette asla.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sürekli artçı olduğum sınıftan bi arkim de geçen gün kaza yapmıstı , suratının sağ tarafı komple zımparalanmıs gibi , benim yüzüme öle bisi olursa aşağı atlarım : )
    Ben Geçen nisanda buna benzer bi kaza yaptım..
    Aynı gün tanıştığım hatun saçlarına fön çektirmiş..Ne kadar ısrar etsemde kask'ı bi türlü taktıramadım..
    En son iyi sen bilirsin dedim çıktık yola..
    Saat gece 1 eve bırakıcam..
    Yolda sazanın biri bi atladı önüme malum sonuç ben motorla takla attim o uçtu ve suratının sol tarafında 3 kesik ver sıyrılma..

2 ay rüyalarıma girdi çok vicdan azabı çektim..
    Artçı olmaktan zaman zaman bende korkarım fakat artçı dahi olsanı kask'sız binmeyin gidiceğiniz yer 3 km bile olsa yürümeniz tavsiye olunur..
    Motosikleti kullanana ne kadar güvenirseniz güvenin..Veya isterse Kenan Sofuoğlu olsun kaza geliyorum demiyo
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    emrah.ark , evet çok kötü olmus cidden , benim yüzümden birine bisi olsa vicdan azabından kahrolurum vllaaa :S ben de çok defa kasksız bindim motora , gecenin bir yarısı yokuş aşağı motorun son hızını denediğimizi bilirim , üstümüzde şort , t shirt , kask falan yok , yol da bi gram ışık yok ... kasksızken kaza yaptımız da oldu , ama öyle bi bal varki bende , ve her yere düsmemde de anında ayağa kalkarım üstümü başımı temizlerim sanki çok normal bisimis gibi .

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah.ark , evet çok kötü olmus cidden , benim yüzümden birine bisi olsa vicdan azabından kahrolurum vllaaa :S ben de çok defa kasksız bindim motora , gecenin bir yarısı yokuş aşağı motorun son hızını denediğimizi bilirim , üstümüzde şort , t shirt , kask falan yok , yol da bi gram ışık yok ... kasksızken kaza yaptımız da oldu , ama öyle bi bal varki bende , ve her yere düsmemde de anında ayağa kalkarım üstümü başımı temizlerim sanki çok normal bisimis gibi .
    Bu zamana kadar şanslıymışsın..
    Bundan sonra daha doğru ve akıllıca hareket et bence
    Motosiklet kullanmaya başladığımdan beri en çok sevdiğim aksesuarım kask'ım
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yok zaten , cahiliyet dönemine ait anılarım onlar artık motosikelte binmiyorum dermisim

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet öyle ama adam hadi atla diyor acil bi işin oluyor mecbur kalıyorsun

Bende zaten genelde kaçınırım ama zaruri hallerde biniyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:21 ----------

Cok güzel bir yaklasım . Herkesin böyle oldugu bi memlekette motosikletler "şeytan icadı" olmaktan çıkar
    Motosikleti dikkatli kullanımınla arkadaşının da güvenini kazanmışssın.
    bu işaretin anlamı ne şimdi ben onu çözemedimde ondan soruyorumnedemek istiyosun bu hareketle...........

sen bi soru sormuşsun bende kendime göre bi cevap vermişim aynı olay bendede var bende artçı olamıyorum kolay kolay.....demek istiyorum ki ne yaparsan yap buna alışamazsın..tek çaresi artçı olmamak sen bana bu işareti yapı yorsun
    ne alakası var ben kötü bişimi söledimki sana
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

FiqhteR`_CbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aynı durum dayım artçı olamıyorum 40'la giderken bile korkuyorum ama sürücü olduğumda iş değişiyor

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    kullanan kısıye guvenmıyorsun.senı rahatsız eden hareketlere maruz kalmışsın. sımdı artcı olamıyorum dıyorsun.artcı olamıyorsan kımseye suc bulma tek suclu sensın.kullanıcıyla uyum ıcınde gıtmek iyi bir artcı olmak marıfet ıster,iyi bır artcı olursan motor gıderken daha cok zevk bıle alabılırsın

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    motorda oturduğunuz yer belki 40 cm değişiyor ama.. o değişim çok şey değiştiriyor..
    siteden arkadaşım murpesist dışında kimseye güvenip arkasında oturmam.. onunlada az yol yapmışlığımız yoktur...
    onun nasıl kullandığını görseniz sen buna nasıl güveniyorsun dersiniz ama, bu güven işte otada konar bo... da konuyor

şaka bi yana artçı olmak yürek ister.. özellikle racinglerde olay çok farklı..

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    aynı sorun bendede var motoru başka birisi kullanınca nedense içim hiç rahat etmiyor, o konuda yanlızca babama güveniyorum çünkü kendimi bildim bileli babam motosiklet kullanıyor

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işaretin anlamı ne şimdi ben onu çözemedimde ondan soruyorumnedemek istiyosun bu hareketle...........

sen bi soru sormuşsun bende kendime göre bi cevap vermişim aynı olay bendede var bende artçı olamıyorum kolay kolay.....demek istiyorum ki ne yaparsan yap buna alışamazsın..tek çaresi artçı olmamak sen bana bu işareti yapı yorsun
    ne alakası var ben kötü bişimi söledimki sana

Hayır yanlış anlaşılma olmasın. Mecburi durumlarda biniyorum demiştim ya onun için bu işareti yaptım . Ksura bakma . En iyisi böyle yapalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 ----------

Alıntı coolsoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede var motoru başka birisi kullanınca nedense içim hiç rahat etmiyor, o konuda yanlızca babama güveniyorum çünkü kendimi bildim bileli babam motosiklet kullanıyor
    Her zaman babamız olmuyor ki yanımızda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan kısıye guvenmıyorsun.senı rahatsız eden hareketlere maruz kalmışsın. sımdı artcı olamıyorum dıyorsun.artcı olamıyorsan kımseye suc bulma tek suclu sensın.kullanıcıyla uyum ıcınde gıtmek iyi bir artcı olmak marıfet ıster,iyi bır artcı olursan motor gıderken daha cok zevk bıle alabılırsın
    Hepsine katılıyorum ama kimseye suç bulma konusuna katılmıyorum . Çünkü kullanan kişileri görmeden yorum yapmak yanlıs olur
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    seri motorcu bende senin gibiyim birinin arkasına binmekten korkarım araç da bile ben kullanmadığım sürece kendimi güvende hissetmem bu korkuyu bir türlü atamadım bu gidişle atamıyacağımda

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artçı olmak zor iştir.. sürücüye al sana canımı emanet ediyorum demektir..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

bkatlav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Motosikletten nefret eden bi arkadaşım bu dünyada iki deli var derdi birincisi motosiklet suren digeri de artçı olan. Ben herzaman birinci delilerdenim .
    Korkarak yaşıyorsan;yanlızca hayatı seyredersin

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    artçı almamaya ve artçı olmamaya azami özen gösteririm.
    motosikletin tek kişilik olduğuna inananlardanım.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı bkatlav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletten nefret eden bi arkadaşım bu dünyada iki deli var derdi birincisi motosiklet suren digeri de artçı olan. Ben herzaman birinci delilerdenim .
    bela bir abimiz var o geldi aklıma. yazın sokakta yatar, şarap içer. kışın hapiste yer içer yatar. motorla gördü beni (oğlum dikkat et, şeytan işi) dedi. o zaman harbiden inandım sakat olduğuna

bu arada bende artçı olamıyorum. 2006'da motor kazasında full korumalı artçı motorcu bir abimizi kaybettik şirkette. motoru kullananda hiçbir koruma yoktu, 1 hafta komada kaldı çıktı.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Evet biraz acayip gelecek ama bu da motosiklet fobisi gibi birşey oldu bende . Kimsenin arkasnda yolculuk yapamıyorum arkadaslar . Ne bileyim asırı hız yapıyor, dikkatsiz kullanıyor , şehiriçi gazı sonuna kadar açıyor. Arkada adrenalin yaşayan ben oluyorum. Kontrol bende olmayınca motosiklete binemiyorum.Ben kullanırken sorun yok.
    Benim gibi sorun yasayan arkadaslar var mı? Ya da yok mu bunun bi hal çaresi
    gerek yok.. boş bir yolda, kısa bir mesafe için, seyirlik güzel bir manzara varsa ve 20-30 ile gidiliyorsa birinin arkasına binebilirim.

aksi şartlarda tüm bu saydığın huzursuzlukları ben de yaşıyorum. kaldı ki trafiği de kontrol edip bişi yapamıyor olmak sinir ediyor insanı.

çaresi şu.. kendi motosikletine bineceksin.

eğer rahatsız olursan da, kimsenin vebalini almamak için kimseyi arkana da bindirmeyeceksin..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler