Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

( Kaza ) Bu aynanın sahibini bana bulun yeterli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İkitellide çıkma parça satan yerlere bakmanı tavsiye ederim
    Kazaya karışan ve kaçan biri yetkili servisten parça aramaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadasim buyuk gecmis olsun. Zamaninda bende hatalli sollayan bir aracin aynasinin bana carpmasi sonucu asfalta yapismistim. Resmen salak bir his oluyor kendinde sucsuz yere yerlerde yuvarlanmak hic hos degil.

1- Kaza aninda 155 aradiginda evet yaralanma var diyeceksin. Bu hepimiz icin gecerli. Unutmayin , hic bir kanamali belirgin yara bile olmasa, oncelikle beyin sarsintisi veya catlak kemik olasiligini dusunun. Dustugunuz anda 155 arayin yaralandim diye ihbar verin.

2- O aracin sahibi coktan aynasini degistirmistir. Savciliga dilekce ver. Motorunun resimlerini ekle. Var ise gorgu sahitlerini bul. Savcilik olayi incelemeye alacak ve belkide kameradan goruntuleri talep edecek. Guvenlik kameralari gecede plakalari goruntuluyor.

3- Eger polis cagirmis olsaydin polis tutanagi ile bu islem cok daha hizli olacakti. Ne ise bu tecrube oldu.

Umarim sucluyu bulursun. Buldugun zaman aklina gelen her turlu tazminat davasini ac. O adam karsina gecip sana silah dogrultmasi ile araci ile sana carpmasi arasinda hic bir fark yok.Cinayete tessebus olarak dusun olayi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Evet bu araç gri bi 206.Ve şöyle birşey var.Kaç tane gri 206 vardır bilinemez.Umarım mobese kameralarından plakayı bulup şerefsizi yakalarlar.Geçmiş olsun dostum.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim buyuk gecmis olsun. Zamaninda bende hatalli sollayan bir aracin aynasinin bana carpmasi sonucu asfalta yapismistim. Resmen salak bir his oluyor kendinde sucsuz yere yerlerde yuvarlanmak hic hos degil.

1- Kaza aninda 155 aradiginda evet yaralanma var diyeceksin. Bu hepimiz icin gecerli. Unutmayin , hic bir kanamali belirgin yara bile olmasa, oncelikle beyin sarsintisi veya catlak kemik olasiligini dusunun. Dustugunuz anda 155 arayin yaralandim diye ihbar verin.

2- O aracin sahibi coktan aynasini degistirmistir. Savciliga dilekce ver. Motorunun resimlerini ekle. Var ise gorgu sahitlerini bul. Savcilik olayi incelemeye alacak ve belkide kameradan goruntuleri talep edecek. Guvenlik kameralari gecede plakalari goruntuluyor.

3- Eger polis cagirmis olsaydin polis tutanagi ile bu islem cok daha hizli olacakti. Ne ise bu tecrube oldu.

Umarim sucluyu bulursun. Buldugun zaman aklina gelen her turlu tazminat davasini ac. O adam karsina gecip sana silah dogrultmasi ile araci ile sana carpmasi arasinda hic bir fark yok.Cinayete tessebus olarak dusun olayi.
    Çok doğru; maalesef bizi araçtan saymıyorlar, kullananı ise insan yerine bile koymuyorlar. Sanki motosiklet kullanan serseri.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Geçmiş olsun,umarım oda büyükce bir kamyon tarafından o şekilde sıkıştırılır,öyle bir anda neler yaşandığını anlar.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabaylayken aynama vurup kaçan bi öküzden sonra (onunkine bişe olmadı ) hep plaka ezberlemeye çalışırım ben :D
    çevreden kimse kazaya sebebiyet veren aracın plakasını almazmı ya ne kadar bencilleşmiş insanlar büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    suzuki an125
    büyük geçmiş olsun..ciddi bir yaralanma olmaması sevindirici..ama işin peşini bırakma lütfen.insan kılığına girmiş yaratığı rahat bırakma,cezasını çeksin

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    geçmişolsun cok acele etmeniz lazım yoksa bulmanız imkaznsızlaşır peugeot206 aynası buda artık valla inş bulunur diyorum ...
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay şerefsiz vay...kanka hemen peugeot servislerindne birine git...ve parça nosundan araca ulaş...çok basit...ama önce ilk işin bunu polise tutanakla tesbit ettirmek olsun...

Hacı yazını şimdi okudum polis seni resmen sallamış...O an yerinden neden kalktın ki...ambulans çağırsaydın yaralamalı kaza diye polis mecburen rapor tutmak zorunda kalacaktı...ve MECBUREN o aynayı delil olarak saklayıp suçluya ulaşacaktı...görevi olduğu için...insan olduğundan değil yani...

geçmiş olsun üzüldüm biraderim ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Savılığa dilekçe vermek için üşenmeyin bakın görün o zaman nasıl hemen bulunup dava açılıyor.Bir dilekçe adamı ipe götürür unutmayın...
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsın allah daha beterinden korusun

Motosikleti
    125 ZN
    kardeş geçmiş olsun,sana bişey olmadığına çok sevindim.Benzer bir durum benimde başıma gelmişti.Beşiktaş bir ticari taksinin her zamanki gibi katliamına denk geldim.Bende tam korumalıydım ve bana bişey olmadı ama sürüklenmiştim biraz.Hemde olay tam polisin gözünün önünde oldu,taksici hiç durmadı bile ve plakasınıda düşme anında tabii ki alamadım.Sonradan çok pişman oldum,Tam Beşiktaş ışıklar ve mobese kameraları var,Keşke bir dilekçe ile savcılığa şikayetçi olsaydım diye.Emin ol çok uzun sürebilirdi belki ama en azından o aracı yakalayabilirlerdi.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Öncelikle geçmiş olsun! Sağlığınızın yerinde olması gerçekten sevindirici.
    Polis davranışları hakkında bişi söylemek istemiyorum. Herkes elbet bir gün vicdanıyla karşı karşıya gelecektir.
    Bunun dışında söylemek istedeğim 2 şey var.

Birincisi ne olursa olsun mutlaka savcılığa suç duyurusunda bulunun.
    Mobeseden bulsunlar ya da bulamasınlar önemli değil. Siz insanlık görevinizi yapın ki başkalarının canı yanmadan o kendini bilmezler elbet yakalanacaklardır. Yakalandıklarında her türlü maddi manevi tazminatınızı giderin.

Bunun dışında ikinci önemli nokta Trafik sigortası. Hani motorlu taşıt sahibi herkesten toplanan şu sigortalar var ya. İşte eğer trafik sigortanız var ise ve trafikte başınıza bir şey gelirse ve zanlısı yakalanamaz ya da tespit edemez ise trafik sigortasına başvurarak aldığınız tıbbi yardımdan aracınızın hasarına kadar herşeyi kuruşu kuruşuna karşılayabiliyorsunuz.

Lütfen haklarımızın bilincinde olalım; başka insanların başına gelmemesi içinde üzerimize düşen görevi yapalım.

Tekrardan geçmiş olsun. Tekeriniz hep düz bassın, insan müsveddelerinin şerrinden kaçabilmeniz dileğiyle.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Cem Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılacak bişey kalmamış,Hayatta olduğuna dua et,Çok basit kazalarda insanlar ölüyor
    Bir hatıra diye sakla O aynayıda belki PeJo alırsan takarsın arabana

Motosikleti
    kınetıc Honda-xl200
    Geçmiş olsunnnnn Allah'tan sakatlanma falan olmamış iyi bari

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşım sana çok geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Polisin tutumunu ise ilginç buldum açıkçası.. Bu olayla ilgili bir faaliyette bulunmak kendilerine zor geliyorsa bu ülkede polis ne işe yarıyormuş ki o zaman?
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Mobese kameraları yaptırılırken bilinçli bir kesim gözetleniyoruz,özel alanımıza karışılıyor diye karşı çıktı.Siz abi güvenlik önlemi suçu azaltmak için faydalı avrupalarda var oooo dediniz biz de yedik.Alın bakalım şimdi;adamın görüntülere ihtiyacı var ve kullanamıyor o görüntüleri-tıpkı Tuğper in olayında olduğu gibi.Çünkü bürokrasi izin vermiyor.

Polis dostunuzdur dediler onu da yedik.Adam yaralanmadı diye kayıt bile tutmamışlar,nasıl bir terbiyesizlik,hukuksuzluktur bu?

Geçmiş olsun.
    Kolpa Adamları

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Üstad büyük geçmiş olsun valla verilmiş sadakan varmış,Bu modifiyeli,hızlı araba kullanan piçlere çok uyuz oluyorum alayı şerefsiz ve gg..ttttttt afedersiniz ama yazmak zorundayım,kusura bakmayın alayı katil bu ib...nn..elerin.

yanlış yapmışın biilader kaza yerinden ayrılarak ! geçen hafta daracık bi yolda bi ticari taksi 41 T 140 plakalı paşa taksiye bağlı arkamdan kornaya bastı yol istio yol vermedim ısrar etti 40 KM hızla gidiorum yolda sakat o sıra plakasını aldım aynadan ufak bi boşluk bulda arabaparketmemişti karşı şeride o boşluktan faydalanarak aniden sollamaya geçti karşıdanda başka araba geliodu benimle sıfır mesafeden geçerken son anda direksiyonu kırdı ve arka tamponla benim ön tekere sürttü düştüm durdu benim kalktığımı görünce kaçtı ufak tefek çizikler hariç bendede motorumdada bi şey yoktu anında polisi aradım polis dedi hemen hastaneye git dedi bi şeyim yok dedim git olm dedi adli rapor hazırlat :D gittim doktora taaa kaç senelik yaralarımı bu kazada olmuş gibi anlattım öküz gibi rapor hazırladılar aynı akşam içinde taksiciyi buldum sen nabion ihtiyar dedim çarpışmadık dedi tamponun çizik o ne peki dedim ? önceden vardı dedi :d peki dedim gittim şikayetçi oldum raporda 8'de 8 suçlu bulundu benim arkadan çarptığımı iddia etti ama tampondaki çizik ve benim motordaki çiziklerin şekli kazanın nasıl olduğunu gayet net açıklıyordu , üstelik kaza yerinden kaçmasıda onun için büyük bir eksi oldu , derhal polise git anasını ağlatırsın o pejo kimse ! keşke plakasını alsaydın :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 ----------

yauu bu 4 ayaklılara karşı camia olarak bir şey yapmalıyız demin anlattığım kazanın ertesi günü perşembe arkamdan yine bi araç yol istio kornaya basio önümdeki araç sağa dönüo ben düz gidicem bi türlü yol vermedim arkamdakine önümdeki dönerken öbür şeritten solladı beni arkasından kornaya bastım sinyal yaktım durdurdum sen nabionsun dedim şeridimi ihlal ediosun dedim,sen motorsiklet değilmisin sağdan gitmen gerekio dedi nası ya şeridin sağı senin dedi hadi ya gel polise soralım dedim trafik burda köşede beklio dedi :D gittik polis dediki motorun sağı ve solu yani bütün şerit motora ait isterse sağdan gider isterse soldan gider sollanacaksa motorsiklet başka bir şeritten sollicaksın polise dedim abi peki sence ben napim daha dün bu dört ayaklılardan biri çarptı bana,
    benim felsefem ölsemde haklı olimdir kardeş dedi seninkide böyle olsun dedi , yani demek istediğim 4 ayaklı sürücüleri bir şekilde eğitmeliyiz haklarımızı gasp etmemeleri için , , ,

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın sonuna kadar arkasına git bu işin
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler