Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hiç motosiklete bindinmi amca ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu cumartesi tersi Muhabet oldu. Hazırlandım cıkıyorum dışarı Karşı komşum Mehmet Amca geldi.

-Bende gencliğimde cok kullandım 2 tane sıfırdan jawa eskittim. Bunun verdiği zevki hiç birsey vemez insana aman cigerlerini koru cok cektim ben.
    -Mont kask eldiven hersey tamam soguk almıyor Mehmet amca.
    -Tamam o zaman.
    -Bazen araba ile duruyorum yanımdan milllet geciyor ben bekliyorum kotu oluyor. ( Biraz buruk halla kullanmayı ister. )
    - Verim anahtarını kullan istersen arada Mehmet amca.
    -Artık güvenemem kendime aman dikkatli ol.

Mehmet amca 70-80 yaslarında dipcik gibi allah uzun ömür versin.
    helal olsun, her mahalleye lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    o amcaya şu soruyu sor bence.

aşk nedir bilirmisin
    aşk yüreğine düştüğünde
    acı çekip ağladındınmı
    kalbinin sesini susturdumu
    sen aşk nedir bilirmisin

yanan ateşin üstünde
    yürüyüp ateşin sıcaklığını
    kalbinde hissettinmi
    sen aşk nedir bilirmisin
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en çok söylenen laf şu (Motorda Kaporta sensin)binme çocuğum bu şeytan icadına
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    1 hafta önce müşterim gelmişti, banada motora binmemem konusunda nasihat etmişti, valla amca dedim riskli olduğunu bildiğim halde biniyorum dedim

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bizimkide aynen şu şekilde:''Oğlum sen kafayı yemişsin'' İşte bu laftan sonra ben bitiyorum.İçimden siz ne boktan anlarsınız diyorum.

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Bukadar para buna verilirmi, bu paraya bir araba alırdın gibi laflarda benim şu aralar aşina olduğum çümleler ama kim tınlarrr
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

bizim bi arkadaşın yorumu beni gururlandırmıştı motora binenleri kafası kırıktır demişti :D bi sürü motorcu arkadaşım oldu hepsinin kafası kırıktı :D adamla motordan düşe düşe alışmışlar :D vücut dirençli :D düşüo yaralı maralı :D afedersin şeynde değil kalkio yoluna devam edio :D motorcu budur :D
    bi gün bi kazadan sonra adli rapor hazırlatırken hastanede doktora şurası böle yara burası dönmüo işimiş fln die anlatiom rapora yazio :D sonra dedim ama bunlar iki gün yatim dinlenim geçer doktor bey :D dedim , doktorda güldü çok kaza yaptın heralde bugüne kadar dedi :D evet öylede bu seferki çarpan kaçınca zoruma gitti ondan buraya geldim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:30 ----------

benim hatun epey tırsıodu motordan aldım ilk başlarda eve o otobüsle geliodu ben motorla :D bi gün zorla hadi bu akşam benle dön :D hadi bak kız sana ne güzel bi kask aldım :D kız bak sana deri mont aldım :D hadi bu akşam benle :D bir pazar günü :D hadi karşıyakaya gidelim :D filan yavaş yavaş :D şimdi korkmuo her yere gelio benle :D buda yetmiomuş gibi :D CC büyütelim daha büyük motor alalım dio :D

Motosikleti
    honda innova anf 125
    -baba ben motor alcam
    -sana en son alacağım şey motor(halbuki zamanında yani gençliğinde jawa ceylan ve bmw 900cclik bi motor sahibi olmasına rağmen bu tepki)...
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -baba ben motor alcam
    -sana en son alacağım şey motor(halbuki zamanında yani gençliğinde jawa ceylan ve bmw 900cclik bi motor sahibi olmasına rağmen bu tepki)...
    aynı benm peder gibi benimkide gençken ben daha bebekken beni deponun üstüne oturturdu kemerle kendisine bağlardı gezdirirdi ben büyüp baba param var motor alıcam deyince olm yok destek çıkim araba alim filan dedi hayııır :S dedim söleyene bak :D aldım aslında dedim :D şimdi izin faslını bildiriodum dedim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    aynen gelir bi tanesi
    herif: olum ne yapıyosun sen öleceksin
    ben: niye sen ölmeyecekmisin?
    herif:yok yani ondan değil
    ben: niye dünyaya kazık mı çakacan?
    herif: yaf oğlım sakat kalmak var sonunda ölüm allahın emri (filan filan)
    ben: yahu kardeşim ölmeyecekmiyim nasılsa dünyaya kazık çakacak halim yok bi s.... gidin bırakın bvari kendi istediğim şekilde öleyim

(bu muhabbet standart muhabbetimdir ve günde ortalama 20 herife (bayanlarda mevcut) yaparım)
    birde araba geyiği vardır:
    herif: oğlum bunla araba bir mi?
    ben: niye arabayla kaza yapılmıyo mu?
    herif: yok oluyoda bunun kadar çok olmaz
    ben: kaç tana kaza yapan motorlu gördün
    herif: görmedimde duydum
    ben: arkadaş bak günde ortalama 5 kişi getiriyolar bana araba kazasından ölmüş 2 senede 30 motorlu tek gördüm
    herif: e işte 30 kişi ölmüş (adam iki senede 30 kişi ile günde 5 kişiyi ayırt edemiyo sanki arabada ölenler yok saıyı)

(bu da ikinci standart muhabbetimdir 1. muhabbeti yaptığım adam o kadar istatistik ve o kadar iyi anlatmama rağmen yine anlamayıp salak salak konuşup beni çıldırtmadan hemen önce yaptığım muhabbettir ortalama günde 15 kişiye dayanamayıp s..... çekmeden yaparım bunu)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ya kader var allah yazmış kimin nezaman öleceğini e ozaman bin işte nolcak sanki?

benimde böyle bir sorunum var ailemden hiçbiri motora sıcak bakmıyor. hepsi arabayla büyümüş. o rüzgarın özgürlüğünü bilmiyorlar. benimde babam hiç motora binmemiş ama hep motor karşıtıdır. geçenlerde anneme şöyle dedim " anne ben 70 yaşına kadar motorsuz yaşamaktansan 30 yaşına kadar motorlu ölmeyi tercih ederim." terlikle kovaladı beni :D

peki haksızmıyım 70 yaşına kadar ot gibi yavaş yaşamaktansa 30 yaşında 299a kitleyip ölmeyi tercih ederim.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    nedense bu şeytan icadı lafı çok popüler olmuş. bu aleti gerçekten şeytan mı icat etti.bak kafam bulandı şimdi.

nefret ediyorum bu tarz çok bilmiş ukalalardan. alma binme diyeceklerine allah kazasız belasız kullanmak nasip etin deseler insan olarak daha hayırlı iş yapmış olurlar. sanki dünyanın en akıllı insanları kendileri de motosikletkullanıcı akla ihtiyacı var.

haa şu bir gerçek türkiyede motosiklet kullanmak zor iş ama kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek.

ten yu şeytan şeytan abimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız bu makineyi icad ettiği için :D icatlarının devamınıda bekleriz bize bu kadar faydalı katkılarda bulunan şeytan'a neden bu kadar önyargılı düşmanca bakılır anlamiorum , sazı , gitarı şeytan icad etmiş motorsikleti şeytan icad etmiş dünyanın yuvarlak olduğunuda şeytan söylemiş var mı la şeytan gibi düzgün biri bu alemde !

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Türkiye de Tehlikeli Motora binmiyenler harici Kimse motoru adam yerine koymuyor ki Ne demelerini Bekliyoruz Herkez korkuyor..Ben kendim biniyorum, Yakınıma Bindirtmiyorum..O insana Verdiqiniz değerle aLakaLı Kimse size binme Diyince motordan vazgeçicek Değilsiniz Hoş görüLü olalım Herzaman..Üstelik 70 yaşında dedelere de s...t.r çekmek hoş değil

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler