Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Devir işlemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    chn.snl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 Repsol
    Hayırlı forumlar herkese,

Yaklaşık 10 gün önce CBR 125 Repsolümü noter satışıyla aldım. Fakat daha ruhsatı değiştirip devir işlemini bitirmedim. Sorum Devir işleminin süresi noter satışının gerçekleştiği günden itibaren kaç gün süresi var ? Bildiğim kadarıyla o günü aksatınca ceza ödeniyor. Bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum.

İyi forumlar.
    Repsol (Y)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ay süresi var üzerine alman için.

Motosikleti
    Honda CBR 125 Repsol
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay süresi var üzerine alman için.

Teşekkür ederim Dreamdark. Bir extra soru daha gelsin o zaman. İstanbulda devir işlemi yapacağım. Son zamanlarda yapan varsa bilirler. Toplam ne kadar bir maliyet gidiyor. O na göre bütcemizi ayarlıyalım .) 70 küsür Zorunlu trafik sigortası onu biliyorum.
    Repsol (Y)

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Trafik sigoortanı gününde yaptırmalıydın, geciktin diye cezaya giricek şimdi. Artı trafikte büyük tehlike arz ediyor senin için bi kaza olsa Allah korusun sigortan yok..
    Şubede ek1 formu doldurtmak 10 liraya patlıyor. 54 lira sayfa başına alıyorlar.
    Plaka değişicekse de 15 lira..
    GKN MOTORS

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı chn.snl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Dreamdark. Bir extra soru daha gelsin o zaman. İstanbulda devir işlemi yapacağım. Son zamanlarda yapan varsa bilirler. Toplam ne kadar bir maliyet gidiyor. O na göre bütcemizi ayarlıyalım .) 70 küsür Zorunlu trafik sigortası onu biliyorum.
    trafik sigortası acenteye göre çok fark ediyor,tek firmayla yetinmeyin diğerlerine de mutlaka sorun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

SUCU SİGORTA
    İLETİŞİM BİLGİLERİ

ATLAS ÇIKMAZI, KÖŞE HAN
    NO:1 ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Tel : 0216 553 11 88
    0216 553 54 46
    Fax : 0216 343 30 64
    Gsm: 0532 212 66 88
    info@sucusigorta.com

fiyat almanızı öneririm.ben 34,88 tl ye yaptırmıştım geçen sene
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ben geçen hafta hallettim.

Trafik sigortasını 61 TL'ye yaptırdım. Sonra Beşiktaş trafiğe gittim, 2 TL'ye dosya alıyorsun. Orda o dosyadaki 2 adet formu doldurmak için 10 TL isteyen adamlar var. Ama ben kendim doldurdum. Zaten ruhsatta ve kimliğindeki bilgileri yazıyorsun. Sonrada 46 lira harcı ödedim o kadar. 2 gün sonrada teslim almaya gittim.

Beşiktaş trafik internetten randevulu sisteme geçmişler. Süper bir uygulama bence. Benim işim toplamda yarım saat sürdü (2 adet formu doldurmamda içinde).
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Peki arkadaşlar bir soruda benden..Ben geçen hafta aldım motorumu. Plaka izmir. Ben istanbulda yaşıyorum. Plakanın değişmesi gerekcekmiş. Ben henüz sigortayla ilgili bir işlem yapmadım plaka değişeceği için. Elimdeki poliçeninde bir ay kadar süresi var. O poliçe iptal mi oldu? Ben şu an cezaya giriyor muyum? bir ay süresi varmış üstüme almak için. önümüzdeki bir iki hafta içinde ilgilenebilceğim konuyla. Yoksa acele etmeli miyim? Ceza ödemek istemiyorum.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arkadaşlar bir soruda benden..Ben geçen hafta aldım motorumu. Plaka izmir. Ben istanbulda yaşıyorum. Plakanın değişmesi gerekcekmiş. Ben henüz sigortayla ilgili bir işlem yapmadım plaka değişeceği için. Elimdeki poliçeninde bir ay kadar süresi var. O poliçe iptal mi oldu? Ben şu an cezaya giriyor muyum? bir ay süresi varmış üstüme almak için. önümüzdeki bir iki hafta içinde ilgilenebilceğim konuyla. Yoksa acele etmeli miyim? Ceza ödemek istemiyorum.

elindeki poliçenin 1 ay süresi yok 10 gün felan olması lazım.....aklında bulunsun...ruhsatı devir işleri için 1 ay süren var..sigorta için değil yani..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Honda CBR 125 Repsol
    Bilgilendirdiğiniz için saolun.
    Repsol (Y)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler