Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım Rica ediyorum Scooter Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

En doğru bilgiyi sizlerden alacağım için danışmak istedim sizlere.. Ben her ne kadar uzun zaman boyunca karşı çıkmış olsamda inadımdan vazgeçtim ve eşime süpriz motorsiklet almaya karar verdim. Scooter almak istiyorum. Şehir içi motoru ve az benzin yakan, yedek parça bulma imkanı olan, sıfır, çok pahalı değil ama kalitesiz de olmamalı. Motorsiklet hakkında hiçbir fikrim yok, eşimin motorsiklet ehliyeti var, scooter beğendiğini söylemişti. Ona süpriz yapmak istiyorum, şok olacak alınca, bana tecrübelerinize dayanarak scooter alternatifler önerebilirmisiniz sırf bu yüzden siteye üye oldum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    honda today 50 Bayanlar için İdeal bence Şimdiden Hayırlı olsun...
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

arkadaşlar bianchy 150 mach scooter ım var ama dısını yenilemek istiyorum muğladayım bayilere gidiyorum ucuk fiyatlar cekıolar bana uygun dıs kaporta bulmamda yardımcı olabilecek bir arkadas yokmiduur)

Motosikleti
    tiger 150
    mondial 125 zn sıfır fityatıda uygun 1.600 tl

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Alıntı freestyle__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda today 50 Bayanlar için İdeal bence Şimdiden Hayırlı olsun...
    Buraya bi bak derim bayanlar için İdeal Scooterler var http://www.scooturk.net/showthread.php?t=1756 Şimdiden Hayırlı olsun...
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Honda spacy110 4.080tl.
    Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....!
    0Rh+

Merhaba,
    Yanlış anlaşılma oldu ben kocama süpriz motor almaya çalışıyorum bayan motoru olmaması gerekli

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı Gözdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Yanlış anlaşılma oldu ben kocama süpriz motor almaya çalışıyorum bayan motoru olmaması gerekli
    Slm , bence eşinize danışmadan hediye motor almayın bu elbise ya da gömleğe benzemez...Olmadı ortak bi arkadaşınızla ağzını arayın beğendiği motor ne diye...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    istersen arkadaşımda piaggio fly 100 var motor 5 bin km de 2009 model.olmazsada sana sıfırını önerebilirim
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    YAMAHA cygnus rs tavsiye ederim ben kullanıyorum .zaten yamaha kalitesi var 0 fiyatı 2300 2400 felan ama 2. eli 2000 veya 1900 gibi tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum tık sorun etmedi kırsan döksen sorun olmaz yedek parçası ucuz

Haklısınız ancak eşime soramam hemen anlar, zaten ben hep karşıyım diye çokta heveslenmemeye çalıştı, ama yinede abisine bir sorayım belki kafasında birşey vardır..
    Acaba scooter almasam mı, çok hız yapıp başına bişey gelsin istemiyorum o yüzden scooter seçtim ben...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler