Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor takası kafa kafaya

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    slm dostlar ben sizlerin görüşlerini almak istiyordum ben de regal raptor 250 var 2006 motor temiz 30000 km de ancak birisi bana 1993 model suzuki gs500e teklif etti kullanamamış en sonun da kafa kafaya takasa ikna olduk motor temiz duruyor ama km saati istiyor bir tane sizce napym motor serii ii kaçıyor harbi japon sizce değer mi?kafa kafaya takasa
    motor tahminen 60 000 km vardır ve 10 000 km önce motor yapılmış sizce bu motora değer mi napym ama motorda temiz duruyor kararszm 1993 te çok eski gibi ne

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki GS500E
    Üstad. Km saatini bulman çok zor.. Yurtdışı sitelerde bile fiyatı 260 dolar civarı.. Uğraşırım tanıdık motorcum da var diyorsan ve de gerçekten temiz bir motorsa al derim..

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    bir konuyla ilgili daha kaç başlık açmayı düşünüyorsun ?????

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayta kardeşim senin motorun piyasası ne kadar bilemiyorum.suzuki güzel makinedir ama parçaları pahalı ve biraz zor bulunuyor.benimde hep almayı düşündüğüm motor'du fakat vaz geçtim.piyasası 3.000-3500 tl civarı ama başka masrafları varsa düşün derim.ne marka olursa olsun sonuçta motor yapılmış başka'da masrafları olabilir.eski kullanıcılardan parça fiyatları hakkında bilgi alabilirsin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ben şahsen motor temiz ise kagıdında ruhsadında bi sorun yoksa takasa girerdim ama sureklı kullanmak için alıyossan zaten alınacak bir motor deil.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    arkadaşım bence girme bu işe, 2006 model raptor var diyorsun 30.000 de, diğer tarafta da 93 model ve 10.000 km önce motoru yapılmış suzuki var diyorsun.. suzuki ile regal raptoru kıyaslamak gibi bir saçmalık yapmıyorum tabii ki tartışılmaz orası fakat model yılı ve motorunun açılmış olması
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler