Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ucuz Yazlık Kışlık Mont >>> Yardım Edermisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bütçem baya bir kısıtlı.Montlara baktığım da 100 TL'den aşağıda mont yok.

Belki siz Motosiklet.Net üyeleri bildiğiniz bir mont vardır.Hem yazlık hem de kışlık bir mont lazım bana.Sabahları okula giderken donuyorum valla.Rüzgar geçirmeyen beni idare edebilecek bir mont lazım.

Böyle bildiğiniz ucuz yollu montlar varsa yardımcı olurmusunuz ?

Şimdiden bütün herkese teşekkür ederim.

Saygılarımla M.Burak ASLAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    iş yapacak montlar 100 lira. ucuz yollu birsey istiyorsan altına ve üstüne iç don giyeceksin başka yolu yok yada bit pazarından deri bir mont alacaksın biraz daha orta yollu birsey istersen sahibinden.coma bak orda gözüme çarpmıştı 50 liraya rüzgar geçirmez mont diye

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    arkadaşım ben 6 yıldır motor kullanıyorum ve değişik markalar giydim, son montumuda yeni aldığım motorla aldım revit warp mont yaz kış.. gönül isterki ondan al ama malum fiyatı 350tl.. 100 tl ye ne yazıkki rüzgar geçirmeyen adam akıllı bişey alamazsın ama bak bana geçen bi mail geldi fiyatı özelliklerine göre çok güzel bi bak bence bütçeni zorlayıp almanı tavsiye ederim yoksa hasta olur ve monta vereceğin paradan çok daha fazlasını ilaca hastaneye vs.vs. verirsin hastalandığında yanına kar kalır

http://www.makara.com.tr/catinfo.asp?cid=1547
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı Çağlar KARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş yapacak montlar 100 lira. ucuz yollu birsey istiyorsan altına ve üstüne iç don giyeceksin başka yolu yok yada bit pazarından deri bir mont alacaksın biraz daha orta yollu birsey istersen sahibinden.coma bak orda gözüme çarpmıştı 50 liraya rüzgar geçirmez mont diye
    O kadar da değil ya.

100 TL'lik bir mont bana yeter diye düşünüyorum öyle hızlı motorum da yok zaten.

Hız yapacak biri değilim bana yetsin de rüzgar geçirmesin de bana yeter.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Aşağıda verdiğim montada bir bak istersen. 1 ay kadar önce aldım. Şimdilik gayet memnunum. Rüzgar geçirmiyor bu çok büyük bir avantaj. İçliği yeterli derecede. Omuz ve dirsek korumaları iyi ayrıca omuz ve dirsekte deri parçası var kalın dana derisinden. Beğenmezsen bu firma nic markasının sahibi ve diğer ürünlerinide incele. İşine yarar bi şey mutlaka bulursun.

http://www.motosuperstore.net/index....product&pid=21

şimdi nerede olduğuna baktım izmirdeymişsin. gidip alman zor. fikir vermesi açısından bi kaç şey daha belirteyim; 1,78 boyundayım. 74 kiloyum. m beden üzerime tam oturdu ama içine bir şey giyemezdim o yüzden L beden aldım. içine en azından kazak giydiğimde rahat olsun diye.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Biraz daha bütçeni zorla kesinlikle bundan al hem yazlık hem kışlık.İçliğini çıkartınca yazın kullan içlik takınca kışın.Ben kullanıyorum çok memnunum.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44841
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha bütçeni zorla kesinlikle bundan al hem yazlık hem kışlık.İçliğini çıkartınca yazın kullan içlik takınca kışın.Ben kullanıyorum çok memnunum.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44841
    Bunu babamla konuşmam lazım Çok hoşuma gitti baktım hepsine ama bulamadım bu kadar iyisini.

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(

Motosikleti
    CBR 600F
    bende venom var... kış için içliği var onu takıyosun baya işe yarıyor. Yaz boyunca içlik olmadan da üstü hafif fileli gibi püfür püfür esiyo. Ben aldığımda 140 lira falandı

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=46027

Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8

Bunlar çok uygun Babam gelsin hemen siparişi veriyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)