Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

yok böyle cbf150(sahibinden 6.500tl'ye satılık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı baBAha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne ukala adamsın ya, nedir senin sıkıntın ben senin ilanından bahsediyorum ne okuyacam topiği bana cahil kalma diyecek kapasitede adammısın sen???
    ben saçma sapan soru sormayın yazmak senin haddinemi yazmışım sen bana cvp olarak saçmalımışsın yazmışsın, ne sanıyosun sen kendini?? siyaha boyanmış bir paketçi motoruyla mı havalandın bu kadar? ankarada bu motorlarla pide,pizza dağatıyolar.. adamın asabını bozmayın insan gibi cvp yorum yazabilecekseniz yazın yazamıyosanız .......
    Ne tuhaf insanlar var bu memlekette, ekonomik adaletsizliğin arası açıldıkça böyle tiki tipler daha da çoğalıyor. Paran varsa motorun, araban, evin, cep telefonun en pahalısındandır böyle kendini birşey sananların nazarında adamsın. Yazık bir zamanlar birileri tarafından böyle bir muameleye maruz bırıkılmış, şimdi kendi ezikliğini başkaları üzerinden tatmin etmeyemi çalışıyor. Toyluk eziklik yazık ya, garibin ömrü böyle geçecek ona üzülüyorum, mutlu olmak için prestij sahibi olaması gerektiğini falan düşünecek bir ömür bunların peşinde koşarken seveceği kadının bile öncelikle kalbine değil popülaritesine bakacak. Ya alın götürün beni uzaya sessiz bir uyduda inzivaya çekileyim, şu sinirim geçene kadar.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Apache
    Güzel motor, umarım herkes bu motorun sahibi gibi kendi motorunu kullanırken zevk alıyordur..
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    zaten yayında değil, boşverin.herkes istediği fiyatı yazar.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler