Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hay arkadaş kafayı yiycem bi türlü ikna edemedim yardım lütfen :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben 35 yaşındayım.ben de şu ana kadar 16 . arabamı kullanıyorum.motor dersen yaklaşık o da o kadar.ve bunlarda ailemin bir tek kuruşu dahi yoh.benim babam da bana çok karışırdı.ben ortaokulu bitirene kadar bisikletimle sokağımızın dışına çıkamazdım.sonrasında bir hırs yaptım kendim alacağım dedim durum ortada.biliyormusun babam bana 10 senedir hiç karışmıyor.ilk arabamı aldığımda (habersizlerdi)neredeyse kavga ettiğimiz babam şimdi hiiiç sesini bile çıkarmıyor.keşke yanımda olsaydı da karışsaydı.keşke yanımda olsaydıda alacağım aracı gideceğim yolu ona danışsaydım.ama malesef mümkün değil.babam yaklaşık 11 senedir aramızda değil.vefat ettiği içinkarışamıyor.ama biliyormusun şimdi de ben içimden gelmediği için çılgınlık yapamıyorum.Allah bağışlarsa 2 çocuğum var.ben şu anda onlara karşı babamdan da beterim.insan bazı şeyleri başına gelmeden yaşamadan anlayamıyor.bence git güzellikle birdaha konuş kabul etmediklerinde ise ANNE-BABANIN ELLERİNDEN birgüzel öp.sonrada sizi üzmek istemedim kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin de.bak nasılda herşeyi unutup rahatlayacaksın.selamlar kardeşim...
    abicim gerçekten çok güzel konuştun duygulandım gerçekten çok teşekkür ederim bunları paylaştığın için ama ben zaten çoktan vazgeçtim artık motorumu kütahyaya götürmekten ve gittim yanlarına söyledim bu kararımı sevindiler öptüm ikisini de hiç de pişman olmadım kararımdan. onların rızası herşeyden önemli çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. bu arada eğer bu satırları yazabildiyseniz bence gerçekten çok iyi bir babasınız korkmayın ileride bence onlar size çok daha saygı ve sevgi duyacaktır eminim inşallah bir gün bizler de sizin gibi sorumluluk sahibi bilinçli bir ebeveyn olabiliriz
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    sana teşekkür ederim kardeşim.ne olursa olsun insan kendince doğru,hatta doğruluğu dünyaca aşikar olan bir konuda bile ailesi istemediğinde onların yanlış düşündüklerini bilse bile onları kırmamalı.inan ki anne babayı kırmamak onlara öff bile dememek bize anlayabilene birer emirdir.onların hayır duasını almalıyız.daha faydalı olacaktır unutma.umarım herşey gönlünce olur..selamlar..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Annenin,babanın neden buna izin vermediğini,sende anne baba olunca anlıcaksın

Anneni,babanı üzme
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

pişt olm boşver takma motorsiklet ruhu rock'n roll ruhudur bana aynı muhabbeti 5 yıl önce üniyi kazandığımda yaptırlar ansızın kaçtım :D sende öle yap :D gerçi şunuda söliim ben kendi paramla kazandım okudum motoruda kendi paramla aldım sen finansmanı aileden yapiosan onları dinlemek zorundasın :D o rock'n roll ruhunda parayı verin ama ben özgürüm yok

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı monte986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pişt olm boşver takma motorsiklet ruhu rock'n roll ruhudur bana aynı muhabbeti 5 yıl önce üniyi kazandığımda yaptırlar ansızın kaçtım :D sende öle yap :D gerçi şunuda söliim ben kendi paramla kazandım okudum motoruda kendi paramla aldım sen finansmanı aileden yapiosan onları dinlemek zorundasın :D o rock'n roll ruhunda parayı verin ama ben özgürüm yok
    konuyu baştan itibaren okursan motosikletin parasını çalışarak ödeyeceğimi ve yazları çalışıp okul haçlığımı çıkarabildiğimi söylemişti ha bi de kararımdan vazgeçtiğimi ve götürmeyeceğimi de söylemiştim teşekkür ederim tavsiyeler için ama ben daha anca ayak bastım kütahyaya. iş işten geçti herkese saygılar teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Annenin,babanın neden buna izin vermediğini,sende anne baba olunca anlıcaksın

Anneni,babanı üzme
    ben akılın yaşta değil başta olduğunu düşünenlerden olduğum için bunu anlamak için illaki anne baba olmam gerektiğini düşünmüyorum. ben çoktan anladım ne demek istediklerini yine de teşekkür ederim ama demeye çalıştığınız şey sanırım anne baba olunca DAHA İYİ anlayacağımdı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 ----------

moderatör arkadaşlardan rica ediyorum konu amacına ulaşmıştır konuyu kapatabilirsiniz herkese sonsuz teşekkürler gerçekten sizden önemli şeyler öğrendim kazasız belasız sağlıklı sürüşler başka bir konuda görüşmek üzere hoşçakalın...
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler