Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hay arkadaş kafayı yiycem bi türlü ikna edemedim yardım lütfen :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    babacım kızma yahu işin dalgası var, genç adamsın gece 2 de dışarı çıkman, hatunlarla buluşman normal, alkol alman beni ilgilendirmez (ama motorluysan karşıyım), ben o ssatte dışarıda olan araçlardaki insanların genelde alkollü olması ihtimali ve sana zarar vermesi ihtimalinden bahsetmek istedim, "halt yemek" menfi değil bu arada...şartların iyi dedik diye seni nankör yapmadık, sadece 2 aylık süre için isyan etme bak biz o dönemde bırak motoru, otobüs paramız yoktu sen haline şükret demek. bahardandır bahardan

39 yaşındayım bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı mondi.playturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kardeşim kütahyada havalar ısındı bende motora benzın yetiştiremiyorum ne zaman depoda benzin olsa bitirmek için uğraşıyorum geziyorum ama sen sınavlarını bitir cunku motor oldugunda altında gezmek istersin tabiki en güzeli ama sen derslerini bitir.
    evet ben de öyle yapmaya karar verdim kardeşim sınavlardan sonra binerim Allahın izniyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:41 ----------

Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babacım kızma yahu işin dalgası var, genç adamsın gece 2 de dışarı çıkman, hatunlarla buluşman normal, alkol alman beni ilgilendirmez (ama motorluysan karşıyım), ben o ssatte dışarıda olan araçlardaki insanların genelde alkollü olması ihtimali ve sana zarar vermesi ihtimalinden bahsetmek istedim, "halt yemek" menfi değil bu arada...şartların iyi dedik diye seni nankör yapmadık, sadece 2 aylık süre için isyan etme bak biz o dönemde bırak motoru, otobüs paramız yoktu sen haline şükret demek. bahardandır bahardan

39 yaşındayım bu arada
    bence de bahardan olabilir abicim siz de kusura bakmayın ben bu konularda biraz hassasım benim de zaafım bu çünkü beni burda çarşıda motordan inerken gören kötü kötü bakıyo içlerinden şu zibidiye bak kesin baba parasıyla almıştır p...nk diye geçiriyolardır kesin. ben de öyle anlaşılmaktan nefret eder oldum artık rahatsızlık derecesine geldi bu bende o yüzden yanlış anlaşılmak pek hoşuma gitmiyor o yüzden söyledim yanlış anlama ustam ellerinden öperim
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ben de öyle yapmaya karar verdim kardeşim sınavlardan sonra binerim Allahın izniyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:41 ----------

bence de bahardan olabilir abicim siz de kusura bakmayın ben bu konularda biraz hassasım benim de zaafım bu çünkü beni burda çarşıda motordan inerken gören kötü kötü bakıyo içlerinden şu zibidiye bak kesin baba parasıyla almıştır p...nk diye geçiriyolardır kesin. ben de öyle anlaşılmaktan nefret eder oldum artık rahatsızlık derecesine geldi bu bende o yüzden yanlış anlaşılmak pek hoşuma gitmiyor o yüzden söyledim yanlış anlama ustam ellerinden öperim

est. canım kardeşim seni iyi anlıyorum ben de agresifim -eh tarzımdan da belli, sonu tatlı mis gibi, sevgiler

not: halt yeme konusunu açamadım ama sen onu anladın

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak işte sorunun cevabı içinde yatıyo, neymiş olay? mesleği eline almakmış. Temeli ne oluyo para kazanmak ayakta durmak ... Ailenin gözünde para kaznmadan, kendi ayaklarının üstünde durmadan bu gibi istekler onların gözünde fazla sana..

Şu an ki durumu ele alırsak kaçır gitsin alışırlar
    evet o konuda haklısın ama burada bir çelişki var o da ne biliyor musun? hadi diyelim bu istekler bana fazla o zaman motosikleti neden aldılar ve ben çalışıp motosikletin parasını elimden geldiğince karşılayacağım ki her yaz çalıştım şimdiye kadar bu da bir bakıma ayaklarının üstünde durabilmek demektir, kendi okul harçlığımı yazın çalıştığım paralarla belli bir süre karşılayabiliyorum tabi sonra mecburen babam sağolsun ondan alıyorum harçlığımı vs...
    Ama sonuç olarak ben verdim kararımı onların içi rahat etsin benim herşeyden önemli o boşver

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya uşak tafafına gidicem istersen dönüşte takıl peşime bakkala gidiom diye cık evden
    essah mı diyon gardaş tamam anlaştık o zaman sen o taraflardan geçerken bi ara gaz çek ben hemen yapışırım arkadan yalnız kornayla oyun havası da çal ki ayırt edebileyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    est. canım kardeşim seni iyi anlıyorum ben de agresifim -eh tarzımdan da belli, sonu tatlı mis gibi, sevgiler

not: halt yeme konusunu açamadım ama sen onu anladın
    anladım abicim sen merak etme

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    kaçırcan mı kaçırmıcan mı

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    kaçırcan mı kaçırmıcan mı
    kendi rızasıyla gelirse arkamdan gelir yoksa otursun evde kalsın

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    yardım demişin benden bu kadar o zaman.. denenmiş başarılı olmuş bi taktik söledim

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dostum o iş zor bende muğla ünide okurken marmaristen muğlaya motoru götürmemi istemiyorlardı ama onlarada hak ver
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    yardım demişin benden bu kadar o zaman.. denenmiş başarılı olmuş bi taktik söledim
    arkadaş kızmaya gerek yok yav eyvallah çok sağolasın ama sonradan içim rahat etmedi pek hak verdim onlara da teşekkür ederim yine de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o iş zor bende muğla ünide okurken marmaristen muğlaya motoru götürmemi istemiyorlardı ama onlarada hak ver
    evet tabi ki hak veriyorum işte havalar güzelleşince bi hevestir girdi aklıma ama tabi ki yerden göğe kadar haklılar sonradan abilerimin yazdıkları yorum ve görüşlerden sonra bi kez daha anladım vazgeçtim çünkü onlar da haklı napalım bize de tek bi söz söylemek düşer geç olsun güç olmasın. saygılar teşekkürler

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaş kızmaya gerek yok yav eyvallah çok sağolasın ama sonradan içim rahat etmedi pek hak verdim onlara da teşekkür ederim yine de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 ----------

evet tabi ki hak veriyorum işte havalar güzelleşince bi hevestir girdi aklıma ama tabi ki yerden göğe kadar haklılar sonradan abilerimin yazdıkları yorum ve görüşlerden sonra bi kez daha anladım vazgeçtim çünkü onlar da haklı napalım bize de tek bi söz söylemek düşer geç olsun güç olmasın. saygılar teşekkürler
    yok yaw ne kızması

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    yok yaw ne kızması
    bu arada yazın izmire gelme ihtimalim var nasip olursa forumdan haber veririm tanışmak isterim yakınlardaki arkadaşlarla

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    beklerım.benimde bu sene üni bitiyo 2 ay sonra memleketimde izmirdeyim

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    beklerım.benimde bu sene üni bitiyo 2 ay sonra memleketimde izmirdeyim
    şimdiden hayırlı olsun o zaman sana tebrikler... iş hayatına atılıyosun demek? hangi bölüm?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    baytar....

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    herkese selamlar...
    Arkadaşlar ben kütahyada üniversite okuyorum bu 3.senemdeyim vizelerim bitti 1 haftalığına muğlaya yani memleketime gelmiştim motosikletim de burada garajda yatıyo ben olmayınca. ben de dedim ki aileme anne baba zaten şunun şurasında 1-2 ay kaldı okulların kapanmasına hem özlüyorum orada motorumu havalar da güzel şu motoru götüreyim kütahyaya dedim yok arkadaş izin vermediler sonra dedim ki bari otobüsle kamyonla uçakla vapurla trenle metroyla uzay mekiğiyle falan gönderin bari eğer bnm oraya kadar kullanmamı istemiyosanız dedim gene yooook oluum az kaldı zaati dediler Allahım gafayı yiycem. acaba internetten mi yollatsam Allahım delircem ya yapacak başka bişey yok kütahyada bari cıbırım olsun yanımda ama anlatamadım ne yapmalıyım alıp gaçırsam mı
    ha bu arada abim gümüşhanede öğretmen ama o gitti arabasını aldı biniyor ona karışan eden yok. bunu annemlere söyleyince yok efendim neymiş o mesleğini eline almış yok bilmemne, hay arkadaş sanki bi tek mesleği olanlar kullanıyo sanki bu aletleri yav !!!
    ailemin deyişiyle çocuğun olunca anlarsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

bak bende tam tersi durum var motoru aldım ve diyolar ki al git sakaryada nüversitede kullan istanbulda kullanma diye bende tam tersi şekilde ikna etmeye çalışıyorum al bi de burdan yak
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ailemin deyişiyle çocuğun olunca anlarsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

bak bende tam tersi durum var motoru aldım ve diyolar ki al git sakaryada nüversitede kullan istanbulda kullanma diye bende tam tersi şekilde ikna etmeye çalışıyorum al bi de burdan yak
    Al işte
    e daha ne duruyon bin git

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kardeşim ben 35 yaşındayım.ben de şu ana kadar 16 . arabamı kullanıyorum.motor dersen yaklaşık o da o kadar.ve bunlarda ailemin bir tek kuruşu dahi yoh.benim babam da bana çok karışırdı.ben ortaokulu bitirene kadar bisikletimle sokağımızın dışına çıkamazdım.sonrasında bir hırs yaptım kendim alacağım dedim durum ortada.biliyormusun babam bana 10 senedir hiç karışmıyor.ilk arabamı aldığımda (habersizlerdi)neredeyse kavga ettiğimiz babam şimdi hiiiç sesini bile çıkarmıyor.keşke yanımda olsaydı da karışsaydı.keşke yanımda olsaydıda alacağım aracı gideceğim yolu ona danışsaydım.ama malesef mümkün değil.babam yaklaşık 11 senedir aramızda değil.vefat ettiği içinkarışamıyor.ama biliyormusun şimdi de ben içimden gelmediği için çılgınlık yapamıyorum.Allah bağışlarsa 2 çocuğum var.ben şu anda onlara karşı babamdan da beterim.insan bazı şeyleri başına gelmeden yaşamadan anlayamıyor.bence git güzellikle birdaha konuş kabul etmediklerinde ise ANNE-BABANIN ELLERİNDEN birgüzel öp.sonrada sizi üzmek istemedim kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin de.bak nasılda herşeyi unutup rahatlayacaksın.selamlar kardeşim...

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    işin zor Allah yardımcın olsun:D

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Ben 40 yaşına geldim 15 yıldır motosikletim var evliyim bir çocuğum var kendi arabam evim var ama hala annemden motosiklet için izin alabilmiş değilim.
    Babam ne halin varsa gör demişti izine en yakın aldığım cevap buydu benim.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Al işte
    e daha ne duruyon bin git
    ehliyet yok kiiiii
    ehliyeti alınca gidecem zate

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben 35 yaşındayım.ben de şu ana kadar 16 . arabamı kullanıyorum.motor dersen yaklaşık o da o kadar.ve bunlarda ailemin bir tek kuruşu dahi yoh.benim babam da bana çok karışırdı.ben ortaokulu bitirene kadar bisikletimle sokağımızın dışına çıkamazdım.sonrasında bir hırs yaptım kendim alacağım dedim durum ortada.biliyormusun babam bana 10 senedir hiç karışmıyor.ilk arabamı aldığımda (habersizlerdi)neredeyse kavga ettiğimiz babam şimdi hiiiç sesini bile çıkarmıyor.keşke yanımda olsaydı da karışsaydı.keşke yanımda olsaydıda alacağım aracı gideceğim yolu ona danışsaydım.ama malesef mümkün değil.babam yaklaşık 11 senedir aramızda değil.vefat ettiği içinkarışamıyor.ama biliyormusun şimdi de ben içimden gelmediği için çılgınlık yapamıyorum.Allah bağışlarsa 2 çocuğum var.ben şu anda onlara karşı babamdan da beterim.insan bazı şeyleri başına gelmeden yaşamadan anlayamıyor.bence git güzellikle birdaha konuş kabul etmediklerinde ise ANNE-BABANIN ELLERİNDEN birgüzel öp.sonrada sizi üzmek istemedim kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin de.bak nasılda herşeyi unutup rahatlayacaksın.selamlar kardeşim...
    Tebrikler üstad gerçekten tebrikler
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler