Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 ukh için Hava Filtresi ve Devir Saati Yardım!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    arkadaşlar benim 100 ukh için bi kaç düşünce var kafamda ama nasıl hava filtresi takılır veya devir saati takılabirmi hiç bilmiyorum bi kaç tane hava filtresi takılmış ukh gördüm ama en uygun olanı hangisi bi yardımcı olursanız sevinirim (çok masraflı olmazsa sevinirim )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    devir saati işi yalan olur :( ama hava filtresi takabilirsin oto aksesuarcılardan ufak çaplı bir performance hava filtresi die geçiyo onalrdan alırsın 15-20 tl
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    biraz daha baktım da boyu 18 cm falan bunu oraya nası sığdırcaz daha küçükleri varmı?

Motosikleti
    var tabikide olmamı bende vardı bi tane ama sattım satmasaydım sana verirdim [IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

resmi görüyomusun ?

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    kardes motorum onceden 100 ukh ydı deneyeyım dedım motor ustam var ona dedım sunla son surat kac yapacam yap dedım

hava fıltresı

ırıdyum ujı

dıslı

vs perfoprmans artırıcı dızayn yerlestırmıs aldım

yokus assagı 145 gordum sasrdım heralde yanlıstır dıye

ama cok korktum hemen suratten vazgectım ama gozlerım le gordum arac tır kamyon hıcısey dınlemeden gecıyordu vızır vızır

hemen gıttım agam sunları cıkar sen oldurcen enı dedım cıkarttı

sormadım nereden uyusturup taktı sorarım sana msj atarım

ınan deneme derım cın malı ne olur ne olmaz

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    hepinize teşekkür ederim zatn fazla hız için deil kısa mesafe hızlanmaları için istiyorum bu hava filtresini umarım o da olur..

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var tabikide olmamı bende vardı bi tane ama sattım satmasaydım sana verirdim [IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

resmi görüyomusun ?
    gördüm motor gayet güzel olmuş bi kaç kişi demiş grenajına önem vermemişsin diye bence önemli olan grenajı deil grenajın altında ne yattığı yaw bide merak ettiğim bişey var sesi değişmişmiydi egzoz sesinden ayrı olarak

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes motorum onceden 100 ukh ydı deneyeyım dedım motor ustam var ona dedım sunla son surat kac yapacam yap dedım

hava fıltresı

ırıdyum ujı

dıslı

vs perfoprmans artırıcı dızayn yerlestırmıs aldım

yokus assagı 145 gordum sasrdım heralde yanlıstır dıye

ama cok korktum hemen suratten vazgectım ama gozlerım le gordum arac tır kamyon hıcısey dınlemeden gecıyordu vızır vızır

hemen gıttım agam sunları cıkar sen oldurcen enı dedım cıkarttı

sormadım nereden uyusturup taktı sorarım sana msj atarım

ınan deneme derım cın malı ne olur ne olmaz

o ibrenin 145 in 25 ini ele yanlış gösteriyor palavra. kardeş hava fltresinin kralınıda taksan bişey bekleme
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

haydi bakalım eğer bu modifiyeler başarılı olursa bende yaza bi alternatif olarak düşünürüm 100 ukh ı.

Motosikleti
    Alıntı mondi_cml adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüm motor gayet güzel olmuş bi kaç kişi demiş grenajına önem vermemişsin diye bence önemli olan grenajı deil grenajın altında ne yattığı yaw bide merak ettiğim bişey var sesi değişmişmiydi egzoz sesinden ayrı olarak

ya granaj zaten alınmıcak bişi deildi diki ben bu haliyle motoru 200 tl ye sattım şimdi gidip bide 200 tl granajamı alayım

sana su kadar sölim egzos ve hava filtresi bana 10 km kazandırdı daha fazla deil :(

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya granaj zaten alınmıcak bişi deildi diki ben bu haliyle motoru 200 tl ye sattım şimdi gidip bide 200 tl granajamı alayım

sana su kadar sölim egzos ve hava filtresi bana 10 km kazandırdı daha fazla deil :(
    benim altomdaki motor 80 85 yapıyo son gaz neden böle diye merak ederken bişeyler aklıma geldi herkesin yazdıklarını okuyorum 100/110 gidiyo faln diyolar bu niye 80/85 kaldı deim onun için hava filtresini deiştircem 10 km bile beniim için süper olur

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    devir saati yalan olur diyenlere bakma sen.devir saatini elektronik alırsın yada motor tamircilerinden filan kazalı motorların sağlam devir saatlerinden (elektronik) alırsın.motoruna takabilirsin .istersen sana takılışını detaylı anlatırım yada yakınsan al gel beraber takalım.hava filtresi ise nacizane tavsiye etmiyorum.22 senelik motosiklet kullanıcısıyım.en fazla 3-5 senelikler kadar bilemem tabi ama bilgimde idare eder seviyededir kanımca

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saati yalan olur diyenlere bakma sen.devir saatini elektronik alırsın yada motor tamircilerinden filan kazalı motorların sağlam devir saatlerinden (elektronik) alırsın.motoruna takabilirsin .istersen sana takılışını detaylı anlatırım yada yakınsan al gel beraber takalım.hava filtresi ise nacizane tavsiye etmiyorum.22 senelik motosiklet kullanıcısıyım.en fazla 3-5 senelikler kadar bilemem tabi ama bilgimde idare eder seviyededir kanımca
    hava filtresi sorun mu yaratır diyosun ??

Motosikleti
    HONDA BEAT
    cup modeller az yaksın diye alınır performans filtresi takıp da benzini fazla yakmasınımı istiyosun..Bence hiç elleme derim.Bu motorlar performans olarak değil ekonomi olarak üretilmiştir.Tabi biraz ses biraz motor rahatlasın diyorsan o ayrı.Fiyat olarak 15 tl. gibi bir fiyatı olmalıdır.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    yaso6767 arkadaşım doğru diyosun belki de böyle bi motora binerken azcık da basmak gerekiyo sade tasarruf olsun diye üretildiğini düşünmüyorum boşu boşuna 160 ibre koymamışlardır heralde

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı mondi_cml adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaso6767 arkadaşım doğru diyosun belki de böyle bi motora binerken azcık da basmak gerekiyo sade tasarruf olsun diye üretildiğini düşünmüyorum boşu boşuna 160 ibre koymamışlardır heralde

doru sölüyosun 160 ibre konusunda. ama yıne kendin bilirsn filtre bulunur denemek lazım buji flnda deiştr orjınal bujileri kalitesızdir.bide bnzin olarakda shell veya opetten şaşma

Alıntı yaso6767 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doru sölüyosun 160 ibre konusunda. ama yıne kendin bilirsn filtre bulunur denemek lazım buji flnda deiştr orjınal bujileri kalitesızdir.bide bnzin olarakda shell veya opetten şaşma
    160 ibre olayı yalan

niye shell ve opet ?

Motosikleti
    HONDA BEAT
    niye shell ve opet ?[/QUOTE]

bnzınleri performansta baya etkılıo kardeş ondan söledm

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    tmm 160 olayı yalan bende biliyorum da bu motor birazda hız için üretilmiş demek için onu söyledim ayrıca opetin benzini motora daha iyi geliyo sanırım yaso6767 bu konuda haklısın neyse fala reklam yapmayalım

peki saolasın.biz zaten benzini shellden aklı kelden alırız ama nedenini bilmiyordum öğrenmiş oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler