Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TMF'nin son haberini okudunuz mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Etkinlikler ile İlgili Önemli Duyuru

Değerli Yarışçı ve Kulüplerimiz,

2010 TMF takviminde yer almayan, ve yapılması için TMF'den izin alınmamış olan tüm faaliyetlere (California Superbike School vb. gibi) katıldığı tespit edilen yarışçılarımız, ilgili 2010 Türkiye Şampiyonası'ndan ihraç ve lisans iptali, organizasyonda yer aldığı tespit edilen kulüplerin ise organizatör kulüp lisanslarının iptali ve ilgili 2010 Türkiye Şampiyonası'ndan ihraçları istemiyle TMF Disiplin Kurulu'na sevk edileceklerini bildiririz.

Saygılarımla,

Süleyman Memnun TMF Başkanı

yorumsuz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yaa once gaziantepteki cross turnavasi simdi bumu. Pes diyorum Terbiyesiz TMF baskani suleyman memnun icin, umarim su yaziyi okur. Bugune kadar TMF ne egitim vermis. Millet parasi ile gidip egitim aliyor, onundami komisyonunu istiyor bu adam. Harbiden tiksinti olustu bu adama karsi iyice. Gitsin su motor camiasindan artik bence.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

hani bana hani bana diye gezen süleyman memnun şimdi bana yoksa kimseye yok diye ortalığı karıştırmaya devam ediyor

Ben lisans sahibi olsaydım hemen gider lisansımı iptal ettirirdim.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Süleyman paşa iyice azıttı.Sana ne be adam kimin kimden ders aldığı.Pes doğrusu
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bizim ehliyetleride iptal etmesin sakın
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir de derlerki tek çözüm eğitim....

Paşa öyle demiyor işte.... Siz kimsiniz ki eğitim alıcaksınız haaa?... İptal ediyim mi?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim ehliyetleride iptal etmesin sakın
    100 kiyat da bana vermeyenin ehliyeti iptal olacaktır
    saygılarımla
    süleyman memnun

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu adamı oldum olası sevmiyorum suratsızın tekidir.
    Ayrıca hiç bir toplumsal toplantıda da aramızda olduğunu görmedim.
    Normaldir böyle bir karara imza atıyor olması.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende bu herife gıcığım ama tmf kararına karşı idari mahkemeye ordada olmadı en yüksek idare mahkemesi olan danıştaya gidilebilir süleyman mort olur ozaman idare mahkemesi kararı olumsuz olursa def'i yoluyla anayasa mahkemesine yada doğrudan danıştaya gidilebilir insanlar istediği zaman yarışır resmi yarışmalarda izin zorunlu olabilir ama gayri resmi yarışmada insanın sadece emniyetle başı derde girer tmf ile olayın alakası ne

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    ya bu akşam maça kızı veya batak oynayacaktık. iptal mi şimdi. analamadım ne ki ola ki bu

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Biri su yazismalarin linkini TMF e-mail adresine gondersin lutfen
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Sülo bu sıralar camii duvarına işiyo gibi geldi bana,birgün üstünden eski kasa bir doğan geçer gibime geliyor
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeee tekmeleri fettan güzel sülo bu , nedense hiç şasırmadım.

Yıllar önce kung fu federasyonu yokken , sporcularımızın fransa adına yarışıp , fransa bayrağını göndere çektirip fransız milli marşını çaldırırken , Türkiyedeki yetkilerin yüzü nasıl kızarıyorsa , bu kafayla giderse , ilerde Türkiyedeki sporcuların başka ülkelerin federasyonu adı altında yarışıp dereceye girerlerse o ülkenin milli marşı ve bayrağı göndere çekilirken , neden Türkiye adına YARIŞMADIKLARINI basına açıklarken ,Tekmeleri fettan güzel sülonunda belki yüzü kızarır. o da yüzü varsa tabii.

Yakında motorsiklet festivallerine , hatta grup sürüşü yapanlara bile federasyon izin belgesi sorgulatırsa hiçte şasırmam. bakalım ilerde daha neler icat edecek ?

Olayın özeti "çingeneye beylik vermişler, önce babasını asmış" . bence başka söylenecek bir şey yok.

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Adam gibi iş yapamıyorsunuz, Türkiyede Moto Sporlarının hali içler acısı..
    Sağlam SuperSport Eğtiimi Alacak yer yok zaten Türkiyede..
    Bırakın millet Nerde eğitim alırsa alsın.. Zaten Lisansını çıkartan Piste iniyor hem kendi canını hemde diğer pilotları tehlikeye atıyor !
    TMF bu durumda ; Eğitim Alanı Suçlu , Almayanı Haklı Buluyor ! (Bu nasıl bir çelişki) !

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Facebook'ta "Süleyman senden memnun değiliz" grubu var, herkesi bekleriz.

Bekleriz de neye yarar bu. Kendisi Motoron dergisine, "Parası olmayan, motorunu ittirir gider" tarzında demeçler vermiş, bizim ne dediğimizi pipisine takmayan bir adam. Ama suç bu adamda değil. Bu adamı bu konuma getirenlerde. Bürokrasi, peşkeşçilik... Motosiklet konusunda, Türkie'nin en üstteki resmi yetkilisi olacaksın ve "benim işim yarış sadece" diyeceksin. Ona rağmen, spor amatör bir spor olmaktan çıkamayacak. Sonra yarışa sponsor firmanın çadırını basacaksın. Memleketin en büyük motosiklet sporcularından birinin (ki Sülüman efendi muhtemelen enduroyu spor saymıyordur, pisti falan olmadığı için) arabasının camını kıracaksın taşla, çocuk gibi. Bizim gibi yaşam tarzı spor dallarında faaliyet gösteren, dağcılık, kano, rafting gibi sporlar yapan diğer arkadaşları kıskanıyorum doğrusu. En azından, kısıtlı imkanlarla da olsa, onları destekleyen birileri var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 ----------

Ayrıca bu insanın, kardeş gruplarımızdan motor delisi'nin de lisansını zamanında iptal ettiğini hatırlatmak isterim.

bu adamın işini kolaylaştırmak lazım aslında. Türkiye'de satılan her motosiklet için bir Süleyman Memnun vergisi olsun. Her yıl 50TL, bu arkadaşa vergi verelim. Hazerfan Havaalanı'nı da bu arkadaşa pist yapalım. Hatta bi de ev yaptıralım buna. Kafasına göre, kimin yarışmasını istyorsa, yarıştırsın orda...

Buna bile varım. Yeter ki kanuni sultan süleyman, bu işi bıraksın, yakamızdan düşsün..
    http://www.motorla.co

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın özeti "çingeneye beylik vermişler, önce babasını asmış" . bence başka söylenecek bir şey yok.
    aynen katılıyorum abi... bu zamana kadar yaptıkları ortada, söyledikleri ortada.... bu yaptıgıda çok şaşırtıcı değil... bir Süleyman Memnun klasiği....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Cılkını çıkarttı iyice ....

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Karışık işler...
    Beğenin ya da beğenmeyin adam sonuçta Motosiklet Federasyonu başkanı. Ve eğitim kurs ve içeriklerinin standartlarını belirleme, onaylama federasyon yetkisinde.

Ha federasyonun normal motosiklet kullanıcısına yönelik 5 kuruşluk faydası var mı? Derseniz dalga mı geçiyorsunuz derim.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun gibi insanlar yüzünden ülke olarak gelişemiyoruz işte, Türkiye'nin acı gerçeği karşımızda.
    Yazık..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler