Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaskımın tadına burnunla baktın mı hiç arabacı tayfası??

Motovento
    REKLAM ALANI
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok Türk filmi repligi gibi oldu ustteki cumle yahu!
    Ezik hissettim kendimi.
    Gece gece Harika bu teknikleri sizlerden öğrenmek )))))
    O kadar iş gerginliğinin üstüne iyi geldi...

Sizi çok sevdim size Sensei diebilir miyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son zamanlarda bir şiddet almış başını gidiyor...
    Ütüyle vuranlar (haklı da olunsa) kaskla saldıranlar motor üstüne oturanlara yumruk atanlar ve motorunun arkasına oturanları dövmeye kalkışanlar vs ... e tabi bir de bunlara gelen 100lerce tebrik... hadi hayırlısı...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    geçen gün ana cadde de sol şeritten hız limitlerinde gidiyorum ve aniden en sağdan bir brodway önüme kırdı ve soldaki yola saptı. ben birden bire arabayı önümde görünce hafif bir fren ve sola kırarak kurtardım. tabi korna çalarak arabanın peşinden gittim ve 300 m sonra kırmızı ışıkta yakaladım. adama camı açmasını işaret edip ne yaptığının farkında mısın dediğimde yanında ki lavuk "uzatma" dedi. işte o anda sigortalar attı. motoru yan ayağa alıp indim ve resmen arabaya daldım. adam önce artistliğine iner gibi yaptı. adamı dışarı çıkaramadım şerefsiz kapıları kitledi. ve hala da uzatma deyip duruyordu. bende arabada cam kaporta be varsa dağıttım. yeşil yanan kadar tabi. eldivenlerimin üst kısmı baya sert bir plastik. ama yine de içerden elim soyulmuştu. baya bir girmişim demekki arabaya.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece gece Harika bu teknikleri sizlerden öğrenmek )))))
    O kadar iş gerginliğinin üstüne iyi geldi...

Sizi çok sevdim size Sensei diebilir miyim
    Dersin tabi.
    engelmi var?

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda bir şiddet almış başını gidiyor...
    Ütüyle vuranlar (haklı da olunsa) kaskla saldıranlar motor üstüne oturanlara yumruk atanlar ve motorunun arkasına oturanları dövmeye kalkışanlar vs ... e tabi bir de bunlara gelen 100lerce tebrik... hadi hayırlısı...
    Abi malzeme bu.
    Yapacak bisey yok.
    Geçen yil buji firlatma modasi vardi, bu yil kaskla kafa çakma modasi.
    Milletçe konusarak anlasamiyoruz.
    Illa beden dilini kullanacagiz.
    kendini tatminden baska ne ise yarar çozmus de degilim.
    Ulem bu ulkede hergun binlerce adam dayak yiyor, binlercesi dayak atiyor.
    Bu kadar sopa yiyen milletin çoktan duzelmesi gerekirdi ama bakiyorum hiç bir numara yok.
    Dayaga çocukluktan basliyoruz.
    Once ebe vuruyor popomuza bir saplak.
    Sonra ebeveynler.
    Sonra okula gidiyoruz,ogretmenler, bilgileri kafamiza vura vura sokuyorlar.

Askere gidiyoruz, komutanlar.
    Keske komutanlar olsa, kendi gibi asker olanlar.
    Sonra vatandas oluyoruz.
    Haksizliga biraz tepki gosterirsek, polis copu kafamiza kafamiza demokrasiyi vuruyor.
    Sonra iste araba kullanirken yaptigin bir hatanin bedelini burnuna kask yiyerek oduyorsun.
    TC vatandasi olmak bu demek.
    Var mi degistirecek bir babayigit?!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef yok.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dersin tabi.
    engelmi var?
    Sonra iste araba kullanirken yaptigin bir hatanin bedelini burnuna kask yiyerek oduyorsun.
    TC vatandasi olmak bu demek.
    Var mi degistirecek bir babayigit?!!!
    9 senedir araba kullanıyorum motorda ilk senem ve coq Sanırım araba kullanırken yaptığın bir hatanın bedeli dediğin kadar kolay küçük bişey değil bu.
    Araba kullanırken ilk önce küfür edebilmeyi öğretirler ama en büyük küfürüm allah bela... versindir Kavgayı hiç sevmem hiç de işim olmaz ama motorla trafiğe ilk çıktığım AN üstüne bastırıyorum bu konuyu kaç kez konuştuk bilmiyorum ama AN diyorum gün bile değil o demir parçasının içerisindeki ego nun insana neler yaptırabildiğine defalarca şahit oldum oluyorum bu 14 yaşındaki mahalledeki çakal mehmet de onca yıllık şöfor hasanda,reklamlardaki canavar idolu boşuna yapılmamış.
    Bu kadar basite indirgediğin küçücük bir hata yüzünden motorunda 50 ile giderken sana vereceği zarar karşısında Ben de haddimi aşarak o hata yüzünden kafasına kask yiyen adamın alacağı zararı küçümsüyorum.
    iğneyi mi çuvaldızı mı ?? çok da mütavazi olmayalım diyorum..
    Yoksa o joblu demokrasiden çok yeriz kafamıza seçimlerimiz ortada en azından seslerimiz avazımız çıktığı kadar susmasın Kanımız da Arjantinli olmak yoksa ruhumuz akdenizli bizim ))

Saygılar...

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    gecende kırmızı ışıkta beklerken birisi arkamdan vurdu oo yetmedı hemen ılerdekı kızırımızı ışıkta durdum bu seferde bıkap vurdu ne hikmetse
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında motor kullananların body boks gibi bir sporla ilgilenmesi şart.. hem kas dinamik bir vucut motorculara daha çok yakısır..hemde arabada 4 5 kişi olabilir motorda 2 den fazla olma şansımız yok ..gerçi bende 1.90 boyu bide body ile ilgilendiğim için cüsseyi görenler pek yanaşamıyorlar..o yönden sıkıntım yok
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı ucuran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yer E-5 trafik rahat ben de rahatım sürat 115 civarı, gerilerden yalpalaya yalpalaya siyah bi zirzop geliyo 306 4 kapı ama gti süsü vermiş kıçı başı düşük ezik.
    tanponunu sağ bacağımın 20-25 cm yanında gördüm neden böyle bişey yaptığını çözemedim aniden şerit değiştirdi direk sağ tarafa attı kendini ve ilerideki sapaktan döndü peşinden gitsem mi diye düşündüm. şimdi gitsem aklıma mahkeme falan geldi hakim soracak oğlum niye adamın yüzünü dağıttın ne yaptı sana?dese. bana yaptığını anlatsam kime nasıl inandırıcam olan bana olacak.boşwer dedim kendi kendime..ama bi daha ki sefere olursa günah bu sefer benden gidecek inşallah olmaz...trafikte çok sorunlu insanlar var enterasan...o sinirle plakasını da alamadım...

Arkadaşlar sinirlerinize mukayet olun özellikle İstanbul trafiğinde
    selamlar...
    Yaziyi daha yeni okudum...Sen bu sinirle o motosiklet uzerinde fazla tutunamazsin ...ahkam kesmiyorum..
    1-yolda kafaya taktin.
    2-sag sol yaptin ugrastin kapistin yarisdin her ne ise...
    3-kontrol zayifladi cunku o adrenalin ile beyine giden albumin miktari hizla artar ve daha fazla nefes alip verirsin...kontrol mekanizmasi oksijene yogunlasmisdir...
    4-hiz yaptin risk aldin vs....liste uzaar gider...

Tek dusuncen seni bekleyen bir aile nin oldugunu hatirlamakdir...

unutma bir (insan) koay yetismiyor.
    al plakasini bildir... bu kadar basit...
    Not: Benim bir densiz yuzunden hayatim kaydi...
    bir kisi kurtarabilirsem ne ala...sadece ve sadece seni evde bekleyenleri dusun bu yetmesmi sakin olman icin...birak kim neyle yarisirsa yarissin...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    motorunuz apache olsun böyle olaylar yaşamazsınız adam bu serseri der başıma dert olur der böyle şeyler yapmaya kalkışamaz bile genelde normal hayattında korkak ezik insanlar böyle davranıyor egolarını tatmin etmek istiyorlar....cebinde buji taşıyan arkadaşımız çok var ama o bujiyi atan varmı bilmem.....hemen sağa çekip 155 şi arayıp plakayı verip rahatsız edilidiğinizi söylediğinizde de işlem yapılıyormuş

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Şimdi çevremizdeki herkez birbirine saygılı olduda bizlermi arada diken olduk?

Bu tip açılan konuların 100 tanesinde %75 motorcu haklı,eğerki kavgayı seven biri olsak kendimden örnek verim,günde ene az temiz 2 kavgam var,buda eşittir haftanın yarısı hastanede alçı işleri,dökülen dişlerin yerine yenisini taktırmak için,diğer yarısıda haşat ettiklerimin yüzünden karakolda geçer,

Yani zaruriyet dışında direk bir saldırı yoksa herşey yolundadır.Vabaliniz günahınız benim boynuma olsun,evden işe,işten eve gelirken;sıkıştırılma,uzun uzun kornaya basma,*iktir lenn gibisinden el kol hareketleri,direk üstüme kırma vs. atraksiyonları yaşıyarak trafikte barınmaya çalışıyorum,pardon hayatta kalmaya çalışıyorum.

Görüldüğü gibi bizler kavgacı insanlar değiliz
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ben onu geçenlerde ilk kez yaptım. İyiki fazla sert vurmamışım, bide rastgele kafayı salladığım için burna gelmemiş, elmacık kemiğine gelmiş. Yoksa bir ton uğraş mahkemedir davadır.
    Aman diyim yapma sonra insan vicdan azabı da çekiyor söyleyelim. Bikaç gün hep aklıma geldi canım sıkıldı hep. Şimdi unuttum gitti ama yazını okuyunca hatırladım.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu 4 tekerliler araba filmlerinin çok etkisinde kalıyorlar Tokyo Drıft
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun içinde topik açılırmı?.... herkes hergün trafikte başına gelen olaylar için bi topik açsa site çöker be

Motosikleti
    Var
    Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba çok büyüksün

saygıyla eğiliyorum

bir zamanlar "fırt" dergisi ve onda "eko" vardı devamlı gergin ve kafasından elektrikler çıkan vukat makinası

senin kendini tasvirin aklıma getirdi

biraz da beni

eyvallah arkadaşım

başımdan geçen olayı anlatıyım bir gün amcamın motoru aldım gidyorum tın tın neyse önüme bi toros kırdı sinyalsiz kornaya bastım devam ettim baktım adam durmuş arkadan bağırıyor bende dururmuyum hemen bi ''u'' dönüşü yaptım sağa çektim neyse geldim adamın yanına ne war ... dedim adam demezmi ... kafalıya bak benimi dövcen dedi benim bujiler iyice çat çat etti ilk bi tane lowkick attım sonra kroşeyi giçirdim bıraktım (adam arabadan sopayı almış geliyordu o yüzden bıratım yoksa devam ederdim)
    :pl::bestmt:

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi işler yoluna girsin bende tekwondoya yazılacam
    nasıldır tekwondo? ayak kaldırabiliyomusun sen? şöyle iyi adam dövmeye hangisi iyidir abi?
    sen yapma şunu yahu. abi senin de ağzına yakışmıyor. kaldıki ben senin kolay kolay, oturtmak için yardım istemeyecek yada spora gerek görmeyecek istidatta olduğunu farkedeli yıl oldu çoğu zaman birine bi kere bakmam yetiyor ciğer okumada

aman arkadaşlar ne o tekme-i sumsuki sanat felsefesi..

hs2000 öneririm size. hemde durduramayacağı adam yok. ben varım uleyn diye ortaya çıkanı istediğiniz yere geri sokabilme gücü de verir size naylon sevip sevmemek ayrı bi bi mevzu ama taşıyacaksan, ergonomi ve ağırlık önemli mevzular ve ikisinde de bu alet oldukça faideli.. hem hafif, hem atış kabiliyeti glocktan iyi. ama benim gibi mazlum biriyseniz; birisini deleceğime, en kötü ihtimalnen iki yumruk yer otururum derseniz bişi diyemem. kendime bile diyemiyorum ki. genelde sadece bi paraşüt çakı olur ama yanımda.. sünnet.. bizde mertlik bozan derler, amerikada insanları eşitler derler. bence insanları eşitler. kendini bilen adam olan zaten onunla adam olmuyor. erkek adam göstermez, sadece yeri gelirse kullanır diye öğrettiler zamanında, ha p.p.nu göstermişsin ha namusunu koruduğun aleti.. şüphelenecek gibi olanlar ısrarla soranlar çıkarsa da, ne evime sokarım ne de taşırım deyip geçersin olur biter.

tavsiyem.. eğer illa biraz olsun korunayım diyorsanız, alası aikido.. biraz kodum mu oturtayım diyorsanız alası boks.. üniversite yıllarında bi kaç salona gitmişliğim vardı, adlarını bile hatırlamıyorum. ha birini hatırladım altın ejder.. birinde hocam karşınıza babanız çıksa bile döveceksiniz deyince artık yeter ulen deyip ayrılmıştım. malumunuz bizde büyüğe ve hatuna el kalkmaz. bir diğer salondaki hocam adliye sarayının penceresinden iki cendermeyi pert edip atlayınca parti olacak diye tüymüştüm bir diğer hocama ayıp ettim ama. kick box yapacam uleyn deyip adamdan onca yardım aldık. sonra bi üst cümledeki hoca sana ful kontak öğreteyim ben diye, beni görüp kendi elemanları içine katınca hocamın emeğini unutuverdik. ne yapalım toyduk daha. birinden de hatun davası yüzünden kaçmıştım kazaara boynum kırılır bi hareket yaparken falan diye. halbuki zerre kadar suçum yoktu, ne bileyim hatunun nişanlı olduğunu, kendi de söylemeyi unutmuştu.

neyse yaş ilerledi bünye çöktü, zaten şu son iki sene burnumdan fitil fitil geldi. kendime gelmem kodummu oturturum diye düşüneceğim vakitlere daha bi altı ay var.. dünya şampiyonu yetiştirmiş bir dostum var ve bu aralar senin keyfin yok diye beni yalnız bırakmıyor Allah razı olsun. onun da desteğiyle yine 20 li yaşlarıma döneceğime eminim.

ama şu kanka-i tekniği işime gelebilir.. önümüzdeki günlerde bi av planı var. orda abilerimden rica edeyim bakalım ne olacak.. zaten poligonda beni de onlardan sanmaya başladılar. abi ben de sizin bi kardeşinizim, hem daha pek bi toyum, bi bulaşan olursa bana yardım eder misiniz desem.. yok düşündüm de bu da olmaz hayatımda abi abi diye kimsenin peşinde gezmedim ki ben şimdi isteyeyim.

tavsiyem koyverin gitsin.. iki yumruk atmayla kimse erkek olmaz, iki yumruk yemeyle kimse erkeklikten çıkmaz..
    birinde öyle bir dayak yedim ki.. yine de elim hiç bir şeye gitmedi. eğer o gün bir yaralama yada ölüm olsaydı.. ne üniversite bitirebilirdim, ne yükseklisans.. bir yerlerde çürümüş gençlikten arta kalanlarla yürümeye çalışırdım. dayak yediğim için mutluyum yani.. o zamankilerden biri şimdi tüm manavgatın haracını yiyor.. o da kendi çapında kendi yolunda büyüdü işte..

sallayın gitsin, eserse iki çakın, çakamazsanız iki yeyin gitsin.. ama orada o dakikada kalsın..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İstanbul'da sadece trafikte değil hayatın her alanında insanlık dışı davranışlar egemen oldu. Eskiden bir söz vardı "Bundan başka iştanbul yok. Kendine gel."
    Şimdi ise söylenecek tek söz var; "İstanbul başkent. Magandaya özgürlük !..."

Yeri gelmişken bir deyim daha yazayım. "Keskin sirke kübüne zarar"

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yapma şunu yahu. abi senin de ağzına yakışmıyor. kaldıki ben senin kolay kolay, oturtmak için yardım istemeyecek yada spora gerek görmeyecek istidatta olduğunu farkedeli yıl oldu çoğu zaman birine bi kere bakmam yetiyor ciğer okumada

aman arkadaşlar ne o tekme-i sumsuki sanat felsefesi..
    estafirullah Gencay, arkadaşın mütemadiyen şiddet vurgulu mesajları gözüme çok battı, ufaktan dalgaya vurduk işi, kusura bakılmaya
    hak yemeden, kalp kırmadan evine ekmek götüren adamdır delikanlıdır aslandır kaplandır! kırmışız dökmüşüz kıymeti yok boş adamsak
    görüşelim bir ara
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hak yemeden, kalp kırmadan evine ekmek götüren adamdır delikanlıdır aslandır kaplandır! kırmışız dökmüşüz kıymeti yok boş adamsak
    inan bana da öyle dediler, kulağıma küpe oldu vakti zamanında. bi hocam vardı üniversitede, hocam üstüme geliyorlar, ben çağırmıyorum alttan aldıkça pislik kendi bulaşıyor demiştim. gencay tek bir kavga var ekmek kavgası demişti. haklıymış.. Allahtan ben de çabuk öğrendim. belki bir gün nasip olur kendi evime ekmek götürüp birileriyle paylaşmak. nasip olmazsa çokta tın.. kendim oturur kendim yerim

bu arada ben ostimden ayrılmadan bi gün çayını içmeye geleceğim adres vermeyi unutma. çaydan kaçanın kaşığı kırılsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler