Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Günde 75 Liraya????

Motovento
    REKLAM ALANI
    mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,Akdeniz yöresinde kalınabilecek güzel ve bakir yerler hakkında önerilerinizi bekliyorum.Gırtlak konusunu nasıl olsa bir şekilde hallederiz.İşin mühim olan kısmı sağlıklı ve emniyetli konaklama olsa gerek.Bu konudaki fikirlerinizi alsam?
    Gökova körfezinin kuzey kıyılarında 2-3 yerde gayet güzel camping alanlar var.
    Duş, tuvalet, market vs var. Çadırını serip güvenle yatabilirsin. Muhtemelen gezinin ikinci günü buralara denk gelirsin. Bir gece burada konaklayabilirsin. Ancak kamp alanları ucrete tabi olduğundan gecelik konaklama için en az 8-10 lira gibi bir para ödemen gerekir. Yada kamp alanının hemen yakınına bir sahile sermek lazım çadırı. 10 lirayada orta kalite 2 paket siraga alabilirsin.

Gökova körfezinin güney kıyıları biraz daha farklı, güzeldir ama daha çok yabancı turistlere yönelik ve fiyatlar kazık, çadır serilen kamp alanları bile neredeyse pansiyon fiyatına.

İkinci kamp alanı olarak marmaris datça yolu üzerinde datça yarımadasının hemen başlanğıç kısımlarında aktur diye bir yer var. Görenin dibi düşer
    Şahane bir kamp alanı. Kumsalın hemen arkasında ağaçlarla kaplı bir alan gölge çadır sahası ve deniz pırıl pılır, upuzun bir iskele, suyun içinde bir sürü balık. Bir sonraki durak olabilir. Yolculuk yanlız olacaksa kamp alanlarını tercih etmek lazım. Zehirli bir böçek, yılan yada akrep vs ısırması durumunda ıssız bir yerde yanlızsan pisi pisine tahtalı köye gitmek mümkün yada arkana bir artçı alıcan hem benzin paranı paylaşır hem daha eğlenceli ve güvenli, ayrıcı sigara kullanan birini tercih edersen otlanmayada yarar

Üçüncü alternatif olimpos akdenizin en bilinen kamp alanı zaten.

Şayet fethiyede bir gece kalacaksan kayaköyü görmeni öneririm. Yolculugun yazın olacağından zaten denize sıcağa fazlasıyla doyacaksın. Kayaköyde yaz ortasında bile hava serin ve rahatlatıcı. Ayrıca fethiyeden kayaköye ulaşımı sağlayan yol bol virajlı bol eğimli.

Son olarak fikrini çok beğendim, birşeyleri parayla yapmak yerine daha kısıtlı imkanlar kullanmak işin cazibesini arttırıyor.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    pansiyonda kalmak yerine çadır ambiyansında kalmak farklı ve eğlenceli.
    ama çok gezceğim diye tatili eziyetli ve riskli yapmaya gerek yok.
    sonuçta tatil keyif ve macara içindir.tatil için gerekli bütçeyi ayırmak lazm.yada bütceye göre 10 değil keyifli 7 güntatil olabilr. zaten evdeki hesap çarşıya tam uymaz.
    illa başka ihtiyaçlar,giderler çıkacaktır.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili arkadaşım insan azmettikten sonra basit ve kısıtlı bir bütçe ile yapamayacağı başaramayacağı bir şey yoktur.uzun yıllardır motor kullanıyorum ve hemen hemen her rotada her istikamette motor kullandım.hiçt öyle bol paralarla geziye çıkmadık.senin dediğin gibi geceleri bin yıldızlı otelimiz ufak bir kamp ateşi doğa ile başbaşa.bazen doğadan bulduklarımızı yedik bazen anadolu insanımızın ikramlarını yedik bazen aç kaldık ama genede gezdik.seni tebrik ederim.inşaallah başarırısın bizde burada güzel güzel fotoğraflarını seyrederiz.selam ve sevgiler.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökova körfezinin kuzey kıyılarında 2-3 yerde gayet güzel camping alanlar var.
    Duş, tuvalet, market vs var. Çadırını serip güvenle yatabilirsin. Muhtemelen gezinin ikinci günü buralara denk gelirsin. Bir gece burada konaklayabilirsin. Ancak kamp alanları ucrete tabi olduğundan gecelik konaklama için en az 8-10 lira gibi bir para ödemen gerekir. Yada kamp alanının hemen yakınına bir sahile sermek lazım çadırı. 10 lirayada orta kalite 2 paket siraga alabilirsin.

Gökova körfezinin güney kıyıları biraz daha farklı, güzeldir ama daha çok yabancı turistlere yönelik ve fiyatlar kazık, çadır serilen kamp alanları bile neredeyse pansiyon fiyatına.

İkinci kamp alanı olarak marmaris datça yolu üzerinde datça yarımadasının hemen başlanğıç kısımlarında aktur diye bir yer var. Görenin dibi düşer
    Şahane bir kamp alanı. Kumsalın hemen arkasında ağaçlarla kaplı bir alan gölge çadır sahası ve deniz pırıl pılır, upuzun bir iskele, suyun içinde bir sürü balık. Bir sonraki durak olabilir. Yolculuk yanlız olacaksa kamp alanlarını tercih etmek lazım. Zehirli bir böçek, yılan yada akrep vs ısırması durumunda ıssız bir yerde yanlızsan pisi pisine tahtalı köye gitmek mümkün yada arkana bir artçı alıcan hem benzin paranı paylaşır hem daha eğlenceli ve güvenli, ayrıcı sigara kullanan birini tercih edersen otlanmayada yarar

Üçüncü alternatif olimpos akdenizin en bilinen kamp alanı zaten.

Şayet fethiyede bir gece kalacaksan kayaköyü görmeni öneririm. Yolculugun yazın olacağından zaten denize sıcağa fazlasıyla doyacaksın. Kayaköyde yaz ortasında bile hava serin ve rahatlatıcı. Ayrıca fethiyeden kayaköye ulaşımı sağlayan yol bol virajlı bol eğimli.

Son olarak fikrini çok beğendim, birşeyleri parayla yapmak yerine daha kısıtlı imkanlar kullanmak işin cazibesini arttırıyor.
    Bu yaz bu geziyi yapma olanağı bulamadım.Gökovanın kuzeyindeki kamping alanlarını biraz detaylı anlatırmısın?
    Aktur u biliyorum.İki defa motosiklet festivali dolayısıyla gitmiştim.Datça tarafını düşünmüyorum.
    Olimpos??????Sanki bir Çin mahallesi olmuşve rezil edilmiş bir tabiat harikası.
    olimpos tan bir evelki yerleşim Adrasan çok dah iyi bir kamp yeri olabilir.Deniz,kum,güneş,duş ve buz gibi içecek su bedava.Çadırı kuracak elverişli yerleri var.
    Fethiye Kayaköyü bilmiyorum.Nereden gidilir tarif edersen memnun olurum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 ----------

Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pansiyonda kalmak yerine çadır ambiyansında kalmak farklı ve eğlenceli.
    ama çok gezceğim diye tatili eziyetli ve riskli yapmaya gerek yok.
    sonuçta tatil keyif ve macara içindir.tatil için gerekli bütçeyi ayırmak lazm.yada bütceye göre 10 değil keyifli 7 güntatil olabilr. zaten evdeki hesap çarşıya tam uymaz.
    illa başka ihtiyaçlar,giderler çıkacaktır.
    Benim maksadım minumum harcama ile maksimum gezi yapmak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:50 ----------

Alıntı Arvasi3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım insan azmettikten sonra basit ve kısıtlı bir bütçe ile yapamayacağı başaramayacağı bir şey yoktur.uzun yıllardır motor kullanıyorum ve hemen hemen her rotada her istikamette motor kullandım.hiçt öyle bol paralarla geziye çıkmadık.senin dediğin gibi geceleri bin yıldızlı otelimiz ufak bir kamp ateşi doğa ile başbaşa.bazen doğadan bulduklarımızı yedik bazen anadolu insanımızın ikramlarını yedik bazen aç kaldık ama genede gezdik.seni tebrik ederim.inşaallah başarırısın bizde burada güzel güzel fotoğraflarını seyrederiz.selam ve sevgiler.
    Teşekkür ederim arkadaşım.
    Zaten maksadım,gençlikte çok kısıtlı bütçelerle yaptığımız gezileri tekrarlamak.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Duş olayını dert etme bence.
    Duş torbaları satılıyor camping malzemesi satılan mağazalarda.
    Akşamdan suyu doldurup bir ağacın dalına asıyorsun sabah güneşiyle içindeki su zaten ısınıyor. Torbanın altındaki musluğu açıp ılık suyla mis gibi duş alabilirsin. Üstelik daha alçak bir dala asarak el yüz yıkama gibi ihtiyaçlarını da giderebilirsin. Yolculuk yaparken motorda da kullanabilirsin ;)
    Ayrıca böyle bir gezide iki yada üç günde bir pansiyon tarzı biryerde kalmanı tavsiye ederim. Aksi takdirde kendini fazla yorar yolculuk sırasında olumsuz etkilenebilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

Duş torbası için link:
    http://www.everestoutdoors.com/index...&id=5428#sekme

Motosikleti
    Alıntı Key-x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duş olayını dert etme bence.
    Duş torbaları satılıyor camping malzemesi satılan mağazalarda.
    Akşamdan suyu doldurup bir ağacın dalına asıyorsun sabah güneşiyle içindeki su zaten ısınıyor. Torbanın altındaki musluğu açıp ılık suyla mis gibi duş alabilirsin. Üstelik daha alçak bir dala asarak el yüz yıkama gibi ihtiyaçlarını da giderebilirsin. Yolculuk yaparken motorda da kullanabilirsin ;)
    Ayrıca böyle bir gezide iki yada üç günde bir pansiyon tarzı biryerde kalmanı tavsiye ederim. Aksi takdirde kendini fazla yorar yolculuk sırasında olumsuz etkilenebilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

Duş torbası için link:
    http://www.everestoutdoors.com/index...&id=5428#sekme
    Bütçeye uygun ve günlük 75 liralık limiti aşmadan bir pansiyon bulabilirsem neden olmasın
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kardeş akdenizde sahilmi kaldı ya donuyorum burda gece çadırda falanda zor olur allah korusun donarsınn buzz..

Motosikleti
    Alıntı efsars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş akdenizde sahilmi kaldı ya donuyorum burda gece çadırda falanda zor olur allah korusun donarsınn buzz..
    kardeeeeşş,mevzu geçen yaz için yapılan bir plandı.Geçen yaz yapılamadı,nasip buyaza inşallah

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeeeeşş,mevzu geçen yaz için yapılan bir plandı.Geçen yaz yapılamadı,nasip buyaza inşallah
    he pardon günlük 75 lira yeter artar bile ..

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    @ Necatik35, abi bence sen bütceyi arttirirsin gibi geliyor bana

Motosikleti
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Necatik35, abi bence sen bütceyi arttirirsin gibi geliyor bana
    istersen modiallerimize atlayıp beraberce gerçekleştirelim bu geziyi.Benzin masrafıda 25-30 liraya düşer.Gırtağa daha fazla para ayırırız

Motosikleti
    'HoNDa DyLaN' iNNoVa Avcısı
    m,llet ne soracağini şaşirdi
    <<<< HoNDa DyLaN >>>> :wiinkk: İnnova Avcısı xD

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    geziyi tam olarak ne zaman yapmayi dusunuyorsun. benimde kafamda boyle planlarim var belki yol arkadasi oluruz
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

Motosikleti
    Alıntı giresunspor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziyi tam olarak ne zaman yapmayi dusunuyorsun. benimde kafamda boyle planlarim var belki yol arkadasi oluruz
    Şimdilik belli değil,kesin bir tarih belli olursa sayfada bildiririm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:47 ----------

Alıntı alihan238 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m,llet ne soracağini şaşirdi
    Bir daha ki sefere ne soracağımızı sana sorar ve öyle topic açarız koçum

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Abi inş. tam istediğin gibi kazasız belasız güzel bir gezi yaparsın ve fotoları buraya koyup bizleride böyle geziler için cesaretlendirirsin

vala süper bi fikir bnde mondıal uag alacam ama cok tartısma var bazıları süper dior bazıları kötü dior sizde bana yardımcı olurmusunuz ???

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler