Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Günde 75 Liraya????

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca yanınıza bir keser alın hacet için kazacağınız bir karış çukur çok iyi oluyor.
    Üzerinide tekrar örtüyoruz.Aynı zamanda keser faideli bir alettir.

Kamp yerlerini boşverin.Gözünüzün kestiği bir kıyı şeridi hem sakin hemde ihtiyaçlar için uygun yer bulma konusunda rahat olmanızı sağlar.
    Keserin diğer faideleri nelerdir acaba merak ettim
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Vallahi bu başlığı yaz hasretiyle yanan motorcular patlatacak gibi,benden söylemesi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kamp çadırını her yere kurmayın riskli bide tüfek al yanına ama 2 paket sigara içip günlük 25 lirayla akşam etmen zor canın hiçmi bişey çekmiyecek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de kamping olayı yaygın değil, çoğu güvenlik ve temizlikten yoksun. Gel seninle bir yunan-italya turu yapalım, kimse gelmezse ben haziran veya temmuzda tek başıma 1 hafta gideceğim. Oralarda mükemmel kampingler var diyorlar, benzin de yarı fiyatına.
    eylülde gidersen bende gelirim hala sıcak olur eylül

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silifkeden dönerken hiçbir yere takılmadan direk dönerseniz zaman kaybı olmaz.Zaten giderken yolu sindirmiş olacaksınız.Dolayısıyla dönüş yolu için en fazla 15-18 saat koyun.
    Benim niyetim 5-6 günde Silifkeye varmak ve 4-5 günde aynı güzergah üzerinden değişik yerlerde kalarak geri dönmek.Herşeyden önemlisi motosikletçilerin hacı yolu sayılan Gazipaşa-Taşucu arasını geliş ve gidişte geçmek.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    kabaaak....kabaaağa mutlaka uğrayın

Motosikleti
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabaaak....kabaaağa mutlaka uğrayın
    okey dostum.mutlaka uğrayacağım.tahmin ediyorum gezimin ikinci günü orada geçecek

Motosikleti
    Dragstar XVS650

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Bende böyle bir yol yapmak isterim hele birde yol arkadası oldu mu harika olur.

Motosikleti
    Dragstar XVS650
    ben yazın plan yapmadan sırt çantamı çadırımı alıp gittim...kelebekler vadisinde 2-3 gün kaldım ordan bi balıkçı teknesi bulup kabağa geçtim...kabakta 3-4 gün kalıp olimposa geçerim diyodum....8-9 gün çakıldım kaldım güzelliğe...aman senide yolundan etmiyim...şaka bi yana umarım sadece kabak faslı değil bütün yolculuk 10 numara geçer...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ol-fotolu.html
    buraya bakabilirsiniz ;)

bence marketten konserve balık alın reçel alın yanınıza tost ekmeği bide soğuk su akan çok yer göreceksiniz kabı soğuk suyun altına koyarsınız reçl buz gibi olur zaten bol bol domates peynir ekmek 3 lüsünü çok kolay bulursunuz sigarayı da azaltın onun yerine kendinize ödül olarak tatlı ısmarlayın hayırlı yolculuk ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hacı altında bmw var belliki zenginsin günde 25 harcayım diyon olmaz yanına tava al evde et kavur şişeye tep yanına al tavada ısıtır yersin ne reçele talim edecen bmw 3 tane motor

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    hocam nacizane fikrim,sigara olayını tütünle veya olmadı en ucuz sigara ile halletme konusunda karar aldıysan,konaklama ve banyo işindede buraki yazılanları uygularsan,(hamam,plaj duşu gibi) bence sana sadece rotajı belirlemek kalmış,"zaten gençlik yıllarımdaki gibi olsun" diyosan yol nereye götürürse şeklinde gideceksin,anılarınıda bize yazacaksın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sıgarayı azalt dıcem ama tatıldede 3 pakete cıkıyo melet aksamları bıra falan ooooo 75 deyıl 175 anca keser bol sans

Motosikleti
    [QUOTE=bazen25;2031114]hocam nacizane fikrim,sigara olayını tütünle veya olmadı en ucuz sigara ile halletme konusunda karar aldıysan,konaklama ve banyo işindede buraki yazılanları uygularsan,(hamam,plaj duşu gibi) bence sana sadece rotajı belirlemek kalmış,"zaten gençlik yıllarımdaki gibi olsun" diyosan yol nereye götürürse şeklinde gideceksin,anılarınıda bize yazacaksın [/QUOT
    Aynen dediğin gibi olacak.rüzgar nereye savurursa.zaten amacımda bu.Sadece varış yerim belli.Gidişte veye dönüşte sizlerden gelecek tavsiyelere göre konaklama yapacağım ve her gün günlük tutacak ve bol fotolarla sizlerle paylaşacağım.
    Şimdiden o gezinin moduna girdim bile

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 ----------

Alıntı cebirelkebir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı altında bmw var belliki zenginsin günde 25 harcayım diyon olmaz yanına tava al evde et kavur şişeye tep yanına al tavada ısıtır yersin ne reçele talim edecen bmw 3 tane motor
    Hacı abi konuyu açarken belirttiğim gibi lüksten uzak zorluklarla dolu bir tatil istiyorum

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    [QUOTE=necatik35;2031124]
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hacı abi konuyu açarken belirttiğim gibi lüksten uzak zorluklarla dolu bir tatil istiyorum
    Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum abicim sana, birazdan yolculukta seni yanlız bırakmayacak arkadaşlar çıkacaktır eminimki.. öyle olursa 3-5 kişi, kişi başına daha ucuza kapatırsınız yemek olayını..
    Birde abicim benim takıldığım konu lüksten uzak zorluklarla dolu bir tatil istiyorum demissin.. Eğer gerçekten öyleyse BMW ile 75 lira yerine, BWS ile yola çık derim bütçeyide 60 tl.ye düşürürsün süper olur ..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    [QUOTE=mehmetay18;2031132]
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum abicim sana, birazdan yolculukta seni yanlız bırakmayacak arkadaşlar çıkacaktır eminimki.. öyle olursa 3-5 kişi, kişi başına daha ucuza kapatırsınız yemek olayını..
    Birde abicim benim takıldığım konu lüksten uzak zorluklarla dolu bir tatil istiyorum demissin.. Eğer gerçekten öyleyse BMW ile 75 lira yerine, BWS ile yola çık derim bütçeyide 60 tl.ye düşürürsün süper olur ..
    BWS ??? Şaka yapıyorsun herhalde
    Zaten şimdiden bana katılacak bir arkadaşım var.Eğer böyle bir geziye katılmak isteyen arkadaşlar olursa memnuniyetle aramıza katılabilir.Ama şartlar bu günde herşey dahil maksimum 75 lira.

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    [QUOTE=necatik35;2031137]
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

BWS ??? Şaka yapıyorsun herhalde
    Zaten şimdiden bana katılacak bir arkadaşım var.Eğer böyle bir geziye katılmak isteyen arkadaşlar olursa memnuniyetle aramıza katılabilir.Ama şartlar bu günde herşey dahil maksimum 75 lira.
    abicim tehlikeli olmaz mı

neden dersen polat abi ne demiş

"kurtlukta düşeni yemek kanundur"

maazallah ben uyurken dürüm döner krizine giren biri çadırda bacağımıza saldırmasın sonra

Motosikleti
    [QUOTE=WOLKANWOLKAN;2031146]

abicim tehlikeli olmaz mı

neden dersen polat abi ne demiş

"kurtlukta düşeni yemek kanundur"

maazallah ben uyurken dürüm döner krizine giren biri çadırda bacağımıza saldırmasın sonra
    Haklısın yeğen,
    kurt kocayınca apaçilerin maskarası olurmuş,yeğen
    Ramis Dayı

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    maksat eski zamanların tadıysa

bence güzergahın migros şubelerine göre yapılanması,

protein ihtiyacı için köylere yakın yerlerde yol kenarında yurdunu arayan küçükbaşlara yardımcı olmak suretiyle hilton tadında geçirilebilir.

hatta kafaya alınan köy gençliği de taze yumurta, lavaş, lor vs.

konu kafaya almaksa sen onu biliyon artık derler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Benim niyetim 5-6 günde Silifkeye varmak ve 4-5 günde aynı güzergah üzerinden değişik yerlerde kalarak geri dönmek.Herşeyden önemlisi motosikletçilerin hacı yolu sayılan Gazipaşa-Taşucu arasını geliş ve gidişte geçmek.
    geçen pazar günü,motorla ADANA'dan ANTALYA'ya gittim,p.tesi geri döndüm.aydıncık-taşucu arası yıllardır bitmeyen yol çalışmaları var.kısalı-uzunlu.hatta dönüşte dinamitleme çalışması nedeniyle beklemek durumunda da kalmıştım.bilginiz olsun.size şimdiden iyi yolculuklar diliyor,anı ve resimlerinizi bekliyorum.olaki silifkeden sonra bi ADANA KEBEBI+ŞALGAM canınız çekerse,seve seve misafir eder,üstünede buzlu BİCİ BİCİ ikram ederim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler