Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün polis beni kontrol etti...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XL700 TA
    Ankara' da meclis kavşağının önünde polis kontrolüne takıldım olay nasıl oldu :

Göbekten sola dönüş yapacağım gerisingeri, bana kırmızı yanıyor bekliyorum polis diğer köşede aramızda 25-30 metre var (o kavşakdaki göbek baya büyük geniş mi geniş)yeşil yanınca ilk ışıgı geçtim ikinci ışıkta beklemeye başladım, polis amcanında canı sıkılmış olacakki ben en soldayken diğer köşeden elle bana gel gel yapıyo sanki motoru bırak gel diyo tamda yeşil yandı sabırsızca beni çağırıyo 25-30 metre mesafeyi çarpraz geçeceğim ve polisin ısrarlı çağırmaları sonucu acele etmem gerekiyo, arkayı kontrol ettim araç azalınca hızlıca çarpraz şekilde sağ köşeye gittim. Polis -evraklarını ver dedi. evrakları montumun cebinden çıkarmam için eldivenleri çıkar montu aç derken haliyle bir- iki dakika aldı, ehliyetide o ara çıkarmıştım, polis amca sadece ehliyetimin ön yüzüne baktı tama al dedi, (hakkını yemiyim teşekkür etti) ben biraz bozuğum cevap vermedimi, tavırlı bir edayla "sola döneceğiz kardeşim bunun içinmi bu sıkışık trafikte beni en sağa geçirdin diyorum" içimden yüzüne karşı.

Hikaye budur paylaşayım dedim. Anlamadığım, zaten ışıkta bekliyorum, kontrol edecek olan sensin bi zahmet benim olduğum tarafa gel beni istediğin kadar beklet kontrolünü yap, beni trafikte durduk yere niye tehlikeye atıyorsun.
    1881 -193

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn
    motorunuz güzel, belki çalıntı ihtimali felan düşünmüş olabilir
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor)

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Tatmin oluyor ne yapsın garibim.

Valla ben yürürken bile hemen çevirip üstümü arıyorlar. Tedirgin edici bi halim de yok çok mu tipsizim anlamadım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bıgun bana oyle elıyle gel gel yapıyodu sonra kendı gelmek zorunda kaldı kopekmı cagırıyosun dedım 34 yasında adamı nasıl cagırıyosun oyle dedım sonra yaaa kusura bakma falan fılan atlıcaktım ıstune genede sakın olmak lazım esnafım herkez tanıyo benı kepaze edecektı adam bızı gelburagel cook ayıp ne unıformaya yakısır nede sıvıle

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    görev gereği, kaldı ki zaman zaman asılsız ihbar veya istihbarat olabiliyor

görevini yapmış, yardımcı olmakta fayda var

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Enazından,bence trafiği durdurup senin sağa doğru geçmene yardımcı olması gerekirdiki zaten böyle yapıyolar.

Bu memur arkadaş işin biraz basitine kaçmış.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    YBR istiyor..
    bi tanıdığına benzetmiştir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler