Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul'da yapılacak Türkiye rallisi sebebiyle trafiğe ve kapanan yollara dikkat..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    İstanbul'da bazı yollar kapatılacak
    İstanbul'da yapılacak ''Türkiye Rallisi'' dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İSTANBUL (A.A) - İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, yarın saat 12.00'den itibaren Çatladıkapı giriş , Cankurtaran giriş, Aksakal, Küçükayasofya, Mimar Mehmet, İshakpaşa ve Kabasakal caddeleri, Dalbatı Sokak, Ayasofya, Sultanahmet ve At meydanları trafiğe kapalı olacak.

Klod Farel Caddesinden Çatladıkapı'ya girişler kontrollü olarak verilecek. Yenikapı Cankurtaran Sahil Yolu arası kontrollü olarak ve geçişler esnasında trafiğe kapatılacak.

Sultanahmet ve Ayasofya meydanlarına gelecek vatandaşların toplu taşıma araçlarını kullanmaları, ayrıca Ankara Caddesini kullanarak Klod Farel Caddesinden kontrollü ve kademeli olarak geçiş yapmaları sağlanacak.

Açıklamaya göre 16 Nisan Cuma günü geçişlerde kontrollü ve kademeli olarak saat 16.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak yollar ise şöyle:

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri önü, Şile Otoban, Altunizade katılım, Otosan Köprü, D-100 Kuzey Yol Harem istikameti, Tıbbiye, Rıhtım, Dr. Esad, Recep Peker, Bağdat, Kalamış Fener caddeleri, Kızıltoprak ve Kadıköy İskele Meydanları, Mühürdar İSKİ Kavşağı, Cemil Topuzlu Caddesi Sahil Yolu Pendik istikameti geçişleri.

Url[:]/detay/guncel/istanbulda-bazi-yollar-kapatilacak/505747[|]CategoryId[:]guncel[|]Title[:]İstanbul'da bazı yollar kapatılacak[|]Summary[:]İstanbul'da yapılacak ''Türkiye Rallisi'' dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.[|]CommentCount[:]4[|]ClosedToComment[:]0[|]Keyword[:]İstanbul'da, yapılacak, ''Türkiye, Rallisi'', dolayısıyla, bazı, yollar, trafiğe, kapatılacak.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR istiyor..
    yarışı nasıl izleyebiliyoruz, ne tür bir yarış olacak hiç bilgi edinemedim

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben Cumartesi günü izlemeye gidiyorum..
    Ayrıntıları http://www.rallyofturkey.org/tr/ den takip edin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler