Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Karakolluk oluyordum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Sabah işe gelirken beyaz eşya teknik servisinde biraz işim vardı,tamir için bıraktığımız ütüyü almaya gittim ,motoru müsait olan bir yere park ettim.

Neyse işim bitti,motorun yanına doğru yürüyorum yahu bi baktım benim motorun üstünde birisi oturuyo; allah allah ben motoru buraya bırakmadımmı yahuu

Birazdaha yaklaştım,ulaannn bu benim motor benim olmasınada bu lavuk kim?
    Soru işaretleriyle motorun yanına kadar geldim...

Birbirimizin suratına bakıyoruz,ardından bir göz kırptımhayırdır?...neiş.

...Oturuyoz neolmuşş...

Taburemi buu?.motorun üstünden aşağı in...

Tam inerken elindeki çelik kapı anahtarıyla,hani şuu parmak gibi uzun olanlarından deponun stüne doğru hamle yapıcaktı kiii,bileğinden tutup ileri doğru itikledim.

Ulenn bu lavuk bana bir yumruk salladı verilmiş sadakamız varmış anlık refleks le başımı geri çektim,yumruk çenemi yalayıp geçti daha birini atlatırken ikinci bir yumruk geldi geri kaçtığım için,tekrar geriyede gidemedim.
    Bende aşağı doğru eyildim ama biraz gecikmişim kafamın üst tarafına yumruk dokununca,anammm bir canım yandıı...

Ardından atak sırası bende,elimdeki ütüyü direk yukarıdan aşağı indirmek kaydı ile ilk darbe kafaya olmasada,sağ ''trapez'' omuz başına denk gelince eleman acıyla yere çöktü.
    Tam diz hizama geldiki yemede yanında yat,suratına doğru tutarak ve çekerek dizimi salladım (lavuğunda refleksleri fena değilmiş ) tam gırtlak kısmına denk geldi.
    Bu andan sonrası beni çok korkuttu açıkcası,hırlama ile karışık acayip bir sesle yere yattı deligibi kıvranıyordu üstüne çullanmak istedi,daha sonra düşündüm belki bülöftür çakı çıkarıcak diye düşündüm vaz geçtim.
    Tekme atmak aklıma geldi tam vurucaktım suratına doğruki,allahtan vurmamışım...Bir baktımki ağzından köpükler geliyor aynı andada hırlıyodu..

Aga bir tırstım lavuk ölüyor diye ne *ok yiyeceğimi şaşırdım resmen ambulans diye bağırmaya başladım...
    uzun lafın kısası ambulans geldi polis geldi hastaneye ordanda karakola.

Herif davacı olmadı.Hastanede doktorun dediğine göre dili içeri doğru katlanmış zanedersem buna benzer bir şey söyledi yada ben öyle anladım...

Sabah sabah böyle birşey yaşadım...

Hala sinirden midem bulanıyor,ya ölseydi başıma belayı sarmıştım...

Sabredip okuduğunuz için teşekkür ederim...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn
    geçmiş olsun kardeş ütü de ağır olmuş, kaskla hafifçe dokunsaydın şaka bir yana ciddi olay atlatmışsın.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor)

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    gecmıs olsun ıyı olmus bosver bıdaha oyle herseyın ustune oturulmayacagını ogrenır hayatta bıdaha yapmaz sen aklına gelırsın

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    çok geçmiş olsun, ne yazık ki tipik bir memleket manzarası, şurada katil olmamız işten bile değil, insan ne yapacağını şaşırıyor, allah kimseye bir daha böyle olaylar karşılaştırmasın, dallama o kadar çok var ki ....

bizde geçen sene bir mt tükkan görüşmesi öncesi gürkan abinin park halindeki motoruna dokunan bir taksiciyle az kalsın kapışıyorduk, sonra durdum ben ne yapıyorum kendime dedim, gezi yerine olay karakolda bitecekti, bütün gün rezil olacaktı, kuş beyinliyi öpüp sepetlemiştik

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Arkadaş az daha katil oluyormuşsun. Büyük geçmiş olsun. Bir arkadaşımın ufak tefek akrabası ; iri yarı bir adam tarafından trafikte tartaklanınca son çare koltuk cebindeki ufak tornavidayı kapıp adamın baldırına saplamış. Adamın da kalbi varmış , tornavide bacağına girince kalpten gitmiş. Bizimkisi 4 sene hapis yattı.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya dostum sana gerçekten geçmiş olsun ama az bile yapmışsın.
    demek o.ç kendine nasıl güveniyor. kimbilir kimlere daha neler yaptıda kimse ses çıkaramadı. artık öyle bir bok yapmadan 2 kere düşünür yine kafama ütü yermiyim diye. ellerine sağlık bence
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Abi valla sana mı geçmiş olsun o insan dışı yaratığamı anlamadım.. Böyle dengesizler ülkemizde çok maganda diye hitap ettiğimiz bu yaratıkların soyu tükenmez..

Geçmiş olsun
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Abi büyük geçmiş olsun..Ölse al başına belayı.
    Eline sağlık abi..Ütüne rahmet
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun , sende çok öldürücü bir yere vurmuşsun ama :S

bende şu elektirikli şok cihazlarından alacam ama çok sakarım ben yaa , yanlıslıkla kendimi şoklarım diye almıyorum

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Valla bi olayda benim başıma otobüste gelmişti. Ortalama benimle yaşıt bir genç kapının önünde durmuş inmeme müsade etmiyor. Zar zor indin inince kibarca neden bana müsade etmiyorsun dedim. Demez olaydım bana bağırıp çağırmaya başladı bir tekme salladı ben aşağıdayım o yukarıda ama bilmiyor ki senelerin sporcusuyum. Tek yumruk aşağıda olduğum için karaciğerini hedef aldım. Yarım metre gitti geldi kum torbası gibi in dedim aşağıya adam hala bana gel yukarıya diyor vatandaşlar hemen gelip tuttular beni... Bu arada bu tarz olaylara hazırlıklı olmak için savunma sporlarından bir kaçını öğrenin İstanbul'da potansiyel saldırgan oldukça çok... Bu arada geçmiş olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı maxustad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bi olayda benim başıma otobüste gelmişti. Ortalama benimle yaşıt bir genç kapının önünde durmuş inmeme müsade etmiyor. Zar zor indin inince kibarca neden bana müsade etmiyorsun dedim. Demez olaydım bana bağırıp çağırmaya başladı bir tekme salladı ben aşağıdayım o yukarıda ama bilmiyor ki senelerin sporcusuyum. Tek yumruk aşağıda olduğum için karaciğerini hedef aldım. Yarım metre gitti geldi kum torbası gibi in dedim aşağıya adam hala bana gel yukarıya diyor vatandaşlar hemen gelip tuttular beni... Bu arada bu tarz olaylara hazırlıklı olmak için savunma sporlarından bir kaçını öğrenin İstanbul'da potansiyel saldırgan oldukça çok...
    ben aikidoya merak sarmıstım bi aralar ama çok sert bi spor . birde muay thai'ye bayılıyorumm , ama izlemeye

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    geçmiş olsun, amaç kazanmaksa tercihler önemli

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aikidoya merak sarmıstım bi aralar ama çok sert bi spor . birde muay thai'ye bayılıyorumm , ama izlemeye
    Aikido'mu sert, ben lisanslı olarak kickboks, lisanssız boks, muay thai, freefight, karate ve havalı silah keskin nişancılığıyla uğraşıyorum en son kendime özgü bir serbest dövüş karma stili geliştiriyordum ama vaktim olmadığı için şimdilik rafa kaldırdım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    DUyarlılığınız için çok teşekkür derim valla şurdan okuduğum yorumlarla biraz sitresimi atmış durumdayım.

Hani beyne kansıçrama olayı varya,işte böyle birşey olsa gerek.

Ütüyü salladığımda beynini delimdedim şu dürzünün valla ütüyü yarısınakadar sokmak için salladım ama allaha şükürler olsunki omzuna gelmiş.
    Ben evli ve bir çocuk babası işinde gücünde 27 yaşında bir adamım.

Zaten daha önceden evlenmeden önce 1 buçuk sene metris kapalı ceza evinde yattım gene böyle yaralamalı bir kavgadan girmiştim.

Valla direk dört duvar aklıma geldi,millete nasıl bağırıyorum ( ulannn adam ölüyo allah rızası için ambulas çağırın ) hiç bukadar korktuğumu hatırlamıyorum.
    Allah kimsenin başına vermesin.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Gecmis olsun... utuye birsey olmamistir umarim
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Dostum büyük geçmiş olsun.. O lavuğun yaptığı ayıp. Ondan zaten şikayetçi olmamış.. ;)

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yok yere cezaevine girecektin salağın yüzünden. Bir gece nezarette kalmıştım, gece bitmek bilmemişti, kaldı ki sen yıllarca yatacaktın.

fthinky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250comet
    Allah Allah ya, nasıl bir durum akıl mantık işi değil, büyük geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı maxustad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aikido'mu sert, ben lisanslı olarak kickboks, lisanssız boks, muay thai, freefight, karate ve havalı silah keskin nişancılığıyla uğraşıyorum en son kendime özgü bir serbest dövüş karma stili geliştiriyordum ama vaktim olmadığı için şimdilik rafa kaldırdım
    boyun kaç peki , o da çok önemli ??? yani boylu poslu bi kick boksçuysan sana bulasılmaz , öle birini tanıyorum da allah korusun vllaa , yanlıslıkla eli falan çarpsa acilde açarsın gözünü

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler