Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polise var bize yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Geçen cuma çarşı içinde arkadaşın çalıştığı dükkanın önünde sohbet ediyoduk.ben 10 metre ilerdeki ENDURO motorsiklete takıldım.UZAKTAN
    SADECE BMW logosu görünüyodu.

neyse sonra bi baktım karşıdaki 3 polis memuru 1 sivil var.sohbet ediyorlar güle güle.konuşmaları bitti ORDAKİ POLİSİN BİRİ İLE SİVİL motorsiklete bindi.POLİS SÜRÜCEKTİ.Başına 5 ytl ye satılan BARET BENZERİ Bİ KASK TAKTI.arkasındaki sivilde kask felan yok.(BAK OLAYA)(BİZ yapsak 62 yi koymuşlardı)

GEL GELELİM POLİSİN SÜRÜŞÜNEEE: adamın omzunda bir yada 2 tane felan yıldız vardı ya.POLİS GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE BİR DEN ÖN KALDIRDI GERİ İNDİ.BİRDAHA KALDIRDI AMAA TAAAA KÖŞEDE DURAN DEVRİYE EKİBİN ORAYA KADAR.ORDANDA döndü yoluna devam etti.SİNİRLENDİM VALLA.ben yapsam ya bağırırlardı.yada ceza keserlerdi.GİTTİM DEVRİYE POLİSİNİN YANINA AZ ÖNCE GEÇENLERİ GÖRDÜNÜZMÜ DEDİM.yok dediler
    Polis memuru nasılda ön kaldırdı ama ya dedim.onlarda aynen şöye dediler.KARDEŞ ŞİKAYETÇİYSEN ARA 155 i söyle.ONUN DIŞINDA BİZDEN NE BEKLİYORSUN DEDİLER.BENDE BİŞE BEKLEMİYOM AMA nasıl görmediniz dedim.yasak YOKMU DEDİm.
    POLİS TERS TERS : yok kardeşim yok.POLİSLERE VAR(ön kaldırmak) size yok.
    BENDE İÇİMDEN ÖYLE BİR KÜFÜR ETTİMKİ(recep ivedik fıs kalır yanımda)
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ee usta bu iş parası olan düdüğü çalara benziyor.. ah ah neler var neler ya arkrabam polis arabasına çarptı daha dogru polis akraba çarptı ve ceza yiyen akrabam oldu türkiye burası TÜRKİYE. başka lafa söze gerek varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

bendede ne şeyler varmıs be bu siteye takılmaya başladıgımdan beri karşılastıgım gördüğüm oalylar milletin dertlerine ne akdar cok benziyor önceleri aşşırıyordum ama artık alıstım çünkü herkez bu tür sorunalrı yaşaıyormus
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Burası TÜRKİYE

Aklıma bu şarkı geldi:
    http://www.vidivodo.com/193807/ellere-varda-bize-yok-mi

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    anlattıklarının ne polise nede başkasına yararı yok ön kaldırma fln trafikte yapılcak hareket değil düzgün kask takmıyorlar demişsin para cezası yemeselerde ilerde kaza yapar değerini anlarlar kısaca kendi hataları oldugu için ne yaparlarsa yapsınlar kafaya takmaya gerek yok yarın kaza yapınca kask takmadıgı için ölen o olacak sen degil

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    belki de teker yapmak için programlanmışlardır,töbe Allahım yaa nelerle uğraşıyoz,başka şey bulamadın mı yazacak,merak etme onlarda sana o biçim sövüyorlardır emin ol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler