Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250'lik Regal Raptor Spyder hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Derbi Terra
    Selamlar arkadaşlar,
    250 lik Regal Raptor Spyder almayı düşünüyorum,kullanıcı arkadaşlar;değerli öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Arkadaşımda, 350cc spyder var. Ona göre yorum yapıcam. 350cc aşırı derecede vibrasyonlu bir makina ve teknik hatalarla dolu. Arka dişli ile ön dişli aynı hizada değil mesela. Buda zincirin biryerlere sürtmesine sebep oluyor. Motordan garip sesler geliyor. Bu makina "0" alındı bu arada.... Ama görüntü süper.... Görenler HARLEY sanıyorlar ama birde kullanana sor. Akşam eve gittiğinde nasıl atlatıyor yorgunluğu. Kısa bir anektot.... HONDA DEVILLE kullanan bir arkadaşımız önce 350cc yi kullandı. Arkasından benim MCT yi... Ve MCT'yi aşırı derecede vibrasyonsuz buldu 350cc ye göre.... Gerisini sen düşün.

Motosikleti
    Derbi Terra
    Üstat teşekkürler,
    ben de görüntüsüne tav oldum,artı 250 lik su soğutmalı olması da etkiledi beni.Bende 0 km almayı planlıyorum zaten.

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    bende 250 lilik spyder var.yeni aldım,sıfır aldım.km daha 50 bile olmadı.
    ama bu dördüncü regalim.ve spyderın üzerinde kullanılan motorla diğerleri aynı.
    öncelikle vibrasyonla başalayım.vibrasyon dediğimiz şey; eğer motor V TWİN değil ise bütün olay rodajda bitiyor.rodajı güzel yapılmış küp motorda vibrasyon V TWİN gibi sıfıra yakın olur. dolaysıyla 350 bir spyderın aşırı vibrasyonlu olması kronik bir sorun değil tamamen kullanıcı hatasıdır.bu işten anlayan motor kullanıcısı makinası güzel rodajlarsa ;sıfıra yakın vibrasyon + performanslı bir makinası olur.
    kullanımı zormu ; evet zor! geniş rake açısı ve uzun maşalar dönüş alanını daraltıyor.normal kartal gidon bir makinanın döndüğü alandan asla spyder dönemez.ama son iki motorum T gidon olduğu için bu tür durumlara kendi adıma alışkınım.

görüntü konusuna hiç girmiyorum bile

ayrınca fikirleri buradan bizimle paylaşabilirisin http://www.motosiklet.net/forum/moto...14-spyder.html

Motosikleti
    Derbi Terra
    Teşekkürler,ayrıca doğru adresi göstermiş olmanız da çok iyi oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler