Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaslar yardımlarınızı beklıorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    şimdi ben ehliyet kursuna yazıldım ve allah kısmet ederse 1 hafta sonra motoru alıcam ama ehliyetim şuan yok ve 4 ay sonra anca elime geçecek daah erken ehliyet alabılırmıyım yada motoru alıp trafiğe çıksam polis kontrolune yakanırmıyım kask ve yelek kullandıgım halde ceza yermıyım yardımlarınızı beklıorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Ehliyetin olmadığı için kask'ta taksan Cekette giysen herhangi bir polis kontrol noktasında cezayı yersin..
    Ne yazıkki 4 ay beklemen gerekiyo..

Biraz uzun bi zaman ama trafiğe kapalı alanda motoruna alışabilirsin bu sürede
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi ben ehliyet kursuna yazıldım ve allah kısmet ederse 1 hafta sonra motoru alıcam ama ehliyetim şuan yok ve 4 ay sonra anca elime geçecek daah erken ehliyet alabılırmıyım yada motoru alıp trafiğe çıksam polis kontrolune yakanırmıyım kask ve yelek kullandıgım halde ceza yermıyım yardımlarınızı beklıorum
    tebiki ceza yersin ehliyeti bekle

tek ceza yesen gine iyi motoru bağlar lar devlet güzelde bi ceza yapıştırıyo
    :pl::bestmt:

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    eet gözm korktu zaten şu cezadan onn için boşş araziye götucemde yaklısık 1 km yol var boş araziye nasıl göturcem onu dşünüorum bende

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    800 tl ye patlar sana ehliyetsiz motora binmenin... göze alırsan sen bilirsin.
    ben de motoru ehliyet almadan önce almıştım. ama motor 1-2 ay yattı. ne zaman ehliyet aldım o zaman motoru sürmeye başladım. 2 ayda da 3 defa ehliyet ruhsat kontrolü yaptılar
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Arkadaşım öncelikle ehliyetsiz, ruhsatsız, kasksız ve korumalıksız trafiğe çıkma.. bunları kendine ilke edin... ancak ehliyetini alana kadar yola çıkmadan varsa evinizin bu işe müsayit geniş bahçesinde denge artırıcı yavaş turlar atabilirsin... dikkatli olmak kaydıyla buna kimse karışamaz... mümkünse bir bilende ilk zamanlar yanında olsun... bu turlar esnasında sinyalleri, farları ve diğer ekipmanları kullanmayı kavrarsın... ehliyetini alıp trafiğe çıktığında büyük faydası dokunur... unutma ehliyet almadan yapacağın bir çılgınlık seni ömür boyu motor keyfinden mahrum bırakabilir... iyi eğlenceler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler