Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kim scooter la böle tek teker yapabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    http://rapidshare.de/files/10620897/...Teens.wmv.html iyi seyirler ama siz kaskınızı takın ve tek başınıza denemeyin..ha bide, bir defa yapıldıktan sonra bağımlılık yapıyo ona göre
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    ben yapamam, denemem de zaten

ama sen arkada oturursan denerim

hiç gereği yok hocam yaa. 2 teker bütün aletler sakat zaten. bi de bunlarla böyle işler...

hiç denemeyin bence böyle şeyleri.

hayatınız zaten pamuk ipliğine bağlı; bu ipliği daha da inceltmeyin derim ben...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    nasıl kaldırıyo onuda göster madem direk ön dikerken başlıyo video. neyse güzel hareket ama kasksızzz olmamış kötü örnek

motorcuları hanzo duruma düşürüp nefret edilmesini sağlamaktan başka bir işr yaramayacak hareketler..bunula övünenleride hiç anlamıyorum

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    walla fight resmen ruhumu okumuşsun

ben bu kadar sert konuşmak istemedim. geçenlerde biraz sert konuşmuştum böyle bi konuda; kırılanlar olabilir diye uyarı almıştım. (bi de tehdit konusu vardı )

madem biri yazmış e bari desteklediğimi bildireyim...

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok tehlikeli

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    güzel
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

34`TU`4343 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm, kasksız olması tehlikeli ve özenti yaratabilir diye düşünüyorum. 2 tekerde gitmek varken tek teker üzerinde gitmek biraz saçmalık zevkde olsa.
    KAWASAKİ ZX-6R
    Sürmek İçin Yaşa, Yaşamak İçin Sür...

nihatf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    photoshop

aynı haraketleri bende yapıyordum aynı motorla hatta ama bu kadar değil bu ustalaşmış diyecektim ki videoyu iyice izledim beyler arka tekere dikkat edin ve arka tekerin 3 kollu jantlarına bakın jantlar sabit duruyor yani bu fake :D

özellikle 43. saniyedeki janta bakın

bu arada ben şarkıyı sevdim vala :D kim söylüyor vbunu

Sayın üye
    Postunuzun altında mesaj yokken yeni bir mesaj atmayın ...Eğer aklınıza sonradan bir şey gelirse, lütfen mesajınızın sağ alt köşesinde bulunan
    Değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı değiştiriniz...
    Flood sitede görüntü kirliliği yarattığı için yasaktır...
    Tekrarı halinde mesajlarınızın silineceğini göz önünde bulundurun......

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    speedrunner,

oooh ortalıkta mod yok ya, yap bakalım floodları üçlü hemde
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ledo,,,

yahuuu mod olsada yaparım ki hem flood la ne alakası var yane benim mesaj sayımı yükseltmem için bir şeyim yokki attıgım mesaj zaten belli foruma üye oluş tarihimde yane bilerek ve isteyerek bişi yapmam

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı speedrunner adlı üyeden alıntı
    ledo,,,

yahuuu mod olsada yaparım ki hem flood la ne alakası var yane benim mesaj sayımı yükseltmem için bir şeyim yokki attıgım mesaj zaten belli foruma üye oluş tarihimde yane bilerek ve isteyerek bişi yapmam

sen, flood yapmama kuralını, mesaj sayısını yükseltmemek için mi sanıyorsun ?

mod olsa da yaparsın, oda gelir uyarır siler vs., geçinir gidersiniz
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    bana fake gibi gelmedi, jantların o şekilde duruyor gibi gözükmesi, kamerenaın saniyede çekebildiği kare sayısıyla ilgili, daha iyi bir kamera kullansalardı ğer öyle gözükmezdi..

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Herşey iii hoşda hany kask
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    "yaf kask takınca olur" diyormuş gibi konuşuyorsunuz arkadaşlar... "nerdeyse kaskı tak, uçurumdan atla" diyeceksiniz. bu kaska o kadar da güvenmeyin. bırakın böyle işleri. "motoru ne kadar tehlikeli kullanırsan o kadar iyi şoför mü oluyorsun"

genç arkadaşlara yanlış örnek olmayalım. "kasklı yada kasksız, ne kendi hayatınızı ne de başkalarının hayatını riske atmaya kimsenin hakkı yok arkadaşlar". siz kendi hayatınızı umursamıyor olabilirsiniz ama sizin hayatınızı umursayan birileri mutlaka vardır. bu hareketleri yaparken bari onları düşünün. size birşey olduğunda ne hale geleceklerini düşünün.

F. NIETZSCHE

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler