Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bisiklet için motor kiti

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ghostriderrrr bu bisikletin ortasında amortisör var ama motora yer kalmamışki demissin

İyide buradada bizim yetenegimiz devreye giriyor...
    helal olsun ozaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı ghostriderrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun ozaman
    saolasin...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevki olabilir aslında.. Motosiklet gibi kullanmak için değil tabii ama gezilerde falan at arabanın arkasına gittiğin yerde takıl. Tatilde köyde takıl falan.. Denize menize götür. Biraz yaygınlaşırsa kardeşimin bisikletine taktırabilirim. Ama sakatlık çıkma ihtimali tedirgin ediyor insanı. Max hız fazla olmasaydı bari..
    bayi lik verilse iyi olur yaygınlaşması için motosiklet mağazalarında falan satılsa çok satar bence

Berbat bir sesi var takır tukur çalışıyor,güç yok, polise gel beni çevir diyor.
    Videosunu yakında atarım.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berbat bir sesi var takır tukur çalışıyor,güç yok, polise gel beni çevir diyor.
    Videosunu yakında atarım.
    valla sesini bilmem de silindiriNİ görseniz çay bardağında küçük insanı nasıl götürdüğüne şaşarsınız(yani bnm gorduum oyle).Sesi de çok iğrenç bir iki zamanlı sesi , az susturulmuşundan

Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sesini bilmem de silindiriNİ görseniz çay bardağında küçük insanı nasıl götürdüğüne şaşarsınız(yani bnm gorduum oyle).Sesi de çok iğrenç bir iki zamanlı sesi , az susturulmuşundan
    66cc. olduğuna göre 50cc.lik mobilette ve peugeotlardan daha güçlü olması gerekmiyormu bunun

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu bisiklete takicam ben nasip kismet ise....
    http://www.bianchi.com.tr/yonetim/urunresim/apache.jpg
    Nisan ayi icinde teslim edecekler...
    Bide motoru oldumu yenmicek tadindan....
    bisiklet ortadan esnerse zincir yerinden çıkabilir ama. bu bisiklet için uygun değil sanırsam
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    birisinde gördüm ben motorlu bisiklet 6 ay önce yokusta pedal çevirerek motora destek vermek zorunda kalıyordu

Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı cebirelkebir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisinde gördüm ben motorlu bisiklet 6 ay önce yokusta pedal çevirerek motora destek vermek zorunda kalıyordu
    hmm ozaman alıncak bişey deil yani

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bu motoru ithal eden arkadaşlar kontra pedal frenli bir bisiklet üzerine monte etmeye çalışıyorlar.İlk etapta 40 tane kadar üretmeyi düşünüyorlar.Anlattıklarından anladığım kadarıyla bisiklete ilk hareketi pedalla verip daha sora motorun devreye sokulması gerekiyormuş.
    Motor Amerika için Çin de üretilmiş.
    66 cc ise ehliyet ve ruhsat gerektirebilir.Bu durumda satış şansı çok zor olur.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende bu motor kitlerinden bir tane alıp 26" Bianchi amortisörsüz bisikletime takmayı düşünüyorum, A2 ve B ehliyetim var ama muhtemelen plaka ve ruhsat isterler çok sinir bozucu bir durum, bisikletle kendi gücümle 50km hıza çok rahat çıkabiliyorum, biraz kasarsam düz yolda 60km hız yapabilirim. motor kitini kullansam 50'yi geçmez. tabi bu bahaneleri polis yutmaz ama, heralde şehiriçinde motor kapalı gezsem tenha yerlerde, kırda dağ taşta motoru kullansam bişey olmaz sanırım, motor çalışmazken bisiklet olarak tanımlanır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    icat güzel fakat hiçbir motorcu motorundan inip bununla uğraşmaz diye düşünüyorum. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    bu tip aletlerin satılmamak için en geçerli sebebi şu; bisikletçi adam bisikletine motor taktırmıyor. motorcu adam da böyle bir ürünü beğenmiyor. iki arada bir derede bir alet ve estetik olarak da kötü.. bunların ön tekere takılanları var, o hem sessiz hem de görünmüyor. eskiden bisikletlerimizde tekerlere disk takardık belki hatırlarsınız. onun gibi bir disk içerisinde bulunuyor motor. http://www.gearlog.com/2006/05/the_r...a_gaspower.php bunun gibi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:35 ----------

tabi bu ön tekerden çalışan cihazın en önemli özelliği de vites probleminin ortadan kalkması. siz hangi viteste olursanız olun, alet sizi kendi gerekli aktarım oranıyla çekecektir.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Bir gün olacak eminim :)
    konuyu biraz hortlatmış oldum ama şöylede bir videosu var belki benim gibi merak edenler olabilir paylaşıyım
    http://video.mynet.com/musoylemez/BI...-STARF/639200/
    [B]Sabırla beklenen bu günler beklendiğine değer mi bir gün gülmeyen şu baht bir gün tebessüm eder mi konuştuğumuz onca şey ve beklentiler hep hayal mi?[/B]

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Güzel bişi ama bunu takınca bisikletin ne amacı kalıyor ki
    07

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    bu bisiklete takicam ben nasip kismet ise....
    http://www.bianchi.com.tr/yonetim/urunresim/apache.jpg
    Nisan ayi icinde teslim edecekler...
    Bide motoru oldumu yenmicek tadindan....
    bisiklet icin yanlis secim yapmissin bu motoru takacaksan sadece on amartisorlu bisiklet kullanman gerekir
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    bende arştırdım bı ara ,ama yasakmış,motorlu bısıklet grubuna gırermış,plaka ve ehlıyet te istermış polısler.yanı bısıklet bısıkletlıkten çıkıyor.ne anlamı kaldı.ama bu sadece bana soylenen,işallah aslı yoktur
    MOTOR bence bır hastalıktır.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bisikletler için benzinli motorlar uygun değil kanımca. Görüyorsunuz, bisikleti maymuna çevirdi. Bisikletler için sadece dik yokuşlarda kullanılmak üzere sıkıştırılmış hava ile veya elektrik ile çalışan TAKVİYE sistemleri geliştirilmeli. Yoksa bırakın bisikleti bisiklet olarak kalsın, motor lazımsa motosiklet alırsınız.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende arştırdım bı ara ,ama yasakmış,motorlu bısıklet grubuna gırermış,plaka ve ehlıyet te istermış polısler.yanı bısıklet bısıkletlıkten çıkıyor.ne anlamı kaldı.ama bu sadece bana soylenen,işallah aslı yoktur
    50 cc ye kadar olan araclardan ruhsat istenmez.
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Hobi amaçlı yapılacaksa eğlenceli olabilir ama amaç yolda sürmekse bence işe yaramaz. Bisiklette kullanan bir motorcu olarak bisiklet sevenlerin zaten zırıltı bir motor sesinden hoşlanacağını sanmıyorum, ve motor sevenlerde gerçek motorları sever. Ayrıca satan adamın şapka, gözlük ve kirli sakalı resmen bana güvenmeyin diyor.

Bu kit ile uğraşmak yerine benzeri elektrikli kitler var hem daha uzun süreli kullanılabilir, kullanımı ekonomik ve sessiz olur. Ayrıca elektrik kitini ön tekerleğe takarsanız ve güç gerektiren yerlerde pedalda çevirirseniz 2x2 bisikletiniz olmuş olur. Bence bisiklet sürmenin keyfi sessizliginden gelir. Sacede yol ile lastiklerin arasından gelen hışırtımsı ses o kadar.

Birde polisin o ruhsatsız motoru bağlaması bir yana fazladan birde ceza yazarsa o fena. Bisiklet orta hallisi 300 TL + kit 400 TL + ceza 600 TL )))))
    üstüne az daha koy vos vos al.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler