Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Paralı Yol, Turnike, Gişe Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Arkadaşlar selamlar saygılar.
    Bu hafta yeni işime başladım İst. Haramidere de otoyoldan avrupa otoyolunu kullanarak mahmutbey gişelerden geçiş yapacakdımki herzamanki aksiliklerime bir yenisini daha kattım. Ogs ve Kgs zırvalığına sahip olmadığım için nakit turnikesine yaklaştım, bilet düğmesine bastım bilet vermiyor ilk defa yapıyorum bu işlemi dedim galiba bende bir sorun. Tekrar tekrar tekrar denemeler utanmaya başladım bu kadar basit bir işi nasıl yapamam diye. Döndüm diğer turnikelere bakıyorum herkes vızır vızır geçiyor. Derken benim gibi acemi bir motorcu daha geldi oda aynı derten yakınıyor sevindirik oldum.
    Biraz daha onun la beraber uğraştık. En sonunda kafamı kaldırdığımda az ilerideki polis otosunu gördüm hışımla gittim ve ona sordum motorun hafif geldiğini sensörlerin görmedini falan söyledi yani benim motorumu adam yerine koymamışlar bu turnikeleri yapanlar...
    Derken kenardan geçen birisi arabalar kgs den geçerken bas düğmeye al dedi. çaresizliğimin içinde mantıklı geldi bende gittim kgs turnikesine bir kamyon geldi geçti bastım aldım Sağolsun yurdum polisi hemen yardımcı oldu, gerek yok dedi neden kamyon parası ödeyesin otomobil geçerken al dedi. Aldım ve geçtim avcılar dan çıkarken nakit 2 liramı öderken durumu gişe görevlisine anlattım ve bilet alamas isen sorun olmas buraya gel derdini söyle çekinme dedi. Bende gülümsedim teşekkür ettim ve devam ettim.
    İşte durum budur sizden istediğim yardım da budur sizler geçerkende bu durum yaşanıyormu bunun bir tekniği takdiği varmı (en kısa zamanda Kgs alacağım) bu şekilde devam etmek kolay değil. Şimdiden teşekkürler...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Biz izmirde otobana OGS den dalıyoruz. Sonra çıkışta NAKİT GİŞESİNE YANAŞIP 2.00TL veriyoruz.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çözümü Garanti bankasından otomatik yüklemeli altıncı sınıf kgs. Montunun sol cebine koy, ne sensörlerle ile ne de para yükleme derdi ile uğraşma, hemde 20% ucuza geç.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KGS almanın en kolay yolu geçen hafta buldum. Anlaşmalı bir Shell istasyonuna gidiyorsun, shell smart kart ile birlikte kullanıla KGS' ler var alıyorsun 5 lirada yükletebiliyorsun. Malum normalde köprü yada otoyol gişelerinden minimum 30 TL yükleniyor paran yoksa yükletmeye geliyor biraz bu işte. Shellde 5 lira alt limit.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KGS almanın en kolay yolu geçen hafta buldum. Anlaşmalı bir Shell istasyonuna gidiyorsun, shell smart kart ile birlikte kullanıla KGS' ler var alıyorsun 5 lirada yükletebiliyorsun. Malum normalde köprü yada otoyol gişelerinden minimum 30 TL yükleniyor paran yoksa yükletmeye geliyor biraz bu işte. Shellde 5 lira alt limit.
    teşekkürler bak bunu öğrendiğim iyi oldu
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu shell kartı arabalar için değil mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler