Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin Malları hakkında Bilginizi Benle Paylaşmanızı İstiyorum !!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı z3qa1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ...
    Ben izmir/menemende yaşıyorum..Foruma yeni katıldım..Bu çin mallarına kafam takıldı...Görünüş olarak süperler ama herkez kötülüyo yok parçasını bulamassın dandiktirler hemen bozulur (mekanik arıza). Bunlar hakkında bilgilerinizi benle paylaşırsanız Sevinirim..
    Teşekkürler ....
    Sorunun cevabini zaten sen vermişsin..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalipso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin malı motor alıcaksan sıfır al ben 5 senedır kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Motoruna göre değişir ama parça bulamazsın olayı çok saçma asıl parça sorunu olmayan makineler cin malları cünki tc parça olarak geliyorlar burda toplanıyor evet sağlamlıkta biraz eksikler ama karsılastırıldıkları makineler japon harikaları (honda suzuki kawazaki ....)
    Bu makineler kullan attır. yani alayım da soyle 200.000 km yapıp 10 yıl kullanayımd iyemezsin. alırsın 70 80 bin km yaparsın sonra hurda olur kaldı ki 3 milyara sıfır aldığın motorsiklettenn de fazlasını bekleme. imkanın varsa japon harikalarından al tabi ki ama cin motorlarda kötü değil hem cinliler kendi sehirlerinde bolca motosiklet kullanıyorlar yani bu konuda tecrübeleri de var sadece otomobil gibi al ömürlük bin diyemiyorsun o var benim 2.ci cin malı motorum hiç yolda kalmadım benzin bitmesi harici.

hadi gel suna bak
    http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...QQdisplayitem?

bunlara bakıp işte cinli kötü diyorlar tabi kötü ona bakarak ama imkan meselesi. bu makineyi al ömürlük kullan (not ilandaki üründen bahsetmiyorum sadece suzuki M800 göstermek istedim.)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler