Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Chooper Sevdalılarından Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özür dileyerek tekrar mesajıma eklanti yapıyorum. Fakat ben yorum yazdıktan sonra topikteki diğer önerileri okudum. Arkadaşımız belliki karar veremiyor bu motorlar hakkında bilgisi olmadığı için. motor tavsiyesi isteyen arkadaşlara 'Bence şunu al', 'senin yerinde olsam şunu alırdım', 'şu motor 30 beygir çok hızlı' gibi yüzeysel ve gereksiz tavsiyelerde bulunmayın. Bir kimseye fikir konusunda yardımcı olmak istiyorsanız biraz çaba sarfedin. Önerdiğiniz marka-modeli neden önerdiğinizi iyice belirtin. Eğer üşeniyor ya da bilmiyorsanız bırakın birşey yazmayın!!
    Güzel öneri,katılıyorum.Şimdi müsadenle mantıklı bir yaklaşımla seni çürüteceğim,af buyur

Dostum hyosunglara alternatif olarak suzuki intruder demiş.İkisini de kullandım ve diyebilirim ki kalite olarak başabaşlar.İkisi de çok kaliteli ve büyük versiyonlarını aratmayan motorlar.Ancak suzuki 250 çok pahalı,arkadaşımız 2.el suzuki yi 5000-6000 YTL den aşağı alamayacak.Sorun değil güzel motor hak ediyor.Ama yarın bu motoru büyütmek isteyecek.Türkiye de de bu motorların değeri bilinmediği için kimse 250 cc motora 5 milyardan fazla para vermez; yani satarken zorlanacak,zarar edecek belki de.

YAWKX dostum 250 lik alacaksan 4000 den fazla verme.Denizli de siteden çok değerli arkadaşlarımız var.Onlara da danışarak piyasayı kontrol et.Beğendiğin 250 lik motoru götür usta da temiz olduğuna ok verirse al.Uygun düşürebilirsen hyosung gv 250,ya da regal raptor lara bak.Bulabilirsen Hyosung çok güçlüdür 250lik suzuki yamaha honda ları sollar,hem de büyük olduğu için uzun boyluysan daha rahat edersin.Regal raptor,keeway ve diğer çinliler de birkaç beygir daha güçsüz ama iyi motorlardır işini görürler.Memnun kalmazsan da minimum zararla satarsın güzel bir 600 lük alırsın.
    Ne karar verirsen ver,güle güle kullan,şimdiden hayırlı olsun.
    Ne alacaksan gönlüne göre olsun
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim tavsiyem başka yönde.
    Elinde motor için 8.000Tl var ise , 8000Tl'lik motor al.
    Ucuza çin malı alıp geri kalan parayla ileride motor büyütürüm dersen parana yazık olur.
    Birdaha motor büyütmek istediğinde şu an elinde bulunan birikimin gerek aldığın motora harcayacağından , gerekse başka nedenlerden dolayı uçmuş gitmiş olabilir.
    Alabileceğinin en iyisi japon bir motosiklet (veya gv250) alıp , büyüteceğin zaman az zararla satman en akıl karı olacaktır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Yellow Rock Crown
    Ewet sevgili arkadaşlarım çok güsel tavsiyelerde bulunmuşsunuz benim için çok tşk ederim.Dediğiniz gibi gv250 bakacağım bende çok beğendim.Ayrıca bu foruma üye olan denizlili arkadaşlarla irtibata geçip onlara danışıp araştırabilirim.Şimdi gv 250 bulma zamanı

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Tavsiye değil de bişey söyleyeceğim ama yanlış anlama sadece uyarmak anlamlı.
    Chooper değil Chopper

Chooper:= Kuupır diye okunur.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşım bence 5000 tl ye kadar temiz bir gv250 al.bende suzuki vl250 intruder baktım..hatta motorumu almadan önce intruderi kafama takmıştım.2005 model di sanırım 7000 km deydi ve 7000 tl istedi eleman.bende o kadar parar vermek istemedim.vl250 kaliteli motor ve kalitesine diyecek bişi yok ama gv250 ninde vl 250 den kalır yanı yok hatta fazlası var.mesela 5 hp gibi,ağırlığı gibi ve daha kaslı görünüşü gibi..

yani gv250, 250cc cruiserlar içinde en güçlü olanı ve motorcycleboyreigns'in de dediği gibi 250 cc segmentindeki tüm (japonlar dahil) cruiserları tokatlayacağı düşüncesindeyim.çin malı olmaması da bir avantaj malzeme kalitesi japonlar kadar iyi..ve şunu da belirteyim gv250 kesinlikle uzun yol motoru.uzun yolda kendini bulan ve yüksek devirli bir makine.bence kesinlikle pişman olmazsın.

sonuçta karar senin.istersen aklında olan modellerin başlıklarına gir ve kullanan arkadaşlar dan yardım iste..hepsi yardım edecektir.sonuçta ne alırsan al,kazasız belasız ve iyi günlerde kullan...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    chopper alacan ve 8 liran varsa git düzgün bişi al cidden ilk kez başlıyosun oda ayrı konuda overweight motora binmek için kurslar var Harley Davidson da

8 liraya harley sportster bile bulursun ama nedir bi servise girsen 400 en aşşa çıkamıyosun ayrı konu

gecen ilgimi cekmişti biri 8 liraya falan harley 883 satıodu
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

Motosikleti
    Yellow Rock Crown
    Tavsiyeleriniz benim için altın değerinde olduğunuz bilmenizi isterim gerçekten çok teşekkür ederim.Haftasonu denizlide araştırdım ancak hyosung gv250 bulamadım.Diğer illerde(Başta İstanbul olmak üzere) bayağı var reklam olmasın internet alışveriş sitesinde buldum.Bu araştırmayı yapaken sitede 2010 model sıfır hyosung 7650 Tl ye olduğunu öğrendim.Birde hyosung ad değiştirmiş S&T kanuni olmuş bu benim bütçemede uygun ilerisini bilemeyeceğim.Değiştirip büyütmek için.Kendimi biliyorsam ve öğrendiğim kadarıyla gv250 sınıfında bayağı güçlü motora sahip kolay kolay değiştirmem gibime geliyor.Sonuçta en başta dediğim gibi ben bu büyütme işini hız olsun diye değil zevk keyif ve motorun sesi için yapıyorum.Beni dinleyip öneride bulunduğunuza müteşekkirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:55 ----------

Son olarak şunu belirtmek isterim acaba 7650 tl vererek hyosung gv250 sıfırmı alsam en azından yetkili servis kanuni.denizlide iki tane servisi var.Acaba çokmu veriyorum bu paraya bu motora.Onun yerine 5000-6000 tl civarında ikinci el japonmu baksam.Onada güvenemiyorum.Benden önceki kullanan nasıl kullanmış.Bana daha da pahalıya patlayabilir.Siz ne dersiniz?

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    sıfırı 7bin küsür değerindeki bir motorla ikinci eli aynı fiyatlara satılan diğer bir motoru aynı kefeye koydunuz ve hatta daha da üstün gibi gösterdiniz ya ben de daha bişey demek istemiyorum. Sadece komik

Motosikleti
    Yellow Rock Crown
    Merhaba arkadaşlar dediğiniz gibi araştırma yaptım ve sonuç olarak gv 250 almaya karar verdim.internetten ada motor diye bir yerde istanbuldaymış 7,650 tl ye satıyormuş.Bana ilginç gelen kısım internette stkanuni.com sitesinde 8160 tl olan motor onlarda nasıl 7650tl oluyor anlamadım.Denizlideki st kanuni bayisiyle görüşüp elinde varsa alıp geçeceğim direksiyon başına yoksa bakıcaz netten fotolarınaDenizlide yok başka.Bir söz vardır ikinci elin masrafıyla uğraşacağına sıfırın borcunu öde demişler.Hoş borç olmadan alıcaz inşallah ama...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı yawxz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar dediğiniz gibi araştırma yaptım ve sonuç olarak gv 250 almaya karar verdim.internetten ada motor diye bir yerde istanbuldaymış 7,650 tl ye satıyormuş.Bana ilginç gelen kısım internette stkanuni.com sitesinde 8160 tl olan motor onlarda nasıl 7650tl oluyor anlamadım.Denizlideki st kanuni bayisiyle görüşüp elinde varsa alıp geçeceğim direksiyon başına yoksa bakıcaz netten fotolarınaDenizlide yok başka.Bir söz vardır ikinci elin masrafıyla uğraşacağına sıfırın borcunu öde demişler.Hoş borç olmadan alıcaz inşallah ama...
    8 milyar eline geçecek tek paraysa 7650 verme,büyütmek istediğinde çok pişman olursun.Çünkü üst sınıf bir motor alınacak bir miktar bu.Yok eğer sattığın vakit bunu zararla satsan bile-ki öyle olacak,üstüne koyacak para bulacaksan sen bilirsin.
    Kolpa Adamları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoş geldin saglıklı keyfli sürüşler olur inşallah elindeki parayla gv 650 tavsiye ederim çünki 250 de alsan kısa zamanda büyütmek istiyeceksin tekrar arayış içine gireceksin gv 650 görünüşü kalitesi ve gidişiyle çok motoru eler bir reyzing ivmesi bir endrou rahatlıgı ve capır görüntüsü ile her istege cevap veren bir motor 3 yıllık bir sürücüsün ilk zamanları biraz temkinli kullanırsın aşışırsın gücüne hızına hakında hayırlısı olsun

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    gv650 nin fiyat-kalite-performans üçlüsünde bencede notu yüksek..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler