Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cehennemin Türk Meleği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugünkü Hürriyet'te okudum. İki rakip çeteden Hells Angels üyesi olan Türk genci rakip çetenin üyesini öldürmekle suçlanıyor. Türkiye'de olmasa bile yine motor camiasını kötüleyecek bir haber.
    http://www.hurriyet.de/haberler/dige...savasi-korkusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    tiplerin hepsi ipten kazıktan kurtulmuş adamlar...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    zaten tipsizlikten 10 yıl yer bunlar.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Hangi cezaevi burası

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi cezaevi burası
    buna cok guldum

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Anaaaam siz bide timurun tipine bakın'da korkmayın
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Anlaşıldı,burayada bir polat alemdar lazım...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    yazık...
    herkes düdüğünü öttürüyo nasıl ses çıktığına bakmadan... olan tüm motosiklet tutkunlarına oluyo...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların yanına Recep İvediği göndermek lazım ancak o adam eder bu tipi kayıkları
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bunlarin tiplerine ve hareketlerine serserilik cok yakisiyor ama altlarina motosiklet hic yakismiyor malesef. Motorculuk kavrami bunlarin yasamlarindan cok uzakta bir noktada.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Bu hürriyet avrupa dövüşün nasıl yazıldığını bilmiyor birde makale çıkartıyorlar , türkçemizi koruyalım ..
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam hakketten tipi biraz kaymış gibi ama motorcu çatısının altında yapılması tüm motorculara kötü gözle bakılmasına sebep oluyor sanki araba kulanan biri adam öldürmüyormu ozaman tüm araba kulanan insanlarda tehlikeli Neyse umarım suçlu yakalanır ve hak ettiği cazayı alır.

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    hells angels kelimesinin türkçe karşılığı zebani demek. melek kelimesi kullanılarak ymuşatılmayamı çalışılıyor.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neyseki bizdeki motosiklet toplulukları sadece motosiklete odaklı ve ortak tutkusu motosiklet olan gruplar. Amaç 2 teker sevgisini ve keyfini beraberce yaşamak.Hepimiz kendi halimizde insanlarız bunun dışında.
    Bunlar resmen "Çete" işte bildiğin..

Türkiye'deki bu grupların çakmaları veya kolları, şiddet yönünden yurtdışındakilerle alakası her ne kadar olmasa da, şu haberi okuyan insanlar nerden bilsin öyle olmadığını? Bir arkadaş deri mont aldıktan sonra serseri imajının arttığını söylemişti mesela. Bu oluşumlar hepimize zarar veriyor.

O kadar sızlanıyoruz trafikte farkedilmiyoruz, insan yerine konmuyoruz diye. Çuvaldızı önce kendimize batırmalıyız. Bu tür oluşumlardaki ego seviyesini anlamak mümkün değil, zira başka bir amaç göremiyorum.

Yurtdışındaki bu grupları ne araba sıkıştırabilir, ne karşısına biri dikilip laf edebilir diye tahmin ediyorum. Haliyle adamların sıkıntısı yok. Bizde ise tam tersi, en çok zorlanan bu arkadaşlar olmalı; çünkü toplum sevmiyor.

O zaman bu arkadaşlar yakında agresifleşip serserileşmeye başlar mı, bu da tavuk mu yumurtadan çıkar sorusunun motosiklet-şiddet versiyonu. Zaten yüksek seviyede bir özenme mevcut.

Velhasıl, barbarbar bağıran motosikletleri barbar kelimesinin hakkını çok iyi veriyor.

Sadece çapırcıları değil, bu tür serseri hareketlerde bulunan pejosundan, hayabusasına kadar herkesi eleştiriyorum, üstüne alınmak isteyen hiç kasmasın, laf ta kendisine.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    insanların tipine bakarak yürekleri değerlendirilmemeli derim ama, azıcık yüz okuyabiliyorsan anlıyorsun bir şeyleri ister istemez..

bizim midemize uymasa da bu tarz vatandaşları seven hatunlar da var piyasada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:35 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaaam siz bide timurun tipine bakın'da korkmayın
    korkma korkma..
    en babamızın da en naifimizin de ederi bir çekirdek, ne bir eksik ne bir fazla..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tipten 30 yıl yerler zaten
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hells angels kelimesinin türkçe karşılığı zebani demek. melek kelimesi kullanılarak ymuşatılmayamı çalışılıyor.
    Sende amma sallamışsın angels'ın zebani ile ne ilgisi var yav..haa
    Hels Angels'ın tam anlamı Cehennem Meleği dir...

Bana tepki vereceksinz ancak....Yorumların geneline gelince;
    Neden hemen önyargılı olduğunuza bir anlam veremiyorum
    bu iki grubun ne zaman kurulduğu ve geçmişine dair hiç bir şey bilmiyorsunuz??
    Bakın buraya yazıyorum...ben diyeyim 5 yıl siz deyin 10 yıl..ama er ya da geç türkiyede de benzer grup ve kutuplaşmalar olacaktır
    bu adamlar haydi bir çete kurup etrafımızı tehdit edelim demediler...
    Forumlara bir bakın, trafikte geçirdiğiniz HER allahın günü yaşadığınız problemleri aktarma ve aktardığınızın içeriğindeki öfke ve nefreti izleyin...

Kötü olmak için illaki motosiklet üzerinde olmak gerekmez....minibüs ve taxilere bir bakın..adeta teroristler ve ''O'' çetelerden daha tehlikeliler...
    Çeteler arası ölümlü kavgalar binde bir ancak taxi ve minibüs tarafından HER GÜN birileri ölüyor caddelerde

DİPNOT:
    Bandidos ve Hels Angels Grup (çetelerinde) kariyer sahibi insanlar bile vardır...grubun içerisinde hala sıkı temas içerisinde olduğum çocukluk arkadaşlarım var,kesinlikle şiddet yanlısı değil...doktor,mühendis,işçi ve aile babaları hepside...
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Cehennem meleği, zebanidir. Ya da şöyle söyleyeyim; zebani, cehennem meleğidir.

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Timur Akbulut un videosu...
    Bu adamlardan korkulur abi...

http://www.youtube.com/watch?v=5RaM2...eature=channel

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler