Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

viteste yavaslarken motordan hafif bi takirti sesi geliyo

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter mı ? bu laf savaş sebebi biliyomusun , savaş fondotenimi ve çingene pembesi rujumu sürmeden git burdan
    az dusulmus bi hayabusa da biliyorum
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    [QUOTE=McWarnaly;2018488]buralara gelirsen yaz goruselim.[COLOR="Silver"]
    Kariyer sebebiyle bu yaz olmasa da gelicem. 2. dünya turuna Amsterdamdan başlarız olur biter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:21 ----------

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az dusulmus bi hayabusa da biliyorum
    Nee amanın Busa mı?. Ukyo tepemden inmez. Bide yolda tokatlandıkmı doymaz bizi tokat yalaması yapar Eftelya hanım aman!!!!! . Hocam scooter en iyisi itina ile tavsiye
    scooter mı ? bu laf savaş sebebi biliyomusun , savaş fondotenimi ve çingene pembesi rujumu sürmeden git burdan
    Amanın motoru ısıtmaya başladım olay kızışır 90.000 devir sıvışmasına hazırlanmak lazım.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    [QUOTE=DeathaN;2018510]
    buralara gelirsen yaz goruselim.[COLOR="Silver"]
    Kariyer sebebiyle bu yaz olmasa da gelicem. 2. dünya turuna Amsterdamdan başlarız olur biter
    dostum benim hayallerimden biriydi amsterdam.londra.paris.pisa ve detroit.amsterdam londra oldu iki hafta sonra kismetse paris.gelicek yil pisa ama detroit ne zaman olur bilemem ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

bende scooter dedim ama iltifatlari gordun sanirim.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    [QUOTE=McWarnaly;2018515]
    Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum benim hayallerimden biriydi amsterdam.londra.paris.pisa ve detroit.amsterdam londra oldu iki hafta sonra kismetse paris.gelicek yil pisa ama detroit ne zaman olur bilemem ....
    Dur dur ben sana daha iyisini diyeyim. Amsterdam dan başlanır eski türk cumhuriyetlerinden dolaşılır Moskva'dan çıkılır.
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ukyo kim yaa , beni tokatlamayı kafasına koyan biri flan mı tamam tokatlaşalım o zaman ama ilk tokatı ben atıcamm

Motosikleti
    [QUOTE=DeathaN;2018522]

Dur dur ben sana daha iyisini diyeyim. Amsterdam dan başlanır eski türk cumhuriyetlerinden dolaşılır Moskva'dan çıkılır.
    mm iyi bi fikir aslnda ama dukkani brakamam. ancak dukkani brakamam ki.hafta sonlari gidelim moscov da birer vodka atip donelim dersen SUPER...
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Yahu sayın Eftelya (Saygı ve tırsık bir eda ile ). Ukyo Benim biricik FZ6. Hani tokatlandığında tepeme çıkıp tepinecek olan. Tokatlayan siz. Busa almayınız acıyınız bizlere. Üç kuruşluk karizmacığımız var bitirmeyiniz bizleri. El aleme seyir alay konusu etmeyiniz. Size Scooter önerüyoruz. Lütfen hem tasarruflu hemde tam şehir motoru. Lütfeniniz saygı ve tırsık dileklerimizle lüfteenn lüftennnn .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:30 ----------

[QUOTE=McWarnaly;2018529]

mm iyi bi fikir aslnda ama dukkani brakamam. ancak dukkani brakamam ki.hafta sonlari gidelim moscov da birer vodka atip donelim dersen SUPER...
    Vallahi Moskov never sleeps http://www.youtube.com/watch?v=KPRxoncWiSA. Yaş kemale erdi(30). Valide tepemde torun tombalak gelin diye tepinir. Eski performans ıhhh kalmadı. ama yinede yeniden ve belki ve hatta canı gönülden işler bi sakinlesin haberleşiriz .

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Geçen günkü soruma cevap vermedin daha şimdi başka birine savaş açıyorsun.
    Al taksitle artık bişey.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Vermez busa alıp yola gömecek bizi. Rujunu sürdü motorunu ısıtıyo mahvedek bizi. Aliağa'da bırakıyorum motorumu izmirin içine bile girmicem. Metroda tokatlıcak hali yokya .

Motosikleti
    baska bilgisi olan yokmu arkadaslar..
    RIDE or DIE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    baska bilgisi olan yokmu arkadaslar..
    sen bu topicten ümidi kes artık biz geldik çünkü ,

biz hep burdaydık ( çok karizma bi laf )

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen günkü soruma cevap vermedin daha şimdi başka birine savaş açıyorsun.
    Al taksitle artık bişey.

görmedim kiii soruyuu , görsem hemen cevaplarım , klasik olmasın ama test olsun

Yahu sayın Eftelya (Saygı ve tırsık bir eda ile ). Ukyo Benim biricik FZ6. Hani tokatlandığında tepeme çıkıp tepinecek olan. Tokatlayan siz. Busa almayınız acıyınız bizlere. Üç kuruşluk karizmacığımız var bitirmeyiniz bizleri. El aleme seyir alay konusu etmeyiniz. Size Scooter önerüyoruz. Lütfen hem tasarruflu hemde tam şehir motoru. Lütfeniniz saygı ve tırsık dileklerimizle lüfteenn lüftennnn .[COLOR="Silver"]
    hıı tamamm , ben ukyo diye bir üye mi var acaba dedim .. selam söle fazerine , öp benim için ... busa alacak param yokk olsa da almam , altın alırım , hisse senedi alırım vs vs ...

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sen bu topicten ümidi kes artık biz geldik çünkü ,

biz hep burdaydık ( çok karizma bi laf )

görmedim kiii soruyuu , görsem hemen cevaplarım , klasik olmasın ama test olsun

hıı tamamm , ben ukyo diye bir üye mi var acaba dedim .. selam söle fazerine , öp benim için ... busa alacak param yokk olsa da almam , altın alırım , hisse senedi alırım vs vs ...

Nasıl görmedin soruyu. Cevap vermiyorum dedin.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karburator avans ayarın bozuk .

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Aman hocam mevzu nerelere kaymış gitmiş ama olsun..
    Böyle tıkırtılar hayre alemat değildir..Dişli sisteminde sıkıntı olabilir..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman hocam mevzu nerelere kaymış gitmiş ama olsun..
    Böyle tıkırtılar hayre alemat değildir..Dişli sisteminde sıkıntı olabilir..
    hocam bende hayra alamet olmadigini biliyorum.servise gidicem zaten sadece sizlerede bi danismak istemistim. tesekkur ederim..
    RIDE or DIE

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Vakit kaybetmeden ve motoru fazla zorlamadan gitsen iyi olur dostum..
    Sonuçtan bizi haberdar et.. Gönlümüzden geçen hiçbir motorseverin motorunun arıza yapmamasıdır..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vakit kaybetmeden ve motoru fazla zorlamadan gitsen iyi olur dostum..
    Sonuçtan bizi haberdar et.. Gönlümüzden geçen hiçbir motorseverin motorunun arıza yapmamasıdır..
    en kisa zamanda gidicem ancak bu aralar islerim biraz yogun pek vaktim kalmiyor.aslinda ben motorumu hor kullanmam zaten ama neden boyle bi durum oldu anlamis degilim.neyse sonuctan sizi haberdar ederim tesekkurler..
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler