Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motosiklet sezonunu açtık varmı böyle bi olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bende binerim valla benim içinde sezon yoktur önemli olan eksi bilmem kaç olması değil rüzgarın varlığıdır.Rüzgar 0 dereceyi bile -10 hissettirir.Bandırmada durum bu türkiyede 3-5 yerde olan rüzgar gülleri var burada rüzgarı bereketli . 2 yıldır özellikle kış aylarında motorumun üstündeyim yaz gelince apaçhi kaynıyor etraf sevmiyorum.Bu kış kar yağdı karda bile motorumun üstündeydim taze kardan tutturunca kaymıyor 7/24 motora binerim.araba ehliyetimle arabada var ama kullanmıyorum gerek benzin gerek pratiklik her yol 2 tekere çıkıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben mersindeyim, 7/24 binerim ama erzurumda askerlik yapmıştım, farkı bilirim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ankarada yazlar sıcak ve kurak kışlar soyuk ve yağışlı geçtiğinden mütevellit "sezon" kavramı yerindedir.
    4 mevsim binerim birkaç hafta hariç, ayrı mesele.

uzun yola gitmeyen tırttır, kışın binmeyen pırttır, bırakın bu işleri, herkesin motorculuğu kendine.

http://www.youtube.com/watch?v=iuc2WIlLQcc
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    sezonluk motorcu olmamalı bence

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezonluk motorcu olmamalı bence
    sallandıracan ikisini üçünü taksimde bak bakalım kışın yatıyolarmı bi daha

kimse yatmasın kışın mı diyosun yatanlara motorcu demeyelim başka bi isim bulalım mı diyosun??

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ben de yaz kış biniyorum ama kışın kros motor binilir bu yıl olmadığından binemedim eğer almazsam tekrar artık sadece yaz sezonunda kullanırım yani dört mevsim motor kullanmak motoruna göre değişir bence
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    adam karsta yaşıyo binsinmi her mevsim..imkanmı var..??zincir taksın hade çok seviyo ama illa bir araba alır altına..kısmen sezon yani bölgesel olarak..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konuyu açana mi,
    uyup cevap yazana mi?
    Kime uysam bilemedim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    sayın üyeler benim demek istediğim motor sezonu diye bir şeyin olmamasıdır ki motorüreticileri kış şartları için enduro cross ki bu motorlar yazında kullanılabilir yaz içinde motor üretmiştir ne yani sezonu mu var motor binmenin ben gidipde motor alıp 8 ay 5ay motoru garajda tutan kişiye motosiklet tutkunu demem benim için normal bi yolda yürüyen insandır motorun üstünde

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açana mi,
    uyup cevap yazana mi?
    Kime uysam bilemedim.
    not al burayı abi, gece takılırız

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    keşke her yer adana gibi dümdüz ve sıcak olsa,motordan inesi gelmez insanın,

elmer sezonu açıldı

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..

:) gülüyorum sadece

Hocam çocuk musun sen?

bu nasıl bir üslup, bu nasıl bir yazım tarzı, bu ne kadar dar bir bakış

Gel Ankara ya, sabah akşam trafiğinde günün onca stresi ve yorgunluğu ile bir de motosikletle trafiğe gir..
    Gel Ankara ya, onca andavalın arasında her gün trafiğe gir..
    Gel Ankara ya, senede altı aydan fazla binebiliyorsan motosiklete bin sırf keyif için..
    Gel Ankara ya, şehrin merkezinde yaşamaya çalış motosikletle..
    Gel Ankara ya, ulaşımını düzenli hale getirmek için motosiklete niyet et..

2 ayda patlarsın, eğer kuryelik yapıp alışmamışsan bir şeylere..

Canım kardeşim, biz çalışıyoruz.. Meslek sahibiyiz, geçimimizi sağlamak derdindeyiz herşeyden önce. Gel de takım elbisenin üstüne o kıyafetleri giy işe git kolaysa.. Bak şurada bir iki gün iznim var diye ne yapacağımı şaşırdım sevinçten.

Motosiklet benim gibiler için keyif, hobi değil sadece. Çocukluk hayallerine dönmek gibi bir şey. Binmesem bile garajda iyi kötü eski yeni bir şey oldu mu rahatlıyorum. Bu eve geldiğinde hanımın seni kapıda karşılaması gibi bir şey.
    Sırf bu sevgi için üniversite eğitimimi değiştirdim ben. İnsan sevdiği ve değer verdiği şeyler için herşeyi yapabilir. Ama gelde kolaysa kendini her gün riske at trafikte.. Sakat kalsam kim bakacak. Senin gibi çok düşünceli arkadaşlar anlar mı benim halimden, elimden tutar mı acaba?

Burada her gün güneş açmaz kardeşim, burada günde 4 mevsimi yaşadığımız günler de oluyor. genellikle üç mevsimi bir arada yaşadığımız havalar da.. gel de bu havalarda kullanabiliyorsan motosiklet kullan keyif için..

Senin hesap plajda yatıp, düyanın geri kalanını da güneş altında plajda yatar varsaymaktan öte bir şey değil.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke her yer adana gibi dümdüz ve sıcak olsa,motordan inesi gelmez insanın,

elmer sezonu açıldı
    yarın sabah ilk uçakla gidiyorum adanaya hayatımda ilk defa bakalım değişik bir iş gezisi olacak yine bol bol kebap yerim sanırım 2-3 kalacağım nerelere gitmek gerek
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın sabah ilk uçakla gidiyorum adanaya hayatımda ilk defa bakalım değişik bir iş gezisi olacak yine bol bol kebap yerim sanırım 2-3 kalacağım nerelere gitmek gerek
    kebap yemeye gideceğin ilk yer kebapçı şehmuz olsun tam çarşının merkezindedir bilgin olsun

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çocuk musun sen?

Gel Ankara ya, sabah akşam trafiğinde günün onca stresi ve yorgunluğu ile bir de motosikletle trafiğe gir..
    Gel Ankara ya, senede altı aydan fazla binebiliyorsan motosiklete bin sırf keyif için..

Canım kardeşim, biz çalışıyoruz.. Meslek sahibiyiz, geçimimizi sağlamak derdindeyiz herşeyden önce. Gel de takım elbisenin üstüne o kıyafetleri giy işe git kolaysa.. Bak şurada bir iki gün iznim var diye ne yapacağımı şaşırdım sevinçten.

Motosiklet benim gibiler için keyif, hobi değil sadece. Çocukluk hayallerine dönmek gibi bir şey. Binmesem bile garajda iyi kötü eski yeni bir şey oldu mu rahatlıyorum. Bu eve geldiğinde hanımın seni kapıda karşılaması gibi bir şey.
    Sırf bu sevgi için üniversite eğitimimi değiştirdim ben. İnsan sevdiği ve değer verdiği şeyler için herşeyi yapabilir. Ama gelde kolaysa kendini her gün riske at trafikte.. Sakat kalsam kim bakacak. Senin gibi çok düşünceli arkadaşlar anlar mı benim halimden, elimden tutar mı acaba?

Burada her gün güneş açmaz kardeşim, burada günde 4 mevsimi yaşadığımız günler de oluyor. genellikle üç mevsimi bir arada yaşadığımız havalar da.. gel de bu havalarda kullanabiliyorsan motosiklet kullan keyif için..

Senin hesap plajda yatıp, düyanın geri kalanını da güneş altında plajda yatar varsaymaktan öte bir şey değil.

evet çocuğum ....

emin ol biz motor üstüne çıkınca kuryenin bir günde yaptığı km yi bir saatde yapıyoruz şehir içinde

ayrı yetten yukarda patlarsın kolun bacağın kırılırsa demişssin korksam motosiklete binmem

ayrı yetten sürekli yaz kış demeden türkiye'de motosiklet kullanıyorum

herkes aynı fikirde olmak zorunda değil cevabınıza saygı duyuyorum

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    neyse..

herkesin bakışı da hayatını da kendine. bak artık birilerine bir şeyler vermek için, göstermek için, onları iyiliğe sevketmek için, yada bilgilerimi görülerimi paylaşmak için gerek görmüyorum.

Herkes bildiğini yapsın saldım çayıra mevlam kayıra hesabı. Düşünmeye bile gerek yok, kimse için bir şeyler yapmaya da. Herkes de kendince mutlu olsun.

bu arada ben de çocuğum zaten. hatta yakın arkadaşlarım kırık demeye başladı. kıranlar utansın ne diyeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:00 ----------

evet çocuğum ....

emin ol biz motor üstüne çıkınca kuryenin bir günde yaptığı km yi bir saatde yapıyoruz şehir içinde

ayrı yetten yukarda patlarsın kolun bacağın kırılırsa demişssin korksam motosiklete binmem

ayrı yetten sürekli yaz kış demeden türkiye'de motosiklet kullanıyorum

herkes aynı fikirde olmak zorunda değil cevabınıza saygı duyuyorum
    bilemem.. her kesin sürüş deneyimi kendine. ben kimsenin kaza belaya uğramamasını temenni ederim sadece.

patlarsın kolun bacağın vs derken seni kastetmiyorum. yaşadığımız hayat şartlarındaki yüksek olasılıkları anlatıyorum.

saygı sevgi karşılıklı emin olabilirsin. bir arada bulunamayız zaten başka türlü.

Motosikleti
    Var
    çoğu yerden dikkat ediyorum sezonu açtık sezonu kapattık av mevsimimi yada mantar mı bu sezonu olsun motosiklet dediğin 12ay 7/24 binlir kışın cross endurosu daha çok makbule geçer yazın hemen hemen hepsi yha kardeşim ben yılda 3 ay binerim diosan bin ama ben motosiklet tutkunuyum deme asla kendine böyle bir sezon yokdur ateş su tahta uydurma sezon kafandan ne sinir oldum yha bi yerde daha izledim şimdi dediğim bu topici açıcam .arkadaşlar kimse alınmasın üstüne ,diyenlere dir bu sözüm motosiklet sezonu die bir şey yok tur
    evet haklısın sanırım bu sezon açma olayı; yazın kullananların kışın kullananlardan daha fazla olmasından kaynaklı .kaldı ki satışların bu mevsimde hareketlilik göstermesi sezonu açtık olarak tabir ediliyor.açılsın bakalım

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Benim için motor sezonu patladığımda kapanıyor, kendimi ve motoru topladığımda açılıyor
    GKN MOTORS

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için motor sezonu patladığımda kapanıyor, kendimi ve motoru topladığımda açılıyor
    bende sezonu gkn sayesinde açıcam...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çocuk musun sen?

bu yazıyı lütfen şu fon müziğinde ağır ağır hissederek okuyun derim

http://www.youtube.com/watch?v=okM1k...eature=related
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler