Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Deri Mont Hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceket gibi şeyleri görüp almakta fayda var sanırım bütün siteleri dolaşıyorum şöyle kafama uygun hemde uygun fiyatlı birşey göremedim
    benim birkaç sorum olacak cekette deri ve tekstil arasındaki farklar nelerdir
    pantolonda ise dizliklermi daha kullanışlı olur yoksa korumalı tekstil pantolonlarmı? o dizlikler kot pantolonun üstüne giyilince hiç hoş durmuyo ve rahat ettirmez diye düşünüyorum biraz benzeri çocukken paten kayarken kullandığım dizlere benziyo onlarda hiç kullanışlı değillerdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ahanda konuyu hortlattım...
    Elint'in aldığı montun aynısını bende aldım.
    Şimdi gelelim rapora

Montun iç kısmındaki termal astar polyester karışımlı bir malzemeden üretilmiş. Soğuk havalarda takıldığı taktirde rüzgarı asla yemeyeceksiniz. Zaten deri olması başlı başına rüzgarı kesecektir. Malumunuz tekstil montlar gibi dokuma değildir, bundan ötürü hava kanalcıkları yoktur.

Ayrıca termal astar üzerinde sağlı ve sollu olmak üzere cep bulunmakta, ruhsatınız ve gerekli evraklarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Fakat ceplerin kesimi torba biçiminde olmadığı için çok fazla eşya koyamazsınız, (cep tel, sigara, ıvır zıvır..) zira rahatsız eder

Sadece termal astarda değil elbette. Yaz sezonu kullanımı için file astar içindede envai çeşit cep bulmak mümkün.

File astarın içerisinde sırt peg'i için cep mevcut, fakat montun arka kısmında yumuşakta olsa sürtünmeyi önleyecek bir tekstil ürünü mecvut. Bundan dolayı ben sırt peg'ine gerek duymadım.

Buda sırt kısmındaki bahsettiğim yumuşak katman malzeme...

Arka ense kısmında ufakta olsa bir reflektör mevcut. Fakat gece seyir halinde görünebilirlik açısından pekte işe yarayacağını zannetmiyorum. Bu nedenle kaskımın arka kısmına bir reflektör yapıştırabilirim. Reflektörlü yeleğim zaten mevcut.

Elint'inde bahsettiği gibi korumalık yerleri çift kat deri ile kaplanmış.
    Özellikle dirsek koruması bilek kısmına kadar geliyor ve aynı şekilde çift kat deri ile kaplı.
    Omuz koruması ise neredeyse kol kasınıza kadar iniyor ve çift deri uyugulaması bu bölgedede yapılmış
    Ön hava kanallarına ilk bakışta bu ne işe yarar ki diyorsunuz.. Ama yok abi yok. Öyle değil. Sıcaktan bunaldığınız zaman hava giriş kanallarını açarsanız şaşırtıcı bi serinlik veriyor

Fiyatımı ? 300 TL. 2 Yıl garanti...

Seviyorum sizi
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hudsonderi.com/?urun-detay_182.html

Şu üstteki ürün var..Fuarda denemiştim, korumaları, hava kanalalrı vs. si mevcut..1,5 mm dana derisi..

Oooooo,mükemmel bir mont,bayıldım resmen,acil zaten monta ihtiyacım var...

Fiyatı 250.00tl.yazıyor, ben yanlış görmüyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooooo,mükemmel bir mont,bayıldım resmen,acil zaten monta ihtiyacım var...

Fiyatı 250.00tl.yazıyor, ben yanlış görmüyorum
    O model ile bende ilgilenmiştim.
    Fakat motor üzerindeyken bel koruması rahatsız ediciydi.

hayırlı olsun.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.
    Sagol annem

Motosikleti
    cbf 150 siyah inci
    aynı monttan bu topiğe bakarak ben de aldım iki ay oldu sanırım kullanıyorum ve çok memnunum, tavsiye ederim.

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    kushitanide bi eksiklik yok mu arkadaşlar biraz kısa değilmi kendisi

bende ona bakmıştım fekat belim çok açık kalınca difiye yöneldim biraz daha uzun daha fazla reflektör ve gece görülmeme imkanı yok kışın soğukta ve yağmur altında kullandım çok başarılı buldum yazın bakalım neler yaşıycaz bu bende olsun

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...245-73-41.html

korumalarda knox bu arada onlarda gayet sağlam mont bedene oturduktan sonra gayette rahat bence
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler