Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 ehliyet yaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın.

Ben 17 Mart 1995 doğumluyum, yaklaşık 15 gün önce 16 yaşıma bastım. Yaklaşık 3 senelik motor tecrübem var. 125 cc lik bir scooter motorum var, eniştemlerin yazlığında duruyor, yazın arkadaşlarla falan geziyoruz öyle. bazende motor istanbulda oluyor gece 2-3 olunca caddede geziyorum (siz sormadan ben söyliyim kaskım var evet )

Neyse fazla uzatmiyim, tanışma başlığı gibi oldu

a2 ehliyeti 17 yaşımızı doldurunca alabiliyoruz biliyorum. Ama bir arkadaş dediki 17 ye basınca başvurup 17yi doldurur doldurmaz ehliyetini teslim alırsın dedi. kafamı karıştırdı. bilen birisi açıklayabilirse memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Canım kardeşim kanunlara göre A2 ehliyet alabilmen için 17 yaşını doldurmuş olman gerekir. Yani 17,03,1995 doğumlu isen müracaat için 17,03,2012 yılını geçirmiş olman gerekli.

Çünkü savcılıktan alacagın temiz kagidindada 17 yaşını doldurma şarti araniyor.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    2012 17martta sürücü kursuna başvurabilirsin..

teşekkürler

bende ehliyet için gün sayan birisiyim 17 mart 2012 den sonra başvura bilirsin fakat kurs zamanları var yani belirli tarihlerde eğitim veriyorlar 17 mart dan sonraki ilk kurs baslangıcında da ders almaya baslarsın 3 aylık bir eğitimden sonra da sınava giriyorsun ve kazanırsan nihayet ehliyet :D

vay be, yillar gecti sonunda. 6 eylulde kayit oldum kursa, sinav 15 aralikta. zaman cabuk gecti aslinda. bu basligi gorunce garip oldum 13 yasimdan beri forumu takip ediyorum, surda 6 ay sonra 18 yasimi doldurup 19a basacagim.

butun abilerime ablalarima selamlar, motosiklet tutkunu genc kardesiniz cduman
    puser bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler