Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaslar scooter motora ses sistemi takmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadocanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arn125,vivacity 100 2t,vento100,today50, cbr 125
    benım keeway arn 125 motorum var ayrıca muzığıde ve görünüşde hoşuma gidiyor ve motorsikletin kolduğun altına 2 adet universal 100w hoparlörüm var sizce cokmu ? ve ucuz ve sağlam bir amfi nerden bulabilrim elektriği direk aküyemi bağlamaliyım yoksa ayrı şarjlı bir aküyemi bağlamalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    sen al bi 1000 'lik kıcker az gelir o sana allah,ım ya motorda ses sistemini napıcaksın anlamıyorumki rüzgardan bişi duyamassın kask kullanıyosanda kasktan duyamassın ve ayrıca koltuk altında olucak
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı sadocanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım keeway arn 125 motorum var ayrıca muzığıde ve görünüşde hoşuma gidiyor ve motorsikletin kolduğun altına 2 adet universal 100w hoparlörüm var sizce cokmu ? ve ucuz ve sağlam bir amfi nerden bulabilrim elektriği direk aküyemi bağlamaliyım yoksa ayrı şarjlı bir aküyemi bağlamalıyım
    yapmaya çalıştığın şey ne kadar doğru bilemem... o sana kalmıs... ayrı bir aküye gerek yok...
    http://www.sahibinden.com/alpin_usa_...XQQdisplayitem
    İşini görür...
    Bağlayacaksan eğer mutlaka bir elektrikciye veya ses sistemi ile uğraşan aksesuarcılara mutlaka göster...
    Bilincsizce bağlamaya kalkarsan akü, hoparlorler, amfi, tape (v.b) yanabilir...

Motosikleti
    yaw kardes linke baktımda amfi 80 tl nettin yaw sole 20-30 tl ye yokmu ya

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    harleyin bir kaç modelini kullandım kasklı olarak müzik sesi çok net duyulabiliyor ......gayetde süper ses veriyo tabiki marka harley:D

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    eski teyip bul bitane televizyon yada teyıp tamircisine götür anfisini cıkarsın sana anlatsın nasıl yapacağın telefon kulaklığını al anfiye bağla o şekilde daha mantıklı olur bence tabi telefonunda hafıza kartı mp3 calma gibi özellikler varsa
    sadece bi fikir ama tavsiye etmem teyıptende daha az şarj yer daha once kullandım yapmak istersen daha ayrıntılı bi şekilde anlatırım

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    elektronik sistemlerden çok anlamam ama sana fikir verebilir

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    STEREO nickli bir arkadaşımız var o scoterına süper bir ses sistemi yapmıştı pm gönderirsen ona sana yardımcı olabilir.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elektronik sistemlerden çok anlamam ama sana fikir verebilir

bu sistem şu an benim motorumda.. bu resimdekide canercamalan ın eski motoru o yeşil tesisat bende isteyene satarım

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    STEREO nickli bir arkadaşımız var o scoterına süper bir ses sistemi yapmıştı pm gönderirsen ona sana yardımcı olabilir.
    senin fazer'a takarım istersen
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    valla arkadaslar bana sadece mfi gereklı 100w lık 2 cıkıslı ben mp3 bağlamayı dusunuyorum amma kycd kardes nekadar ıstıyosun sisteme?

Motosikleti
    My Kawa..
    valla arkadaslar bana sadece mfi gereklı 100w lık 2 cıkıslı ben mp3 bağlamayı dusunuyorum amma kycd kardes nekadar ıstıyosun sisteme?
    sen bi teklifte bulun.. amfi var üstünde.. kaç watt hatırlamıyorum..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    yaw bana hoparlolerri gerekmıyor aslında bi bakıversen ya benım için önemli ayrıca hoparlor olmadan ne dusunuyorsun?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Psikopatlığın can sıkıntısı le evrimleştiği nokta. Yahu kardeşim git işinmi yok ya. Napıcan o kadar watt gücü selenin altında .
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    kemerlim kardes biras daha acık anlatırsan sevınırım elınde eskı teyp bol 50 tl vermekten kurtar benı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

deathan kardes zevk meselesi valla yada heves demeliyim ya ben beleşe halletcem galiba kemerlim kardes teyp anfisini sök felan dedi bence mantıklı dusunsene poponun altında 200w ahah muzik zaten egzozum bayağıda sessiz

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    İşi geyiğe sardırmak farzı kıvamında oldu XD XD XD XD XD
    Ben olsam bide mikrofon taktırır koyarım selenin altına performans Eksoza ne hacet XD XD XD XD
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    sizce 1 teyp 100w lik 2 hoparlörü kaldırımı yaa deathan biliomusun sen anlıonmu

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Kaldırmaz kardeşim anfi şart. Sese yüklenirsin güçte gidip gelmeler olur. Aşırı çeker.

Motosikleti
    ama bak üstten 2. resimde teyp gibi bişi kullanılmıs one pekı?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    ama bak üstten 2. resimde teyp gibi bişi kullanılmıs one pekı?
    o ekolayzır. Ses kanallarını ayarlar. Ucuz bi marka kullanmış. Sarsıntıda pert olur. Ama dikkatli bakınca sanırım entergre anfi de içinde olabilir. Günümüzde çoğu teypde eko ayarları mevcut. Fuzulü bişi ekolayzırlı anfi.

Motosikleti
    sağolasın off yine uğrascammı amfiyle ya 30 tl bayılcass yanı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler