Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 kh

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    S.A. arkadaşlar.Uzunca bir süredir aranızda yoktum.2007 yılında bel fıtığı oldum,tedaviden sonra motor kullanmaya devam edip bu sefer fizik tedaviye yatınca ve doktorlardan fırçayı yiyince Zealsun zs 125 motorumu satmak zorunda kalmıştım.Ama mt sevdasından kopmak ne mümkün?
    Her ne kadar girmesek te ara sıra forumu takip ediyorum(Sanki orda bir köy var uzakta şarkısını hatırlattı).
    Rahat dürttü ve bir tane 100 lük bi mt alıp ufak ufak gezeyim diyorum.Scooter hiç bir zaman düşünmedim,sevemedim(Zaten arasıra yaylalara,ormanlara gezmeye gittiğim için işime yaramıyor).
    Bulunduğum çevrede bir tane Mondial 100 lük kh var.Kilometre sanırım 30.000-35.000 arası.Motosikletin görünümü iyi,çekişi iyi.Ama km beni gıcık ediyor.Ne dersiniz,yakın zamanda elimde patlar mı?Temiz kullanıldıysa ne kadar daha götürür?Motoru bana kaça malolur?
    Bu arada,motor 5000 km kadar uzun yolda kullanılmış.İkinci sahibi 8-10 defa Ankara'ya gitmiş gelmiş.
    Kısacası,bu motoru alayım mı?Fiyatını söylemeyi unuttum:750 TL'ye kadar düşürdük.
    Bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    hacı full motoru rektefe ettirsen sana 150-200tlyi geçmez zaten. piston falan değiştirtsen kısacası yenilesen motor aksamını maliyet bu.

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    hoca dhde de cevap yazdım, burayada yazayım.
    biliyorsunki hiçkimse çinli tavsiye etmez. ama alacaksan temizini almalısın, az kmlisini almalısın.
    100khler genelde 750 ye falan gidiyor zaten.
    bence az kmli temiz bir alet bulsan senin için daha masrafsız olur...

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A. arkadaşlar.Uzunca bir süredir aranızda yoktum.2007 yılında bel fıtığı oldum,tedaviden sonra motor kullanmaya devam edip bu sefer fizik tedaviye yatınca ve doktorlardan fırçayı yiyince Zealsun zs 125 motorumu satmak zorunda kalmıştım.Ama mt sevdasından kopmak ne mümkün?
    Her ne kadar girmesek te ara sıra forumu takip ediyorum(Sanki orda bir köy var uzakta şarkısını hatırlattı).
    Rahat dürttü ve bir tane 100 lük bi mt alıp ufak ufak gezeyim diyorum.Scooter hiç bir zaman düşünmedim,sevemedim(Zaten arasıra yaylalara,ormanlara gezmeye gittiğim için işime yaramıyor).
    Bulunduğum çevrede bir tane Mondial 100 lük kh var.Kilometre sanırım 30.000-35.000 arası.Motosikletin görünümü iyi,çekişi iyi.Ama km beni gıcık ediyor.Ne dersiniz,yakın zamanda elimde patlar mı?Temiz kullanıldıysa ne kadar daha götürür?Motoru bana kaça malolur?
    Bu arada,motor 5000 km kadar uzun yolda kullanılmış.İkinci sahibi 8-10 defa Ankara'ya gitmiş gelmiş.
    Kısacası,bu motoru alayım mı?Fiyatını söylemeyi unuttum:750 TL'ye kadar düşürdük.
    Bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.

o motorlar 30-35 bin km yapıldıysa büyük ihtimal su taşımak için veya kurye olarak kullanılmıştır gibime geliyor. aksi takdirde şehir içinde o kadar km yapmak hiç kolay değil

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi sıfır km si 1.690 lira zaten bence sıfır al kilidi bagajıda hediyye En iyisi '0' alman bence

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı full motoru rektefe ettirsen sana 150-200tlyi geçmez zaten. piston falan değiştirtsen kısacası yenilesen motor aksamını maliyet bu.
    S.A.Teşekkür ederim sevgili kardeşim verdiğin bilgiler için.Bu bilgi benim için önemliydi.Ayrıca,hitabındaki gibi bir gün hacılık inşallah nasip olur,şu anda hacı değilim.
    @rd@ kardeşim,teşekkür ederim.
    Sevgili kankicbf,doğru diyorsun ama bütçem şu anda maalesef 500-700 TL arası.
    Sevgili erdemgc,burası küçük bir şehir,motorun ilk sahibini biliyorum(Benim öğrenci velim,mesleği marangozluk.),onunla konuştum ''Ben sattığımda 15.000 de idi'' diyor.İkinci sahibi bayağı bir km yapmış.Ankara-Bartın arası 300-350 km.Yani yaklaşık bi 10.000 km de o yapmış.Sonrası da üçüncü sahibinin yaptığı km ler.
    Başka yorum yok mu ustalar?
    Saygılar.

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    abicim başka ne yorum yapılsın ki. zaten temizlerini 900 tl civarında alman lazım. o kadar kilometre yapmış motoru eğer ki kaporta dış aksam yürürü iyiyse 700den yukarı para vermemen lazım. çünkü yavaş yavaş problemler çıkartacak sana. eğer bu modeli soruyosan şole ufak bi gezim oldu söylüyüm. günü birlik artçımla beraber 2008model daha 3.600 kilometredeki mondi 100ukh motorumuz ile 2 sene önce konya alanya yol yaptık.geldiğimizde kilometre 4.250 civarıydı ve tıkır tıkır sorunsuzdu ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler