Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

X-max orjinal parca..yardım lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kardeşim yenisi zaten 200 tl kargo bedava ben de ciddi satıcı sanmıştım vay be fırsat durumu olmuş bu biraz
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    Açıkcası o fiyatı yazınca ben de şaşırdım..
    Ohaa falan oldum..
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

rochas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Durumu buraya dökmene gerek yoktu. İşine gelmedi ve almadın. Tamam anladım. Üstelik 180 dedim ama pazarlık payı vardı. Fiyat bile teklif etmedin. Kargoyu hiç konuşmamıştık üstelik. Kargo nasıl senden oluyormuş. Durumdan vazife çıkarıp oha falan olma. Ciddi alıcı olsaydın fiyat teklif ederdin. Pazarlık diye birşey vardır duymadınmı. Dürüst bir satıcı olarak kusurunuda özellikle belirtip seni uyardım. Fotoları detaylı çekmese idim ve sende alsaydın ancak elinde olunca anlardın kusuru. (belkide anlamazdın). Ciddiyetimizi bozmayalım lütfen.

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı rochas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumu buraya dökmene gerek yoktu. İşine gelmedi ve almadın. Tamam anladım. Üstelik 180 dedim ama pazarlık payı vardı. Fiyat bile teklif etmedin. Kargoyu hiç konuşmamıştık üstelik. Kargo nasıl senden oluyormuş. Durumdan vazife çıkarıp oha falan olma. Ciddi alıcı olsaydın fiyat teklif ederdin. Pazarlık diye birşey vardır duymadınmı. Dürüst bir satıcı olarak kusurunuda özellikle belirtip seni uyardım. Fotoları detaylı çekmese idim ve sende alsaydın ancak elinde olunca anlardın kusuru. (belkide anlamazdın). Ciddiyetimizi bozmayalım lütfen.
    Rochas tarafsız olmak gerekirse camı satmak için burda buluştunuz ve sonucunu buraya yazması gayet normal ayrıca fazla kibarlığa gerek yok yenisi 200 tl olan bir parçaya ikinci elinde kusurlu olmasına rağmen 180 tl istemen oha falan yapmış olabilir adamı normaldir mal senin kardeşim satmazsın alıcı da gider yenisine 200 tl verir alır yanlış bişey yok bence bana da 180 tl desen oha derim bir başkası olsa yüzüne de derim terbiyesiz ya da seviyesizce bir durum yok verilen fiyata kanımca hayırlı satışlar dilerim ayrıca sana

Motosikleti
    Xmax 250
    "Özel" den görüşmeyi teklif eden ben değildim. Siz anlamak istemiyorsunuz. Her malın pazarlık payı vardır. Sen onun yerinde olsan 180 tl denen bir mala ben şu kadar verebilirim demezmiydin ?

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı rochas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Özel" den görüşmeyi teklif eden ben değildim. Siz anlamak istemiyorsunuz. Her malın pazarlık payı vardır. Sen onun yerinde olsan 180 tl denen bir mala ben şu kadar verebilirim demezmiydin ?
    kesinlikle derdim anlaşırdık bir şekilde

Motosikleti
    Xmax 250
    Samimiyetin için teşekkür ederim. Emin ol ciddi indirim yapabilirdim. Allah sevdiği kuluna önce e.eğini kaybettirir sonrada buldururmuş hani. Pazarlık mutlaka olur. Benim yaptığım alış-verişler hep böyleydi. Atti arkadaşımızla bir iletişimsizlik(msn ile ilgili benden kaynaklanan) problemde yaşadık aslında. Onunda samimiyetine inanırım. Konuşabilseydik, anlaşabilirdik. Neyse herkesin iyi niyetli olduğuna inanıyorum. Kısmet.

Motosikleti
    WR-125 R
    Rochas kardeş burda senin kişiliğine herhangi bir eleştiri de bulunmadım.Sadece sattığın ürünü tahmin ettiğimden çok daha pahalı söyledin.Bu bana 'kendi kendime ohaa'dedirtti.Ayrıca pazarlık yapmadık demişsin peki o ürünü en düşük kaça bırakırdın merak ediyorum?Bekle dediğin için sadece 1 saat bana yazmanı bekledim ama hiç bir sey yazmadın.Neden burda yazmama kızdın onu da anlamış değilim ayrıca.
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Motosikleti
    Piaggio X8 200
    Atti, Pazar günü Değirmendere sahilinde duran kırmızı X-Max seninkimiydi...?

Kappa'nın X-Max camını İstanbulda 150 TL civarına bulabilirsin.

Motosikleti
    WR-125 R
    Merhaba Murat.Gölcük,derince ve Körfez sahillerin de bulundum daha önce.Ama değirmendere'de bulunmadım.Kappa'nın o fiyatlar da olduğunu biliyorum fakat ölçüleri çok büyük.Orjinal cam arıyorum.Sağol ilgin için.

Motosikleti
    Xmax 250
    Atti kardeş, bu camı ben senin için, işin görülsün diye satmaya karar vermiştim. Daha öncede satmak aklıma geldiği halde hiçbir ikinci el sitesinde, nede burda ilan vermedim. Biz birbirimize yardımcı olmak zorundayız. Fiatı yüksek bulmuş olabilirsin. Mesela geçen hafta sattığım i-phone a 800 tl. fiat verdiğim halde, (770'e sattım) bana 500 teklif eden bile oldu. Bir başka satışımda ise bir hafta birisiyle mesajlaştıktan sonra, alıcı malı beğendiği halde bir o kadarda zamanımızı çaldığı halde malı almadı. Ama hiçbir zaman pazarlıksız satış yapmak nasip olmadı. (Tam seninle olacaktı) Uzun lafın kısası bu tecrübelerimden yola çıkarak ve senide tanımadığım için 180 demek zorunda hissettim kendimi. Üstelik telefon numaramıda arar konuşursun diye verdim.
    Şimdi sana bu cam kaça yarar, birde seni duyalım.

Motosikleti
    WR-125 R
    Ürünü 160tl'ye sıfır olarak aldım.İlginize tesekkür eder,hayırlı satışlar dilerim..
    Saygılarımla..

Motosikleti
    Xmax 250
    İşini makul bir fiyata halletmen iyi haber.

Bir kaç sorum vardı ama artık sormuyorum. Konu burada kapanmış olsun.

Böylede olsa iyi birisiyle tanışmış oldum.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Sevgi ve saygılar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler