Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

10 numara başlangıç motoru 600f?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    olabilir fakat ben bunu alıcağına suzuki gsr 600 öneririm aynı para ve modelli eski modelleri bi kenara bırakalım arkadaşlar.... hea bunuda kötülemeyelim her malın alıcısı vardır....
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Bu tür topıclerı anlamıs deyılım adam resmen dıyorkı 600 f baslayabılırmıyım.Acaba benmi yanlıs dusunuyorum bu makınalar mı cok basıt gelıyor ınsanlara heralde bısıklet felan kullanmak gıbı bısey sanılıyor. Caddelerde motor sesını duyunca aa tmm bende kullanırım der gıbı...Ama tabı zevk meselesı bence en iyİ sakat kalma makınası ilk baslangıc icin...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abim 600 f le başladı çiziksiz devam ediyor çok şükür bütün iş kendini kontrol etmekten ve gaza gelmemekten geçiyo efendi olacaksın hayatta kalacaksın haaaa diceksiniz ki karşıdaki hata yapar. o açıdan bakarsanız motora binmemesi lazım çünkü ozman motorun kaç cc olduğunun zaten önemi yok bisiklette olsa ölürsün.

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    ss motora başlangıç olur,
    ilk motora başlangıç olmaz...!!!
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Motordan çok binici tehlikedir sanırım tabiki 600 başlangıç motoru değil ama bilinçli bir binici ise neden olmasın.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kişisine bağlı diyorum......,,
    Nasıl yani.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al al sen 600 f mezarın nasıl olsun?
    mezarımı derinde kazın dar olsun yar yar dar olsun

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    neye başlayacağına bağlı hacu
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence başlangıç 650 olsun
    Bis 650 var mesela. Çok idealdir.

Dostum bu" başlangıç motoru küçük olsun" diyenler fesatlıktan söylemiyor;
    binlerce kazanın,giden yüzlerce motorcunun öğrettiği bir tecrübe bu
    Herkesin Amerika'yı keşfetmesine gerek yok,koordinatlar belli artık.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    motorsiklet asla yetenek işi kabiliyet işi değildir anamızın karnında öğrenmiyoruz kullandıkça tecrübeyle öğreniyoruz başlamak istiyorsan motora önce mobylette motorcusu olmak lazım bir babadan değil ama amcadan böyle gördük hoş artık mobylette kalmadı ama başlamak istiyorsan olabildiğince küçük cc ile başlayınız tecrübeni artırdıkça cc artır motorundan bıkınca yada motorun sana yetmez olunca değil kimse üzerine alınıp kızmasın bana bu iş böyle çok yüksek cc ile başlayan çok arkadaşım kaza geçirdi.şükür hiç kazam yok 70.000km den fazla istanbul da yol yaptım 30000km si anadolu avrupa arası işe git gel kurye değilim zevk ve işe git gel yolculuğu.

aklına yatan hayabusayla başlasın başlamadan önce bir topik açsında cenazesinin hangi camiden kalkıp nereye defnedileceğinide yazıversin bir zahmet.
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    125 scoodan inip 2 gün 250ninja kullandım 3.günü r6 aldım... yaşım 17ydi bir kere devirmişliğim yok... şimdi r1im var... bu sana gaz olmasın ama adamlar çok ileri geri konuşuyorlar... denilenler doğru ama insan beynine hükmedebiliyorsa, yapmayacağına güveniyorsa denemeli....

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    istanbulda kullanacaksan yetenekli de olsan tecrube yoksa olmaz diyorum ama sakin bir şehirde yaşıyorsan olabilir kişiye göre değişir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 scoodan inip 2 gün 250ninja kullandım 3.günü r6 aldım... yaşım 17ydi bir kere devirmişliğim yok... şimdi r1im var... bu sana gaz olmasın ama adamlar çok ileri geri konuşuyorlar... denilenler doğru ama insan beynine hükmedebiliyorsa, yapmayacağına güveniyorsa denemeli....
    ankarada jet motorlusuna bine binerim beah rahatlıkla trafik yok millet arabayı kağnı gibi kullanıyor
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kesinlikle tecrübe..hemde çok iyi tecrübe...

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede beynine hükmetmelisin gaza gelmemelisin
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Honda CBR600F sattı :(
    Valla hocam kim ne derse desin iyi mi ettim, kötü mü ettim bilmem ama ben bugün bi cbr600f aldım. motor tecrübem sadece 6 aylık scooter ile sınırlıydı. motorla bugün bi tur attım, çok iyi değilim ama çokta kötü de değilim.

Ben yaptım oldu demiyorum ama kişiye göre değişir, kendine güvenin tam ise sabırlı bir insansan neden olmasın??

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı eagle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam kim ne derse desin iyi mi ettim, kötü mü ettim bilmem ama ben bugün bi cbr600f aldım. motor tecrübem sadece 6 aylık scooter ile sınırlıydı. motorla bugün bi tur attım, çok iyi değilim ama çokta kötü de değilim.

Ben yaptım oldu demiyorum ama kişiye göre değişir, kendine güvenin tam ise sabırlı bir insansan neden olmasın??
    bende 3 sene scooter kullandım aslında hyo düşünüyorum ama 600f le başlanır diyenlerde aklımı kurcalıyor cünkü dikkatli bi sürücüyüm vede sakin bi trafikte sadece gece şehir içinde 1 kaç tur atmak için alıcam tecrübe kazanana kadar böyle olacak

Motosikleti
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 sene scooter kullandım aslında hyo düşünüyorum ama 600f le başlanır diyenlerde aklımı kurcalıyor cünkü dikkatli bi sürücüyüm vede sakin bi trafikte sadece gece şehir içinde 1 kaç tur atmak için alıcam tecrübe kazanana kadar böyle olacak
    Bende başladım oldu diyemiyorum, çünkü daha bugün aldım motoru Benim düşüncem istenildiği takdirde herşeyin altından kalkılınabilir. Aynen bende trafikte sakinim, tecrübe kazanmak için bu hafta sonu trafiğe kapalı bir yerde çalışıcam

valla hiç iyi yapmamışsın henüz acemisin

Motosikleti
    Alıntı vk1956 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hiç iyi yapmamışsın henüz acemisin
    Evt haklısın ama umarım acemiliği üzerimden çabuk atarım. Motora hakim olmada bi sorunum yok ama şu debriyaj işi biraz işi bozuyor.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı eagle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evt haklısın ama umarım acemiliği üzerimden çabuk atarım. Motora hakim olmada bi sorunum yok ama şu debriyaj işi biraz işi bozuyor.
    kardeş sanırım kaderimiz aynı olacak 600f alacak gibiyim kafaya taktım bana biraz yardımcı olabilirmisin motora hakim olmada bende sorun yaşamam cünkü fizik olarak yapılıyım cok zor mu kullanmak biraz anlatırmsn

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler