Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bomba Haber "ehliyet"

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    İstanbul da olup da a2 almayana şaşarım ben yaww.Abi bizim burda nerden baksan 700 papel bayılıyorsun bir a2 almaka için ya.demekki istenbul da olsam abcd hepsinden birer tane alabilcekmişim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı egelim adlı üyeden alıntı
    umuda kurşun sıkılmaz asiler şımarmaz.arkadaşlar ben de bundan 3 ay evveline kadar 50 cc lik bir aprillia vardı yani resmimdeki motor kendi kendime ya buna kim ehliyet istiyecek yada beni kim durduracak diyordum taki bir kere yunusların beni kasksız gezerken durdurmasına kadar allahtan serbest bıraktılar fakat sonra yine garajda arkadaşla motorun üzerinde sohbet ederken motorlu polis yanaştı ve kaskın nerde dedi hareket halinde değilim dedim oda ehliyet ruhsat dedi ruhsatı verdim sigarta vize yok ruhsatı aldı sahibi gelsin dedi ceza kesmedi ertesi gün tanıdık polisle geri getirttim ama illallah ettim polislerden ve ehliyet e yazıldım şu anda sınavdan geçtim bayramdan sonrab ehliyet elimde ve artık çok rahat olabilicem ve 110 cc motorum var şu an yani daha ilerde 150 cc ye çıkcağım kesin ehliyet şart açıkcası alınnnnnnnnn
    +1

Ben de motorla gezerken , birçok defa Trafikçilerle ağız dalaşı yapmak zorunda kaldım.
    Ama ehliyet olduğu zaman ;
    Polis ilk olarak belgeleri istiyor.Eğer ehliyetin de varsa , zaten 1.sınıf insan muamelesi yapmaya başlıyor.
    Walla bu yüzden ben ehliyeti medeniyet olarak görmeye başladım.Kimse yanlış anlamasın.

Zaten KANUNLAR da böyle....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler