Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmirden İstanbula Motor Nasıl Gelir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Herkese Merhabalar
    Arkadaşlar ben İstanbulda oturuyorum yeni motorumu 2 ay önce İzmirden aldım.
    Motor bu
    http://www.sahibinden.com/taksitli_t...XQQdisplayitem

Yarı takas yarı fiyat aldım ve ucuza geldi diyebiliriz 200-250 lirada devir ve yol parası verdim cebimden toplam 900 lira para çıktı üstünü takasladık motoru kullandım fazla bi sorunu yoktu içime biraz sindi diyebilirim.

Lakin motoru bi türlü istanbula getiremedim, çünkü kargo şirketleri inanılmaz rakamlar istiyor otobüsçüler ambarcılarda aynı şekilde hepsi tok adamlar ve motoru istanbula getirmek için 300 liradan aşağı fiyat bulamadım.
    Motoru ucuza aldım diye sevinirken bu sefer astarı yüzünü aşma durumu oldu.

Ben bu motoru 100-150 liraya kadar istanbula nasıl getirebilirim?

Not:Kafama en çok yatan durum İzmirden Bandırmaya sürmek ve ordan Bandırma-Yenikapı feribotuna binmek bilen varsa feribot fiyatlarınıda yazabilir mi lütfen.

Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio CARNABY

Motosikleti
    Kanuni seyhan 125 t 3000 km
    abi ozman bin qel tak kasını Olmazmı ben qetirdim sana istde olsam

Motosikleti
    Piaggio CARNABY

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Bandırma yenikapı motosiklet taşıma fiyatı 50 lira... Yuha :D
    Ya ben bu motora atlıycam gelicem ama ya yolda bi aksilik çıkarsa çin malı bi motor güvenemiyorumda o yüzden yolu kısa tuttum ondadan feribot fiyatı vurucak.
    Araştırmaya devam o zaman yeni fikirler bekliyorum arkadaşlar :D

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Yeni motorun hayirli olsun.
    Geçen ay arkadaşım antalyadan Yamaha R6 aldı ve 150 TL ye istanbula şehirlerarası otobüsle getirtti. Otobüs firmaları ile konuş. Bagaj cok dolu olmayacak bir sefer ile getirtebilirsin. Bagaj bölümüne motoru gerdirmeler ile bağlıyorlar sağlamca, aynen geliyor buraya . Not: Bağlanırken başında olmayacaksan, daha önceden motor taşıma tecrübesi olan bir firma seçmeye çalış ki yolda devrilmesin. Benim arkadaş antalyadan bizzat kendisi otobüse yüklenirken başında idi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı abbath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bandırma yenikapı motosiklet taşıma fiyatı 50 lira... Yuha :D
    Ya ben bu motora atlıycam gelicem ama ya yolda bi aksilik çıkarsa çin malı bi motor güvenemiyorumda o yüzden yolu kısa tuttum ondadan feribot fiyatı vurucak.
    Araştırmaya devam o zaman yeni fikirler bekliyorum arkadaşlar :D
    100-150 lirayı gözden çıkardığını belirtmişsin...

feribot ücretiyle o rakamları geçeceğini sanmıyorum,yavaş yavaş gelirsin ,yalnız yola çıkarken yağını mutlaka değiştir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100-150 lirayı gözden çıkardığını belirtmişsin...

feribot ücretiyle o rakamları geçeceğini sanmıyorum,yavaş yavaş gelirsin ,yalnız yola çıkarken yağını mutlaka değiştir
    Hocam haklısın catrol yap koyucam ve bi kaç ufak daha bakım yaptırcam 50 lira onlar tutsa 50 lira feribot 50 liralıkda benzin atsam gelirim diye düşünüyorum.

Ama yollar nelere kadir hiç bilemiyorum izmir-bandırma arasıda baya bi mesafe var haritaya bakıyorum en az 30-40 tane köy geçiyosun.
    Bandırma-İzmir 272 km
    Daha önce 200km yakın bir yol maceram olmuştu, istanbul çorlu arası ama bilen bilir o yol edirneye kadar dümdüz gidiyor, izmirin bandırma arası yollar nasıl kimbilir acep.

Tavsiyelerinizi almaya devam etmek istiyorum.

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    daha dün sabah geldim istanbul yenikapıdan bandırmaya ve 30tl ödedim total. biletim hala montun cebinde.

ayrıca 2-3 gün vaktin varsa buradan yani izmirden kalkan nakliyat firmalarından birisi tek motoru cok rahatlıkla alacaktır. hemde 100 bilemedin 150 tl ye iş biter. www.nakliyecilersitesi.net var oraya benim motorum var, istanbula gidecek de daha gün bitmeden en az 10 kişi bıraktıgın numaradan seni arayacak ve fiyat teklifi yapacak. ben 3 gün önce istanbuldaki evimi taşıdım bu yöntemle.. üstelik benim eşyalarımı almaya gelen kamyonun içinde hoş bir süpriz olarak f650 gs vardı. izmirli bir doktor almış motoru, araya onu da atmışlar. akşama kavuşmuştu adam motoruna, benim eşyaların indirildiği yere gelip aldı adam.
    Wildgoose Rider - Transalp 650

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Hocam haklısın catrol yap koyucam ve bi kaç ufak daha bakım yaptırcam 50 lira onlar tutsa 50 lira feribot 50 liralıkda benzin atsam gelirim diye düşünüyorum.

Ama yollar nelere kadir hiç bilemiyorum izmir-bandırma arasıda baya bi mesafe var haritaya bakıyorum en az 30-40 tane köy geçiyosun.
    Bandırma-İzmir 272 km
    Daha önce 200km yakın bir yol maceram olmuştu, istanbul çorlu arası ama bilen bilir o yol edirneye kadar dümdüz gidiyor, izmirin bandırma arası yollar nasıl kimbilir acep.

bence gidilir ben bi balıkesir'li olarak çok gittim izmire motosikletle gitmek nasip olmadı ama arabayla gittik geldik yollar güzel genişlemede yapılıyo şimdi bnece sorun olmaz tabi gidecek kişiyede bağlı..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    http://motosikletnakliyesi.com/

Burdan da fiyat alabilirsin.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://motosikletnakliyesi.com/

Burdan da fiyat alabilirsin.
    bu sitenin sahipleriyle fuarda konuşmuştum benim cup motor var dedim sakaryaya götürcem ohoo oraya bedava gotururuz dedılersite yakında acılacak takıp edin dediler ama hala açılmadı benzin fiyatlarından dert yanıyordu ondan sebep heralde daha açılmadı site...

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    motorcu göçmen var oraya adını hatırlamadığım pek şubesi olmayan bir kargo şirketi yarış motorları indirirken gördüm onlardan kargonun ismini ögrenirsen ulaşırsın bu işi halledersin tahta parçalarıyla paket yapıyorlar
    http://www.denizhaber.com/HABER/4036...alikcilik.html bide bunu bi araştır net olarak nasıl bilmiyorum

Motosikleti
    presto 125-a
    kardesım ızmırden bın motoruna ıstanbulda ın ya bız 150 motorlan 500 km yol yaptık

Motosikleti
    Comet
    Yerinde olsam hava durumunu takip eder ,yağış olmayan bir aralığa getiririm.Yanıma lazım olabilecek bir avadanlık yaparım (tornavida,ayarlı pense vs.)

Yola çıkmadan da yapılabilecek ufak tefek bakımlarını yaparım,sonrada işin keyfini çıkararak saydığın 30-40 köyü ziyaret ede ede çeşmelerinden su içe içe gelirim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün sabah geldim istanbul yenikapıdan bandırmaya ve 30tl ödedim total. biletim hala montun cebinde.

ayrıca 2-3 gün vaktin varsa buradan yani izmirden kalkan nakliyat firmalarından birisi tek motoru cok rahatlıkla alacaktır. hemde 100 bilemedin 150 tl ye iş biter. www.nakliyecilersitesi.net var oraya benim motorum var, istanbula gidecek de daha gün bitmeden en az 10 kişi bıraktıgın numaradan seni arayacak ve fiyat teklifi yapacak. ben 3 gün önce istanbuldaki evimi taşıdım bu yöntemle.. üstelik benim eşyalarımı almaya gelen kamyonun içinde hoş bir süpriz olarak f650 gs vardı. izmirli bir doktor almış motoru, araya onu da atmışlar. akşama kavuşmuştu adam motoruna, benim eşyaların indirildiği yere gelip aldı adam.
    vaybe hocam site süpermiş bende küçük motorumu adapazarına götürcem ilan verdim bakalımm çıkıcakmı birşey

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaybe hocam site süpermiş bende küçük motorumu adapazarına götürcem ilan verdim bakalımm çıkıcakmı birşey
    site fena değil fakat....

hayvan nakliyesi kısmına motosiklet için teklif istenmiş.

Bir insan motorunu neden hayvan sınıfına koyarki

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    bu güne kadar toplam 4 adet motosıklet nakıl işim oldu. hepsınıde otobüsle hallettım. en uygun yol otobüstür.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    izmirin neresinden bilmiyorum ama fidan kamyonları gelir bolca bu aralar yer olur onları araştır bence de
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015

Bandırma-İzmir 272 km

heralde sana tek yardımcı olabilecek kişi benim istanbuldan dolu gidip boş dönen bir arkadaşım olabilir veya tek araba alan bir arkadaşım sık sık gidiyor ama tarihini bilmiyorum sende gidiceksin sanırım zamanın müsait olursa yardımcı olabilirim tabi şu an arkadaşla konuşmadım konuşunca yazarık ok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler