Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İzmirden İstanbula Motor Nasıl Gelir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Arkadaşlar inanılmaz yollar ortaya çıktı bir anda

Bendekide şans mı desem raslantı mı desem yoksa kader mi desem bilemiyorum ama motor bu gün bayrampaşa haline geliyor hemde bir ücret ödemeden..

İzmirden boş bir kamyon bulmuş bir arkadaşımız, kendisini iyi tanımam benim samimi olduğum bir arkadaşın arkadaşı ve kamyonu bulanda onun samimi bir arkadaşi ve onunda tanidiği bir kamyoncu varmiş eheh haydaa nereden nereye
    Boş geleceği için getirmeyi kabül etmiş motor zaten tahta kafeste tek sorun motoru bindirmesi olmuş 160kg + tahta kolay yerleşmemiş, kısmetse ve bir aksilik çıkmazsa bu gün motora kavuşacağım.

Bu arada ben yinede bu forumu saklarim her ihtiyaci olan kisiye tavsiye ederim daha önce benzer bi forum vardı ama orasi bunun yarısı kadar çözüm üretememişti.

Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevindim hocam hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı abbath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inanılmaz yollar ortaya çıktı bir anda

Bendekide şans mı desem raslantı mı desem yoksa kader mi desem bilemiyorum ama motor bu gün bayrampaşa haline geliyor hemde bir ücret ödemeden..

İzmirden boş bir kamyon bulmuş bir arkadaşımız, kendisini iyi tanımam benim samimi olduğum bir arkadaşın arkadaşı ve kamyonu bulanda onun samimi bir arkadaşi ve onunda tanidiği bir kamyoncu varmiş eheh haydaa nereden nereye
    Boş geleceği için getirmeyi kabül etmiş motor zaten tahta kafeste tek sorun motoru bindirmesi olmuş 160kg + tahta kolay yerleşmemiş, kısmetse ve bir aksilik çıkmazsa bu gün motora kavuşacağım.

Bu arada ben yinede bu forumu saklarim her ihtiyaci olan kisiye tavsiye ederim daha önce benzer bi forum vardı ama orasi bunun yarısı kadar çözüm üretememişti.

Saygılarımla...
    okey dostum bende zaten o şekilde yardımcı olabilirdim lüks bir galerinin çekicisi var izmire çok sık gidiyordu boş gediği zaman söleyip getircektik

Motosikleti
    Presto Texas HS200
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okey dostum bende zaten o şekilde yardımcı olabilirdim lüks bir galerinin çekicisi var izmire çok sık gidiyordu boş gediği zaman söleyip getircektik
    Eyvallah düşünmen bile çok güzel, beni düşündüğün için teşekkür ederim.
    Sonsuza kadar yatabilen ölü değildir,
    Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.

300 lira bence çok iyi fiyat. Otobüsle gidip motoru sürerek götürseniz daha pahalıya geliyo her türlü.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    100-150 liraya hiçbir şey İzmir'den İstanbul'a gelmez.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    istanbuldan motorumu araç taşıyan tırlar ile gayet sağlıklı ve ekonomik bir şekilde getirmiştim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler