Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbf 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar şu anda gerek motosiklet fiyatı gerek yedek parça fiyatı bakımından cbf 150 çok pahalı değil mi?Ayrıca bu motora sıfır fazla alternatifte yok.Örneğin sıfır ybr 125 zor bulunuyor ve zaten onun fiyatı da yüksek.Çin markaları dersen kalitesinden emin olamıyorsun.

Bu piyasa koşullarında bir cbf 150 almak mantıklı mı?Yoksa yıllarca yeni bir ötv indirimi gelir diye mi beklemek gerekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Xenco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu anda gerek motosiklet fiyatı gerek yedek parça fiyatı bakımından cbf 150 çok pahalı değil mi?Ayrıca bu motora sıfır fazla alternatifte yok.Örneğin sıfır ybr 125 zor bulunuyor ve zaten onun fiyatı da yüksek.Çin markaları dersen kalitesinden emin olamıyorsun.

Bu piyasa koşullarında bir cbf 150 almak mantıklı mı?Yoksa yıllarca yeni bir ötv indirimi gelir diye mi beklemek gerekiyor.
    canını bu kadar sıkacağına bir araştırma yap derim sıfırı dediğin gibi çok para ama iyi bir araştırma yaparsan 3.000 tl inan bana sıfırndan daha karlı cıkacagın bir cbf bulabılırsın ben 3000 tl 5200 kmde cbf aldım ustunde 500 tl aksesuarda bedavaya geldı motor hala garantisinde ve aynı fiyata garantısı devam eden cbf aldı arkadasım oda 6000 kmde şu havalar iice ısınmadan bence araştırmanı yap bu fıyata rahat bulursun

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canını bu kadar sıkacağına bir araştırma yap derim sıfırı dediğin gibi çok para ama iyi bir araştırma yaparsan 3.000 tl inan bana sıfırndan daha karlı cıkacagın bir cbf bulabılırsın ben 3000 tl 5200 kmde cbf aldım ustunde 500 tl aksesuarda bedavaya geldı motor hala garantisinde ve aynı fiyata garantısı devam eden cbf aldı arkadasım oda 6000 kmde şu havalar iice ısınmadan bence araştırmanı yap bu fıyata rahat bulursun
    bende alıcam,ama sıfır düşünüyorum ist ortamında güvenemzsıın sonuçta nasıl kullanılmış vs bilmemzssın kafan rahat olur 1 milyar daha fazla veririsin

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    cbf150 nin parçaları her zaman ucuzdur zaten motorun fiyatınada bakarsan azami artışlarla gene aynı fiyatlarda seyrediyor yani keseye uygun kaçıyo
    Mustafa Kemal Atatürk

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    şöyle düşünmek gerek. sıfır motosikletler arasında bu paraya daha iyisi var mı? ben bulamadım ve bunu aldım. iyi ki de almışım. 2,6lt/100km yakıtla iki kişi her yere gidiyoruz. sadece otobanda biraz sıkıcı oluyor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Fazla düşünme al gitsin.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla düşünme al gitsin.

aldıktan sonra zerre kadar pişman olmayacığın bir motor bencede al gitsin sonra şükredersin

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı superkaos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alıcam,ama sıfır düşünüyorum ist ortamında güvenemzsıın sonuçta nasıl kullanılmış vs bilmemzssın kafan rahat olur 1 milyar daha fazla veririsin
    bir milyar senin için az paraysa verir sıfır alırsın herkesin gücü yoktur sıfıra.

motordan anlıyorsan ikinci el sıkıntı yaratmaz 3 tane ikinci el cbf aldım pişmanda olmadım.
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hem bir depo ile 450-500 km gidiceksin. Hem bir bakana bir daha baktiricaksin. Hem uzun yola düsünmeden çıkıcaksın. Hemde acaba alsammi diceksin öylemi? cubuf 150 ömürlük makina ömürlük...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    3500 TL ver Al bi Apache Kafan rahat olsun ;)
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı Xenco adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım eğer motor alacaksan sana bir önerim var normalde ben alacaktım ama ehliyet yol para sorunum vradı alamadım bi motor var benım bı arkadaşımın tanıdığında adam almıi kullanamamıi motor daha 1.500 km bin beşyüz km de 2009 adam hala taksitini ödüyor ilk sahıbı hala geçiçi plaka var üzreinde 3.150 istiyordu bi düşün bana resimlerini falan yolladı ama motorun zinmciri garajda durmaktan paslanmış sadece park ederke düşürmüş depo üzerinde ufak bi çizik var motor marmariste dediğim gibi düşünürsen konuşurum

Haklisin. Cin mali motorlar, kesinlikle Japonlarin yerini tutamaz. Cin motorlarini birakin uzun vadeyi, orta vade icin bile tercih edilmemeli. Canimizi motorsikletin aksamina teslim ediyoruz. Cin motorsikletlerinde acaba bir defa olsun guvenlik testi yapilmis midir? Malzemeleri acaba kalite sertifikalari ile tedarik ediliyor mudur? Her imalatta dogal olan hatali olculerle cikmis alt parcalar, nasil yonetiliyor? Muhendislik onayindan geciyor mu?Cin imalatlilari icin bunlarin bilinmesi mumkun degil.

Honda CBF150, kendini kanitlamis bir motorsiklettir. Hindistan'da yapilmaktadir ancak Honda kalite sistemi ile uretildiginden, Hindistan'da uretilmesinin bir dezavantaji yoktur. Yedek parcalari tabi ki Cin marka motorsikletten pahalidir ancak kesinlikle asiri degil. Sifir almak iyi ancak Aggresive hakli. Butce meselesidir. Ben CBF150'yi sifir aldim. Memnunum. Arkadas ikinci el CBF150 aldi. O da memnun. OTV indirimini bence bekleme cunku kac yilda bir boyle bir indirime denk geliyorsun. Daha da yeni indirim gitti. Bekledikce fiyati artacak. Simdiden iyi seyirler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Aydinmakina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklisin. Cin mali motorlar, kesinlikle Japonlarin yerini tutamaz. Cin motorlarini birakin uzun vadeyi, orta vade icin bile tercih edilmemeli. Canimizi motorsikletin aksamina teslim ediyoruz. Cin motorsikletlerinde acaba bir defa olsun guvenlik testi yapilmis midir? Malzemeleri acaba kalite sertifikalari ile tedarik ediliyor mudur? Her imalatta dogal olan hatali olculerle cikmis alt parcalar, nasil yonetiliyor? Muhendislik onayindan geciyor mu?Cin imalatlilari icin bunlarin bilinmesi mumkun degil.

Honda CBF150, kendini kanitlamis bir motorsiklettir. Hindistan'da yapilmaktadir ancak Honda kalite sistemi ile uretildiginden, Hindistan'da uretilmesinin bir dezavantaji yoktur. Yedek parcalari tabi ki Cin marka motorsikletten pahalidir ancak kesinlikle asiri degil. Sifir almak iyi ancak Aggresive hakli. Butce meselesidir. Ben CBF150'yi sifir aldim. Memnunum. Arkadas ikinci el CBF150 aldi. O da memnun. OTV indirimini bence bekleme cunku kac yilda bir boyle bir indirime denk geliyorsun. Daha da yeni indirim gitti. Bekledikce fiyati artacak. Simdiden iyi seyirler.
    Benim rahmetli babamin bi lafi var. Kalitesiz mal alacak kadar çok param yok derdi rahmetli. Yazdiklarinda sonuna kadar haklisin üstadim, 3 kurus fazla olsun adam gibi bisey olsun..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)