Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Thomas herzog ile yolculuğumuz...(Moto yardımlaşma)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    İlk olarak Bu yazı ile Amacım ; Moto yardımlaşmayı arttırmak ve yapılan yardımlaşmanın ardından yüzünüzde oluşucak mutluluk ifadesi ve mutluluk ifademi sizlere yansıtmak...

Gelelim hikayemize....

ilk olarak ben cuma günü askerliğimi tecil ettirmek için memleketim lüleburgaza cuma günü gitmiştim.daha sonrasında orada konaklayıp pazartesi günü yağmur yağarken istanbula doğru otobandan yola çıktımm..
    kendimi yağmura karşı hazırlayıp otoban gişelerinden girdimm..

Yolda yağmurunda etkisiyle mecburi olaraktan yavaş gitmek zorundaydım ve yavaş gittiğimde yağmur beni daha çok ıslatıyordu...
    Daha fazla yağışa mağruz kalıyordum...
    Üstelik üşüyordum...

Yaklaşık bir 30 km sonra Metro nun büyük park alanında mola verip sıcak bir çay içmeye karar verdim...

Motorumu park edip çayımın siparişin verdim ...

O esnadada thomas'ta içeriye girdi ve kredi kartının olduğunu ve geçerli olup olmadığını oradaki ingilizce bilmeyen insanlara sordu ve doğal olarak derdini anlatamadı.Adamlarla anlaşamayınca kapıya yönelen thomas ı arkasından 'excuse me' diye seslenerek durdurdum.. ve ardından sordum 'do you like tea' yani (çayı severmisin) oda sevdiğini söyledi ve masama buyur ettim oturduk benim çat pat olan ingilizcem ile anlaşıp konuşmaya başladık kendisinin avusturyadan yola çıktığını ve bir gezi yapmaya karar vermdiğini söyledi.. istikametinin türkiyenin doğusuna kadar gidip oradaki dağları görmek istediğini söylediği ve sohbetimiz böyle devam etti.....

yola çıkıcağımız sırada vedalaştık ve tekrar görüşürüz deyip yola koyulduk

bir süre ayrı yolculuk ettik ve ileride thomas a yetiştim.. çorludan itibaren birlikte yağmurda yolculuk ettik... gerçekten zorlu bir yolculuktu ve ayaklarımın içi su dolmuştu içimdeki içlik ve içimdeki akledim dahi ıslanmıştı.. onunda aynı durumda olduğunu düşünüp avcılar gişelerine yaklaştığımızda onu durdurdum ve birşeyler yiyebiliceğimizi söyleyip evime kadar buyur ettim... kendisi çok sevinmişti.... eve geldik beni bekleyen ailem thoması görüncede oldukça şaşırmıştı... thomasla motorun yanında motoru hakkındada muhabbet edince eve geldiğimizde motorunda iki problemin olduğundan bahsetti ve servis aradığını söyledi...muhabbetimiz devam ettiii

üstümüzü değiştirip onada kuru giyicek giysiler verdimm ardındann karnımızı doyurdukk ....çok mutluluk vericiydi... evinden uzak birisine yardımcı olmak ve onunda çok mutlu olduğunu görmek insanı inanılmaz derecede çok mutlu ediyordu...

kendisiyle bilgisayardada rotasyonuna bakıp facebooktada birbirimizi ekledikten sonra akşam gelip yaklaşmıştı.... thomas a kalıcak bir yer lazımdı... ve motorununda kısa zamanda onarılması gerekiyordu....

bunun için hemen işe koyuldum...

thomas a bir hotel ayarlayıp ilk olarak onu oraya yerleştirdim daha sonrasında ise motosikletinide markası olan yamaha servisine tamiri için bıraktık. kısmet olursa yarın yanın tekrardan gidiceğim.. ve oradan motorunun drumuna bakıp ,duruma göre oda bende hareket edeceğiz...

inanın tüm bunları karşılıksız yapmak çok keyif verici ve mutluluk verici...eğerki yolda bu şekilde yardıma muhtaç birisine rastlarsanız ...bence hiç çekinmeyin ve elinizden geliyorsa yardımına koşun...

daha fotoğraf ekliyceğim....şimdilik thomas ve benim evden çıkmadan önceki fotoğrafımız..yarında yeni fotoları ekliyceğim..

Fotoda kötü çıkmışız ama idare ediverinn ... motor dostlarımm.... soldaki ben sağdaki ise thomas..

herkeze bu şekilde zorluda olsa keyfili ,rüzgarlı ,güzel anılı ,yolculuklar dilerimm tekeriniz düz bassın , yolunuz ve farınız açık olsun....

Görkem Korucu

Not:yeni fotolar eklenecektir...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    helal sana kardeşim.tam anlamıyla benim kafadansın.ama mutlaka çaresiz kaldığın için hotel ayarladığını düşünüyorum.yoksa o kadar güzellik yapan iki akşam misafirde eder diye düşünüyorum.ve yine seni tebrik ediyorum...

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal sana kardeşim.tam anlamıyla benim kafadansın.ama mutlaka çaresiz kaldığın için hotel ayarladığını düşünüyorum.yoksa o kadar güzellik yapan iki akşam misafirde eder diye düşünüyorum.ve yine seni tebrik ediyorum...
    bizde kalmasınıda teklif ettim fakat ablamda olduğundan mümkün olamayabiliceğini söyledi sağolsunn gerçekten çok düşünceli....

otelide kendisi ısrar etti ve istedi.. elimden geldiğince hala yardım etmeye çalışıyorumm ve bundan keyif duyuyorumm .. umarım herkez bir gün ne duygular anlatmak istediğimi tam manasıyla anlar..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    tamam şimdi thomas da bi helal olsunu hak etti doğru olanı düşünmüş.ablana sana ve ailene saygı duyduğuğun belgesidir bu.senin duygularını da iyi bir şekilde anladığımı da bilmeni isterim.emin ol ben de aynı şeyi yapardım.bide olayı tersinden düşün.aynı duruma kendini koy.nasıl mutlu olurdun değilmi?merak etme allah bu iyiliğinin karşılığını sana çok fazlasıyla verecektir..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    işte gerçek motorculuksüpersin kardeşim hayattan böyle zevk alınır kutluyorum seni

Motosikleti
    allahımıza şükürler olsun karşılık beklemiyorummm.. zaten karşılığını fazlasıyla mutluluk ile aldımm gerisinde hayırlı yolculuğu olsun... kendisinede bişey olmasın bana bu yeter....

thomas kardeşime iyi yolculuklar diliyorum burdada bir kez daha... yuvasından evinden barkından uzak olana allah kolaylıklar versinn...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte gerçek motorculuksüpersin kardeşim hayattan böyle zevk alınır kutluyorum seni
    çok teşekkür ederimm kardeşim benimm.... hayatın tadı bu resmen hayatın tadı buuu mutluluğumu anlatamammm... insanın mutluluktan gözleri doluyo sevinçten..

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Yüreğine sağlık, ne güzel bir dostluk yaratmışsınız. Thomas a da helal olsun, yolculuk anlayışı benimki gibiymiş. Kafaya bişeyi takmamış, pat diye çıkmış yola.
    Boşuna dememişler; Thomas, bunlar bize komas.

Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğine sağlık, ne güzel bir dostluk yaratmışsınız. Thomas a da helal olsun, yolculuk anlayışı benimki gibiymiş. Kafaya bişeyi takmamış, pat diye çıkmış yola.
    Boşuna dememişler; Thomas, bunlar bize komas.
    evett çok güzel ve süpriz bir dostluk yakaladık... sizlerinde yüreğinize sağlık....

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Motosiklet tutkunu olmanın sadece rüzgara karşı gaz açmak olmadığının, daha derin anlamlar ifade ettiğinin bir ispatı olan bu davranışınızdan dolayı tebrik ederim.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Helal olsun valla ülkemizdeki misafirperverliği göstermişsiniz

Acaba motorunun markası nedir ? cok merak ettm

Tebrik ederim gerçekten büyük merakla okudum.. Harika olmuş.. İşte motorcu dayanışması
    [COLOR="Red"]ultrAslan[/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tutkunu olmanın sadece rüzgara karşı gaz açmak olmadığının, daha derin anlamlar ifade ettiğinin bir ispatı olan bu davranışınızdan dolayı tebrik ederim.
    Tebrikiniz için gönülden teşkkürlerimi sunarım.....Bu anlamı hep birlikte yaşatabilmek şeref ve gurur verici... aynı zamanda bunu yansıtmakta çok güzel bir duygu...

Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun valla ülkemizdeki misafirperverliği göstermişsiniz

Acaba motorunun markası nedir ? cok merak ettm
    Çok teşekkür ederim kardeşim...misafirperverlik ve yardım severlik kanımızda genlerimizde var...

Motorların markası;
    Görkem Korucu Thomas herzog

Hyosung GT250R Yamaha Tenere 750

Alıntı R.a.c.e.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim gerçekten büyük merakla okudum.. Harika olmuş.. İşte motorcu dayanışması
    çok teşekür ederimmm...

bu dayanışmayı her zaman her ummadığın yerde en güzel şekilde yaşayabilmek çok mutluluk verici....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

soldaki ben sağdaki ise thomas..
    ...
    Yazmana gerek yokmus aslinda.
    Hanginizin Thomas oldugu ilk bakista belli oluyor.

Bravo deyip geçiyorum.
    Arkadasina selam soyle.
    Benim Avrupa'da da dostlarim var gidersen yardimci olurlar diye de havani bas.
    Seni mahçup etmem merak etme.

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hanginiz hangisi yazmasaydin ben karar veremezdim desem yalan olur.
    Kimin kim oldugu ortada.
    Coq un da dedigi gibi buralara yolla o arkadasini..
    Biz iyi kötü bakariz ona...
    Kutluyorum seni...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bugün görücez bakalım thomas ı ulen görkem nerden de bulursurn anlamıyorum ki
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Görkem banada yardım et

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem banada yardım et
    sana noldu canım ben gelsem olmazmı

Motosikleti
    My Kawa..
    Görkem, hepimiz thomas'ız...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem, hepimiz thomas'ız...
    bunu bekliyodum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana noldu canım ben gelsem olmazmı
    Yok ben Görkem 'e artçı olcam Caner 'im

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler